Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE dostal konečně zelenou a po jubilejním šedesátém dílu už chystáme další pokračování. Na řadě je tradiční prázdninový díl, který probíhá za parného sluníčka a přinášíme vám jej převážně v srpnu. Nejinak tomu bude i letos. Hlaste se a sledujete tištěná vydání i naše internetové stránky, průběžně budete kontaktování.

 

Manželé, sourozenci, kamarádi, hlaste se! Hledáme právě vás!

Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o ně postaráme přímo královsky!

Nejdříve vám vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu a úplný závěr bude završen profesionálním focením. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.

Dámu pak čeká kvalitní servis v podání profesionálů z Vlassalonu , líčení v H Studiu, výběr nového šatníku v outletové prodejně Sonáta RV Fashion, brýle zvolíme v Optice Wagner a závěrečnou tečkou pak bude taktéž profesionální focení a natáčení.

Neváhejte a hlaste se! PROMĚNY IMAGE OD PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku dopadly vždy na jedničku a vítězky neměly jiných slov než chvály. Není co ztratit, naopak zcela zdarma získáte NOVOU IMAGE a také nezapomenutelný zážitek!

Co musíte udělat? Stačí poslat dvě své aktuální fotografie (tvář a postava) na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu e-mailu uvádějte „PROMĚNA IMAGE“ nebo můžete přijít osobně do naší redakce.

Uveďte také váš věk, velikost oblečení a důvod, proč se do proměny hlásíte, proč bychom měli vybrat právě vás, dále odkud jste a telefonický kontakt. Hlásit se můžete do 31. července 2021.

 

Celý jubiejní 60. díl oblíbeného seriálu PROMĚNA IMAGE PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku najdete v tištěném vydání, které vychází v pondělí 21. června