Manželé, sourozenci,

kamarádi,

hledáme právě vás!

Potřebujete změnu image a nevíte jak na to? Stojíte už roky na stejném místě a neumíte se pohnout dále? Máte nízké sebevědomí? Potřebujete udělat tlustou čáru za vaší minulostí a získat novou energii a jiskru do života? S tím vším vám můžeme pomoci. Přihlaste se do naší PROMĚNY IMAGE, kde měníme nejen vizáž, ale pomáháme ke zdravému sebevědomí a novému náboji do života.

Připomeňme si, že doposud v naší košaté historii proběhlo šedesát proměn, které můžete najít na www.vecernikpv.cz. Ostatně nejen ženy, ale i muži si už zaslouží mimořádnou péči. A my se o vás postaráme už brzy přímo královsky. V tuto chvíli hledáme tedy adeptky či adepty pro prázdninové pokračování.

 

Nejdříve vám vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu a úplný závěr bude završen profesionálním focením. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.

Dámu pak čeká, jak je již naším zvykem, kvalitní servis v podání profesionálů z Vlassalonu, líčení v H Studiu, výběr nového šatníku v RV Fashion, brýlí v Optice Wagner a závěrečnou tečkou pak bude profesionální focení a natáčení pod taktovkou Ivo Mynaříka.

Neváhejte a hlaste se! PROMĚNY IMAGE OD PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku dopadly vždy na jedničku a vítězky neměly jiných slov než chvály. Není co ztratit, naopak zcela zdarma získáte NOVOU IMAGE a také nezapomenutelný zážitek!

Co musíte udělat? Stačí poslat dvě své aktuální fotografie (tvář a postava) na e-mail: NÁMĚTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu e-mailu uvádějte „PROMĚNA IMAGE“ nebo můžete přijít osobně do naší redakce.

Napište také váš věk, velikost oblečení a důvod, proč se do proměny hlásíte, proč bychom měli vybrat právě vás, dále odkud jste a telefonický kontakt. Hlásit se můžete až do 31. ČERVENCE 2021.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

 

Druhý červnový díl tematické strany SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, který vyšel v pondělí 28. června