Letní Flora Olomouc je již pomalu za dveřmi a PROSTĚJOVSKÝ Večerník vám přináší další sérii soutěží o vstupenky. Letošní Flora láká na téma „Souznění s přírodou“. Těšit se můžete na bohatý program se spoustou lákadel v rámci výstavy letní Flora Olomouc doplněný o letní zahradnické trhy, které nabídnou široký sortiment květin, rostlin, semen, zahrádkářských pomůcek či hobby potřeb. Na své si tak přijdou všichni zahrádkáři a milovníci rostlin. Dny Moravských vín, For Model pro děti (sobota–neděle) obohatí výstavu Flora Olomouc. Zapojte se tedy do naší soutěže, ještě dnes a navštivte veletrh v termínu od 19. do 22. srpna 2021 v Olomouci ZDARMA. Vstupenku na letní Floru získá každý týden hned 5 vylosovaných šťastlivců.

2. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:

NA CO SE MŮŽOU NÁVŠTĚVNÍCI TĚŠIT O VÍKENDU?

 

a) výzkumná laboratoř rostlin

b) Dny moravských vín

c) letní For Model

Správnou odpověď naleznete na oficiálních stránkách Flory Olomouc 2021...


Výherci volné vstupenky z čísla 30: Oldřich LOŠŤÁK, Prostějov * Lenka TRNEČKOVÁ, Prostějov * Drahomír DUCHEK, Mostkovice * Alena HOŘAVOVÁ, Prostějov * Mojmír BÍLÝ, Horní Štěpánov

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „FLORA“. Zavolat svoji odpověď nám můžete také na známé telefonní číslo 582 333 433 či zaslat SMS zprávou na telefonní číslo 608 960 042, případně přijďte osobně do redakce na Vápenici 19.

Na odpovědi čekáme v redakci do pátku 13. srpna do 12:00 hodin. Jména výherců budou uveřejněna v následujícím vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, kde také najdete třetí a zároveň poslední soutěžní otázku.

Výherci si můžou vstupenku vyzvednout v naší redakci na adrese Vápenice 19.