Letní Flora Olomouc startuje již v tomto týdnu a PROSTĚJOVSKÝ Večerník vám tak přináší poslední SOUTĚŽ O VSTUPENKY. Letošní Flora láká na téma „Souznění s přírodou“ a těšit se můžete na bohatý program se spoustou lákadel v rámci výstavy doplněný o letní zahradnické trhy, které nabídnou široký sortiment květin, rostlin, semen, zahrádkářských pomůcek či hobby potřeb. Na své si tak přijdou všichni zahrádkáři a milovníci rostlin. Dny Moravských vín, For Model pro děti (sobota–neděle) obohatí výstavu Flora Olomouc. Zapojte se tedy do naší soutěže, ještě dnes a navštivte veletrh v termínu od 19. do 22. srpna 2021 v Olomouci ZDARMA. Vstupenku na letní Floru získá posledních 5 vylosovaných šťastlivců.

3. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:

KDO BUDE HLAVNÍ HVĚZDOU VEČERNÍHO POSEZENÍ U VÍNA?

 

a) Jožka Šmukař

b) Daniela Magalová

c) Břeťa Osička

Správnou odpověď naleznete na oficiálních stránkách Flory Olomouc 2021...


Výherci volné vstupenky z čísla 31: Ludmila ŠVECOVÁ, Kostelec na Hané * Majka LUSKOVÁ, Prostějov * Josef OSLADIL, Bohutín * Marie PORTEŠOVÁ, Ptení * Jana HORÁKOVÁ, Prostějov

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „FLORA“. Zavolat svoji odpověď nám můžete také na známé telefonní číslo 582 333 433 či zaslat SMS zprávou na telefonní číslo 608 960 042, případně přijďte osobně do redakce na Vápenici 19.

Na odpovědi čekáme v redakci do středy 18. srpna do 12:00 hodin. NEZAPOMEŇTE UVÉST SVÉ TEL. ČÍSLO. Výherci budou záhy kontaktováni telefonicky a vstupenku si mohou vyzvednout o den později, tj. ve čtvrtek 19.8., v redakci PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku na adrese Vápenice 19.