U příležitosti blížícího se Mezinárodního dne žen vyhlašujeme novou soutěž pro muže, přičemž výhra potěší jejich drahé polovičky. Pánové, napište nám, jak jste se seznámili se svojí drahou polovičkou a získejte pro ni krásný pugét ze Zahradnického centra Marciánová v Kostelci na Hané. Vás navíc odměníme celoročním předplatným, kalendářem Večerníku a dalšími reklamními dárky.

Pravidla soutěže
Vyhraje ten, kdo popíše nejromantičtější či nejatraktivnější příběh seznámení se svojí partnerkou.
Soutěž trvá od 17. února do 6. března do 10:00 hodin. Výhra bude výherci předána v Zahradnickém centru Marciánová 6. března odpoledne.
Soutěže se může zúčastnit pouze fyzická osoba starší 15 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území ČR, jejíž soutěžní příspěvek bude v tomto termínu doručen PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku, a to poštou na adresu Vápenice 19, e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., prostřednictvím sociálních sítí nebo osobně do redakce v ulici Vápenice 19.
Výherce bude vybrán po ukončení akce.
Soutěžící musí uvést čitelně své jméno, příjmení, bydliště a číslo telefonu pro možnost kontaktování v případě výhry.
Do soutěže nebudou zařazeny anonymní, pozdě dodané či nesouvisející příspěvky.

Výherce získá: Kytici ze Zahradnického centra Marciánová + ROČNÍ předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku + kalendář a další drobné reklamní předměty
Výherce bude kontaktován telefonicky a jeho jméno a fotografie budou zveřejněny v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, na webovém portálu www.vecernikpv.cz a na sociálních sítích spravovaných pořadatelem akce (Facebook, Twitter a Instagram).
Z účasti na akci jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele, včetně jejich rodinných příslušníků.
Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly soutěže, GDPR a zavazuje se je plně dodržovat. V případě výhry soutěžící souhlasí s uveřejněním soutěžního příspěvku a vlastní fotografie s výhrou.
Výhru v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.
Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže.

S jakýmikoli dotazy se obraťte na marketingovou manažerku Anetu Straškrabovou prostřednictvím tel. čísla: 739 855 822 nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..