Už žádné pochyby. A snad už toto téma nebude zdrojem nevraživosti a nebude vyvolávat zlou krev! Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v Praze minulý čtvrtek potvrdil, že převod druholigové licence mezi Hronovem a SK Prostějov 1913 proběhl v naprostém souladu s hokejovými řády a Hanáci tak mohou hrát v sezóně 2026/2027 třetí nejvyšší soutěž v ledním hokeji!
Na zimním stadionu v Prostějově tak budou od září působit dva hokejové kluby. Bude to SK Prostějov 1913, který navíc disponuje kromě mužstva i kompletní mládežnickou základnou, a LHK Jestřábi Prostějov s pouhým mužstvem. „Soutěž začínáme venkovním utkáním v Šumperku a pak přivítáme doma Uherský Brod. Všichni se moc těšíme, bude to pro nás velká výzva,“ uvedl pro Večerník Petr Fridrich, výkonný ředitel SK Prostějov 1913.
VÍCE V TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ!






