Holky, pozor! Jestli chcete hrát volejbal za kvalitní klub patřící mezi nejužší špičku České republiky a jste z Prostějovska či okolí, máte příležitost. Oddíl VK Prostějov totiž během května a června pořádá nábor nových adeptek do své přípravky.

MOTTO: Minivolejbalové sportovní hrátky, tedy seznamování s volejbalovou technikou a prací s míčem zábavnou formou při pohybových hrách pod vedením profesionálních trenérů VK Prostějov.

KDO: Děvčata ročníku narození 2010, 2011 a 2012. Zapojit se mohou i úplné začátečnice bez dosavadních zkušeností s volejbalem, které se budou učit základy a postupně pronikat do tajů této krásné hry.

KDY: Celý květen a červen, vždy každé úterý a čtvrtek od 16.00 do 18.00 hodin.

KDE: Venkovní areál TJ Sokol II Prostějov U Kalicha (naproti Gymnázia Jiřího Wolkera).

JAK: Sportovní oblečení a obuv s sebou, přiměřeně aktuálnímu počasí.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ: Při první účasti v každém týdnu se dívka musí prokázat čerstvě negativním výsledkem antigenního testu na koronavirus. Test mohou provést i koučové přímo na místě před začátkem tréninku za poplatek v ceně testu. Během přípravy budou dodržována veškerá platná nařízení v souvislosti s covid-19.

CENA: Celý dvouměsíční nábor bude jinak úplně zdarma v plné finanční režii VK Prostějov.

POČASÍ: Za hodně nepříznivých povětrnostních podmínek (silný déšť, bouřka apod.) může být trénink operativně zrušen, o čemž klub bude každou účastnici předem informovat prostřednictvím poskytnutého kontaktu. Hlavně však chceme hrát na maximum, jak to půjde!

KONTAKT: Trenérka mládeže VK Prostějov Ivana Kratochvílová (mobil 604 231 120). Do náboru se může kdykoliv zapojit nová účastnice bez dřívějšího ohlášení, ale určitě je lepší se předem přihlásit, domluvit se a případně získat další podrobné informace.

HOLKY, POJĎTE HRÁT VOLEJBAL!