Hnutí ANO 2011 ve spolupráci s PROSTĚJOVSKÝM Večerníkem vám už třetí měsíc přináší poznávací soutěž pro občany města. A pokračujeme dál! Cílem je zábavnou formou připomenout důležité okamžiky z historie Prostějova a upozornit na zajímavá místa i osobnosti, které jsou s naším městem spojeny. Dnes pokračujeme už dvanáctým kolem a příště tak vyhlásíme v pořadí čtvrtého vítěze. Stane se tak v pondělí 11. července, 4.7. z důvodu státních svátků PV Večerník nevychází.

Každý týden až do konce září se na stránkách Večerníku objevuje jedna otázka. Je na čtenářích, aby na ni nalezli správnou odpověď a tu zaslali buď korespondenčně na adresu Večerníku, nebo využili formuláře pro elektronickou odpověď na webu ano-prostejov.cz/soutez.

Každý soutěžící může zaslat pokaždé jednu odpověď. Jednou měsíčně bude ze správných odpovědí zaslaných za týdenní kola v daném měsíci soutěže vylosován vítěz.

Jeden či jedna z vás tudíž každý měsíc obdrží jako cenu vyhlídkový let nad Prostějovem. Vítěz či vítězka závěrečného zářijového losování pak získá tandemový seskok padákem. Celkem tedy bude vylosováno šest šťastlivců. Na koho se tedy po dvou slosováních usměje štěstí ještě v červnu, červenci a srpnu, ten se podívá na město z paluby letadla. Kdo vyhraje závěrečné kolo, bude si moci skočit padákem, na tandemovém seskoku jej bude doprovázet zkušený parašutista zvaný tandem pilot. A jeden vítěz obdrží i CELOROČNÍ PŘEDPLATNÉ PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku!

OTÁZKA NA ČTVRTÉ ČERVNOVÉ KOLO:

VE KTERÉM ROCE ZÍSKAL PROSTĚJOVSKÝ DŮM U ZELENÉHO STROMU PRÁVO VAŘIT PIVO A PÁLIT PÁLENKU A BYLY TAK POLOŽENY ZÁKLAD PROSLULÉ PALÍRNY FUNGUJÍCÍ AŽ DO DNEŠNÍCH DNÍ?

 

Písemné odpovědi v obálce označené „SOUTĚŽ ANO 2011“ můžete posílat tentokrát až do konce příštího týdne na adresu PROSTĚJOVSKÝ Večerník, Vápenice 19, 796 01 Prostějov. Pokud dáváte přednost elektronické formě, zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zadejte odpověď ve stejném termínu do odpovědního formuláře na adrese ano-prostejov.cz/soutez. Učinit tak musíte do pátku 8. července, 12.00 hodin.