Hnutí ANO 2011 ve spolupráci s PROSTĚJOVSKÝM Večerníkem vám již po celých pět měsíců přináší poznávací soutěž pro občany města. Cílem je zábavnou formou připomenout důležité okamžiky z historie Prostějova a upozornit na zajímavá místa i osobnosti, které jsou s naším městem spojeny. Aktuálně pokračujeme již v součtu s třiadvacátým kláním, přičemž na jiném místě zveřejňujeme snímek z předání ceny dalšímu výherci.

Zopakujme si, o co přesně v této soutěži jde? Každý týden až do konce září se na stránkách Večerníku objevuje jedna otázka. Je na čtenářích, aby na ni nalezli správnou odpověď a tu zaslali buď korespondenčně na adresu Večerníku, nebo využili formuláře pro elektronickou odpověď na webu ano-prostejov.cz/soutez.

Soutěžící může zaslat pokaždé pouze jednu odpověď. Na konci každého měsíce je ze správných odpovědí zaslaných za týdenní kola v daném měsíci soutěže vylosován šťastný vítěz či vítězka, kteří obdrží jako cenu vyhlídkový let nad Prostějovem. Vítěz či vítězka závěrečného zářijového losování pak získá tandemový seskok padákem. Celkem tedy bude vylosováno minimálně šest šťastlivců. Na koho se tedy po dvou slosováních usměje štěstí ještě v červnu, červenci a srpnu, ten se podívá na město z paluby letadla. Kdo vyhraje závěrečné klání, bude si moci skočit padákem, na tandemovém seskoku jej bude doprovázet zkušený parašutista zvaný tandem pilot. A jeden vítěz obdrží i CELOROČNÍ PŘEDPLATNÉ PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Obě jména zveřejníme na konci celé soutěže, kdy má proběhnout slavnostní slosování!

OTÁZKA PRO TŘETÍ ZÁŘIJOVÉ KOLO:

ZE KTERÉ MÍSTNOSTI PROSTĚJOVSKÉ RADNICE VEDE UŽ OD JEJÍHO VYBUDOVÁNÍ TAJNÝ VÝCHOD?

 

Písemné odpovědi v obálce označené „SOUTĚŽ ANO 2011“ můžete posílat znovu do konce tohoto týdne na adresu PROSTĚJOVSKÝ Večerník, Vápenice 19, 796 01 Prostějov. Pokud dáváte přednost elektronické formě, zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zadejte odpověď ve stejném termínu do odpovědního formuláře na adrese ano-prostejov.cz/soutez. Učinit tak musíte do pátku 23. září, 12.00 hodin.