Jako z nějakého laciného hororu... Policisté nyní vyšetřují zajímavý případ nečekané návštěvy neznámého hosta, kterého se lekla majitelka bytu. Tajemný neznámý si totiž klíči odemkl dveře a snažil se vejít dovnitř. Nakonec však utekl, protože nepočítal s přítomností majitelky bytu a také se štěkajícím psem!

V bytě mladé ženy se uplynulý čtvrtek dopoledne nečekaně objevil nezvaný host. Prostějovští policisté se nyní snaží zjistit, kdo byl oním návštěvníkem, který se 5. listopadu kolem desáté hodiny „vloudil“ do bytu mladé ženy v Prostějově.

Ta uslyšela podivný šramot připomínající odemykání dveří. Že není něco v pořádku, zaregistroval i pes, který se rozštěkal. „Když žena nakoukla do chodby bytu, spatřila u vstupních dveří jí neznámého muže. Její přítomnost v bytě ho pravděpodobně zaskočila, nepříjemný okamžik okomentoval jedním vulgárním slovem a dal se na úprk. Vyděšená žena za ním zabouchla dveře a zalarmovala policisty,“ popsala podivnou záležitost Jiřina Vybíhalová, tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje. „Věc šetříme pro podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody,“ přidala podstatnou informaci Vybíhalová.