Ten otřesný čin mají ještě v živé paměti zejména obyvatelé panelového domu v Okružní ulici, kde ke dvojnásobné tragédii došlo. Připomeňme, že v sobotu 25. července našla policie v jednom z bytů dvě těla bez známek života. Třiadvacetiletý mladík a jeho o rok starší partnerka podlehli střelným zraněním. Dodnes není tento šílený případ uzavřen!

Ještě během posledního červencového víkendu si kriminalisté byli jistí, že mladý muž svoji spolubydlící přítelkyni v pronajatém bytě zastřelil a poté legálně drženou pistoli obrátil i proti sobě. „Případ šetříme jako závažný zločin vraždy a následné sebevraždy,“ potvrdil tehdy Libor Hejtman, tiskový mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.

Jak během uplynulého týdne Večerník zjistil, šílený mord v Okružní ulici, a také skutečnost, že si vrah okamžitě po činu vzal také svůj život, není dosud zcela objasněn a vyšetřování i nadále pokračuje. „Mohu potvrdit, že případ ještě není uzavřen. Čekáme na poslední znalecký posudek, který by měl být vypracován do konce měsíce listopadu,“ prozradila Večerníku Marta Vlachová, tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje. Její kolega Libor Hejtman ještě doplnil, že policie stále prověřuje motiv, který mladého muže vedl k tak šílenému činu.