Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 svatoplukovaPříští týden čeká řidiče v Prostějově další těžká zkouška trpělivosti. Od úterý bude uzavřen úsek Svatoplukovy ulice. Rekonstrukční práce vozovky potrvají až do 23. listopadu, objížďka povede pro veškerou dopravu kromě MHD po Průmyslové a Dolní ulici.

„Od úterý 29. října do 23. listopadu 2013 bude uzavřena silnice ve Svatoplukově ulici v Prostějově, a to v úseku od křižovatky s ulicí Újezd a Vojáčkova náměstí až po křižovatku s ulicí Českobratrskou, včetně křižovatky s touto ulicí,“ uvedla Jana Gáborová, tisková mluvčí Magistrátu statutárního města Prostějova.

K uzavírce frekventovaného úseku dochází vzhledem k rekonstrukci povrchu vozovky.

„Budou probíhat práce na obnově povrchu komunikace, opravě odvodnění a nahrazeny budou poškozené kanálové vpusti, včetně těch poškozených. Nahrazeny budou také poškozené obrubníky a rekonstruovat se budou rovněž autobusové zastávky MHD,“ popsal Jaroslav Pavlíček z odboru dopravy prostějovského magistrátu.

Jak dodal, objízdná trasa bude vedena po ulicích Průmyslové, Dolní a Újezd. „Autobusové dopravě bude průjezd umožněn. Zastávka MHD ve směru na hlavní nádraží bude přesunuta na zastávku Svatoplukova u Dony,“ sdělil Jaroslav Pavlíček.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments