Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.6.2017
svátek slaví Jan,
zítra Ivan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Michal Kadlec

Licence je naše! Ne, naše! Tak to ne, je moje! Handrkování babek na tržnici připomíná jednání všech zainteresovaných kolem diskutovaného převodu mládežnických soutěží i všech hráčů z LHK Jestřábi na SK 1913. Na stůl se prý dostala i licence na WSM ligu! Celá situace je hodně zamotaná a zorientovat se ve všem činí dnes už problém nejen fanouškům, ale i samotným aktérům...

Post by: Tomáš Kaláb

Oblíbené heslo českých fanoušků „Kdo neskáče, není Čech, hop, hop, hop“ si už může zcela regulérně skandovat také trenér brankářů a nedávný kouč „A“-týmu Petar Aleksijević.

Post by: Marek Sonnevend

Se značným časovým předstihem mají volejbalistky VK AGEL Prostějov jasno téměř o celé společné přípravě na novou sezónu 2017/2018. Podrobnosti Večerníku prozradil hlavní trenér Miroslav Čada.

Post by: Marek Sonnevend

FOTOGALERIE Korfbal, rozlučka se sezónou a druhá polovina června. Tyto tři pojmy patří už téměř celou dekádu let neodmyslitelně k sobě, přičemž poslední roky přibraly k sobě ještě areál posezení u fotbalových hřišť SCM Prostějov za místním vlakovým nádražím. Právě zde uplynulou sobotu proběhl devátý ročník akce BIG ILL PIG, kterou korfbalový oddíl SK RG Prostějov slavnostně uzavřel uplynulý soutěžní ročník 2016/2017.

Post by: Tomáš Kaláb

Vedení klubu a realizační tým mužů 1.SK Prostějov nezahálí s budováním kádru pro nadcházející sezónu. Jako vůbec první bylo potvrzeno jméno útočníka Lukáše Hapala, který v minulých sezónách hrál v třetiligové Mohelnici. Na Hanou by také měli zavítat dva hráči ze Srbska.

Post by: Marek Sonnevend

Čerstvý přírůstek na soupisce volejbalistek VK AGEL Prostějov v osobě Kathleen Weiss nafouknul aktuální kádr úřadujících mistryň České republiky již na osm hráček. Což znamená, že hanácký kolektiv pro příští sezónu 2017/2018 je složen ze dvou třetin. Které plejerky vytvoří zbývající část?

Post by: Redakce

Letošní mezisezónní hokejové období není horké pouze při pohledu na teploměr, ale také množstvím událostí v zákulisí. Až doposud se dění kolem Jestřábů týkalo prvořadě mládeže, nyní se podle všech indicií pozornost přesunula i k prvoligovým mužům, neboť se dle jistých informací mohl změnit majitel licence pro účast ve WSM lize.

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE Crossový běh se stejnými vítězi. Druhý ročník originálního terénního běhu napříč Záhořím „Domamyslická stěna“ napsal v sobotním dopoledni svůj druhý ročník. S loňskou premiérou měl několik paralel. Vítězové ženské i mužské kategorie byli totožní: Ivana Nováková a Pavel Dvořák. Důležitější bylo, že závod provázela přátelská atmosféra a první cena byla opět v duchu tradice nezvyklá. „Loni jsme měli živého kapra, letos to byl zabitý králík,“ poznamenal s úsměvem ředitel závodu Richard Šatinský. Hlavním mediálním partnerem byl stejně jako při premiérovém klání PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

Post by: Redakce

FOTOGALERIE Mezi turnajové legendy se na konci 24. ročníku prostějovského turnaje UniCredit Czech Open zařadil člen pořádajícího oddílu Jiří Veselý. Ve finále challengeru s dotací 127 000 amerických dolarů udolal Argentince Delbonise 5:7, 6:1, 7:5 a potřetí v kariéře získal vítězný pohár. To se v minulosti povedlo pouze Radku Štěpánkovi a Janu Hájkovi. Rozhodující bitva stála třiadvacetiletého daviscupového reprezentanta hodně sil, protože trvala dvě hodiny a dvacet minut.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Turbulentní jednání je u konce? Jak Večerník zjistil, bublající hokejový kotel konečně vyvřel. Od minulého čtvrtka je neoddiskutovatelným faktem, že hokejová mládež bude v Prostějově fungovat pod jednotným vedením, a to SK Prostějov 1913. „Ve čtvrtek jsme se s panem Odstrčilem definitivně dohodli. Podepsali jsme smlouvu o převodu všech hráčů LHK Jestřábi pod SK Prostějov 1913. Výrazně nám pomohla i primátorka Rašková,“ potvrdil exkluzivně Večerníku Milan Sedlo, předseda SK 1913.

  • U Věžiček
  • Prostějov Cup 2017
  • Keltská noc
  • legendy
  • Finsys
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI „U DITTRICHŮ“

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Voda v přehradě je čistá.

Hodně lidí chtivých koupání netrpělivě čekalo na pondělní měření kvality vody v plumlovské nádrži. A hygienici všechny potěšili! V přehradě nejsou žádné sinice ani jiný „binec“ a voda tak dostala nejlepší možnou známku čistoty. Takže neváhejte a jděte si pořádně zaplavat.  

 

 
Bez uzávěrky

Naprostou ostudou skončilo hlasování zastupitelů o Závěrečném účtu města Prostějova za rok 2016, když Účetní závěrka nebyla schválena, přičemž chyběl jeden jediný hlas! Na Ministerstvu financí ČR nyní budou mít těžkou hlavu, očekávat se dá série kontrol na prostějovském magistrátu... 

Osobnost týdne

MARASD
25 marasd

V domácím prostředí na konickém festivalu „Legendy se vrací“ vystoupila nejen regionálně známá skupina. Rocková kapela vznikla v roce 1990 právě v Konici po rozpadu tehdejší legendární kapely Merkur. A že stále dokáže rozpálit své věrné fanoušky, předvedla i při sobotním koncertu.     

Číslo týdne

26+32

Uplynulou sobotu vyhasly na Prostějovsku životy dvou mladých mužů. Šestadvacetiletý naprosto bezproblémový mladík z Čehovic skočil v Bedihošti pod nákladní vlak a pár minut poté dvaatřicetiletý řidič narazil v Dětkovicích autem do stromu. Oba byli na místě mrtví. 

Výrok týdne

„NENECHÁM ZE

SEBE UŽ DĚLAT

ŽÁDNÝHO VOLA!“ 

Prostějovský zastupitel a náměstek hejtmana
František Jura byl hodně zklamán
z přístupu Jestřábů k řešení problematiky
mládežnického hokeje. A naštval se pořádně!.