Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.5.2017
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Po Pardubicích, Hradci Králové, Mladé Boleslavi a se zkušenostmi z mládežnických reprezentací České republiky oblékne Dominik Groh další dres - ten prostějovský. Devatenáctiletý brankář přichází k Jestřábům formou hostování a měl by vytvořit dvojici s novou jedničkou mezi třemi tyčemi Jakubem Neužilem. K týmu by se měl účastník světového šampionátu hráčů do 18 let připojit v létě před zahájením přípravy na ledě.

Post by: Zdeněk Vysloužil
Vyvrcholení se nekoná. Mladší dorostenci TJ Sokol Centrum Haná, kteří ovládli druholigovou soutěž, skupiny severní Moravy, už o postup hrát nebudou. Vítěz jižní skupiny Telnice, se kterou se mládežníci Centra měli poměřit totiž, nechce postupovat.

Post by: Redakce

V sobotu 13. května se na žíněnkách oddílu TJ Slavoj Plzeň konalo Mistrovství České republiky mladších žáků a kadetů ve volném stylu pro rok 2017. Mezi téměř dvěma stovkami zápasníků ze sedmadvaceti tuzemských oddílů se představili také tři borci Čechovic. A zpět na Hanou se nevrátili s prázdnou, přivezli si jedno stříbro a dvě umístění těsně pod stupni vítězů.

Post by: Marek Sonnevend

Už před závěrečným kolem se definitivně rozhodlo o vítězi první okresní ligy v malé kopané ČUS Prostějovska 2016/17. O uplynulém víkendu byly na programu turnaje ve Víceměřicích a Vrbátkách, přičemž dvěma výhrami svůj další triumf znamenající bezpečné obhájení mistrovského titulu potvrdil tým SK Tomek Dobrochov.

Post by: Marek Sonnevend

Zatím dvě členky VK AGEL Prostějov se od začátku tohoto kalendářního roku zapojily do beachvolejbalových turnajů. Jak si obě mladé hráčky hanáckého oddílu vedly?

Post by: Redakce

Je to blízko! Prostějovská tenistka Petra Kvitová ve středu odpoledne odletěla z Prahy do Paříže, aby na sociálních sítích uvedla, že tento pátek v areálu Roland Garros na tiskové konferenci oznámí, zda bude po zranění ruky hrát na druhém grandslamovém podniku sezony French Open. Ten odstartuje už v neděli.

Post by: Tomáš Kaláb

Jakoby přijel soubor písní a tanců, zaznělo o poločase na hostující střídačce. Striktně sebekritický postoj byl na místě, protože hráči 1.SK Prostějov naprosto zapomněli na vydařený domácí zápas s Viktorií Žižkov a sklouzli do mizerné šablony výkonů na venkovních hřištích. Čtyřgólová porážka vyzněla ještě milosrdně...

Post by: Marek Sonnevend

Není to tak dlouho, co dramatickou finálovou sérií UNIQA extraligy ČR skončila pro volejbalistky VK AGEL Prostějov uplynulá klubová sezóna, a některé z nich už jdou znovu do zápasové akce. Tentokrát na reprezentační úrovni, neboť v tomto a příštím týdnu je na programu druhá část kvalifikace o postup na Mistrovství světa ve volejbale žen 2018.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Prostějovský oddíl Kulečník Prostějov uspořádal o prvním květnovém víkendu mistrovství republiky v technických disciplínách Kádr 52/2. V prostějovské herně se sešlo šest nejlepších českých hráčů a nechyběli mezi nimi ani domácí reprezentanti. Barvy pořádajícího oddílu hájili Jiří Nenál a Jiří Horna.

Post by: Redakce

Až na konec druhé stovky se propadl prostějovský tenista Lukáš Rosol. Bývalý šestadvacátý hráč světa po zdravotních a soukromých problémech hledá cestu zpátky mezi nejlepší stovku na challengerech.

  • Interforst
  • Interier
  • legendy
  • restaurant day
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V PIZZERII U HRADEB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

A zase nejpřívětivější.

Prostějovský magistrát odpověděl dlouhému zástupu kritiků tím nejpříhodnějším způsobem. V prestižní anketě obhájil své loňské prvenství a opět tak získal titul „Nejpřívětivější úřad v Olomouckém kraji“. Hodnocena byla otevřenost, transparentnost a vstřícnost úřadu vůči občanům města. 

 

 
Vyvlastňovat jako za komunistů?

Podle aktuálních zpráv z magistrátu se zřejmě dočkáme tolik kýženého severního obchvatu Prostějova. Má to ale jeden háček. Vykoupených je sice už devadesát procent potřebných pozemků, nicméně až v osmi případech hrozí jejich vyvlastnění! K tomu došlo naposledy za minulého režimu...

Osobnost týdne

LUBOMÍR BALÁŠ
balas

Aktuálně stále ještě tajemník prostějovského magistrátu má nakročeno na „kraj“. Lubomír Baláš totiž zvítězil ve výběrovém řízení na pozici ředitele Krajského úřadu Olomouckého kraje. Hejtman Ladislav Okleštěk již zaslal ministru vnitra žádost o jeho jmenování. 

Číslo týdne

5

Pětice vyvolených osobností obdržela minulé pondělí dopoledne prestižní Cenu města Prostějova za rok 2016. Ocenění na základě složitého výběru dostali fotograf Jiří Andrýsek, historička Marie Dokoupilová, spisovatelka Jarmila Pospíšilová, plavkyně Dana Zbořilová a cenu in memoriam obdržel i bojovník za svobodu František Doležel.Výrok týdne

JÁ NA TO HOVNO

SVÍTIT NEPOTŘEBUJU!

Štamgast jedné prostějovské hospůdky
u centra města takto ve čtvrtek okomentoval
zvláštní krádež žárovky na místní toaletě!