Dobrý večer, dnes je pátek 20.10.2017
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

Před necelým půl rokem český volejbal žil třaskavým i nesmírně dramatickým finále nejvyšší ženské soutěže mezi VK Prostějov a UP Olomouc. Teď se tahle žhavá doba alespoň na chvíli vrátí, neboť na programu 2. kola UNIQA extraligy je další bitva mezi hanáckými rivaly. Derby se hraje tuto sobotu 21. října od 17:00 hodin v olomoucké Sportovní hale Univerzity Palackého.

Post by: Marek Sonnevend

Úvod nového soutěžního ročníku je pro volejbalistky VK Prostějov ve znamení hanáckých derby. UNIQA extraligu žen ČR 2017/2018 otevřely prvním ve Šternberku, kde dosáhly předpokládaného triumfu 3:0. A jako druhý bude hned následovat krajský střet číslo dva, který na olomoucké palubovce nepochybně přinese mnohem náročnější šichtu. Večerník byl premiéře nové sezony přítomen naživo.

Post by: Marek Sonnevend

FOTOGALERIE: Úvodní duel nové sezóny vyšel prostějovským volejbalistkám obstojně. V 1. kole UNIQA extraligy žen ČR 2017/2018 neměly na hřišti Šternberka dlouho žádné problémy a teprve postupně se dostávaly pod tlak lepšícího se soupeře. Přesto po převážně hladkém průběhu získaly dle očekávání tříbodové vítězství číslo jedna. Role favoritek naplněna, soutěžní ročník otevřen spolehlivým způsobem.

Post by: Marek Sonnevend

Poslední dva týdny před startem nové sezóny jsou pro volejbalistky VK Prostějov každoročně velice rušné, plné událostí a někdy až hektické. Pojďme se tedy podívat, co vše družstvo okolo kapitánky Kathleen Weiss zažívá tentokrát v období, než začne UNIQA extraliga ČR 2017/2018...

Post by: Marek Sonnevend

Stejného protivníka jako loni mají na úvod UNIQA extraligy žen ČR volejbalistky VK Prostějov. Nadcházející ročník 2017/2018 však na rozdíl od toho minulého nezahájí s TJ Sokol Šternberk doma, nýbrž venku. Střetnutí je na programu v sobotu 14. října od 17:00 hodin ve šternberské sportovní hale.

 • supersektor
 • finsis
 • olympic
 • Pozvánka na box
 • koncert
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI „U RYBÁŘE“?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Otevřené srdce za pastelku

Dva tucty středoškoláků doplněné žáky čtyř základních škol se uplynulou středu vydaly do prostějovských ulic, aby všichni společně prodejem bílých pastelek za „tři pětky“ vybrali potřebné peníze na pomoc nevidomým. Prostějované měli svá srdce i peněženky otevřené, výše vybrané částky je ale zatím neznámá. 

 

Pátek třináctého

Snad jen osmačtyřicetiletý muž se má právo vymlouvat na pověru, která provází podobný den a datum. Minulý pátek ráno dotyčný svým autem vjel bůhví proč do protisměru v Kojetínské ulici a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. V něm se zranily dvě ženy, které sanitka převezla do nemocnice. 

Osobnost týdne

PETR ČTVRTNÍČEK
42 02 ctvrtnicekDesátý ročník divadelní přehlídky Aplaus 2017 pokračoval v Městském divadle v Prostějově druhým dílem. Pražské divadlo Na zábradlí právě s excelentním Petrem Čtvrtníčkem představilo inscenaci Hamlet. Také on se zamýšlel nad otázkou, zda „být, či nebýt“... 

Číslo týdne

2607

Přesně tolik lidí je aktuálně v Prostějově bez práce. Nízká nezaměstnanost panuje v místním regionu i nadále. Navíc přes Úřad práce ČR firmy poptávají zaměstnance na 1 784 volných míst, takže výběr je velice pestrý. Podíl nezaměstnaných činí 2,7 procenta, což Prostějov řadí pod celorepublikový průměr! 

Výrok týdne

„TEN VRAH JE

ALE JINAK

NEŠKODNEJ!“

Současný obyvatel azylového domu

Pavel Jakubčík se takto vyjádřil

k jednomu svému spolubydlícímu