Příjemnou noc, dnes je neděle 19.1.2020
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Na přelomu dvou kalendářních roků pokračovaly dalšími turnaji krajské přebory dívek ve věkových kategoriích U15 i U13. Mladé volejbalistky VK Prostějov přitom zaznamenávají v těchto soutěžích určitý progres.

Post by: Marek Sonnevend

Jak už jsme v minulém vydání Večerníku informovali, nadstavbová část UNIQA extraligy žen ČR se v aktuálním ročníku 2019/20 bude hrát zcela jiným způsobem než během předchozích sezón.

Post by: Marek Sonnevend

Velkou důležitost měl první duel čtvrtfinále Českého poháru žen 2019/2020. A volejbalistky VK Prostějov ho zvládly výborně, když ve Frýdku-Místku zvítězily 3:1. Udělaly tím velký krok k plánovanému postupu do závěrečného turnaje Final Four, neboť v domácí odvetě příští týden jim stačí jakákoliv výhra, dokonce i těsná porážka 2:3.

Post by: Marek Sonnevend

 Nastoupit třikrát za sebou proti stejnému soupeři, to už je jako v play-off. Volejbalistky VK Prostějov si takový režim vyzkoušely uprostřed sezóny, když se jim shodou termínových okolností sešla trojice duelů s TJ Sokol Frýdek-Místek. A první dva díly tohoto zajímavého trojboje – oba shodně venku – mají zdárně za sebou.

Post by: Marek Sonnevend

Základní část UNIQA extraligy žen ČR 2019/2020 skončila pro volejbalistky Prostějova znamenitě. Podruhé během tří dnů vyrazily na sever Moravy do Frýdku-Místku, tentokrát za utkáním 18. kola nejvyšší tuzemské soutěže. A své protivnice předčily natolik pronikavě, že tři body do tabulky připsaly po naprosto jasném triumfu. Zajistil jim výchozí čtvrté místo pro nadstavbu, kterou odstartují na vlastním hřišti v sobotu 18. ledna proti KP Brno.

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Pomahame tancem
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Kdyby se o víkendu konaly komunální volby, komu byste dali svůj hlas?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…