Dobré ráno, dnes je sobota 25.2.2017
svátek slaví Liliana,
zítra Dorota
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

VIDEO+FOTOGALERIE Úplně jinak než první vzájemný duel vypadalo odvetné utkání osmifinále evropského CEV Cupu žen 2016/17 mezi volejbalistkami Prostějova a Stuttgartu. Agelky doma předvedly mnohem lepší výkon, ovšem ani ten na potřebné vítězství 3:0 nebo 3:1 nestačil. Nadějné vedení 2:1 se vinou častějšího chybování na české straně změnilo v konečnou porážku 2:3, která poslala mezi elitní osmičku druhého nejvyššího poháru starého kontinentu německého soka. Navzdory vypadnutí fanoušky mohla potěšit vzrušující, místy i velice pohledná bitva.

Post by: Marek Sonnevend

Fanklub volejbalového oddílu VK AGEL Prostějov pořádá autobusový zájezd na finálové utkání Českého poháru žen 2016/2017 mezi UP Olomouc a VK Prostějov.

Post by: Marek Sonnevend

Prodloužit své působení na evropské pohárové scéně alespoň do března! To je jednoznačná touha volejbalistek VK AGEL Prostějov před odvetným duelem osmifinále CEV Cupu, který sehrají proti Allianz MTV Stuttgart tuto středu 22. února od 18.00 hodin v domácím prostředí haly Sportcentra DDM v Olympijské ulici.
Jak známo, Agelky v úvodním vzájemném střetnutí na německé půdě vůbec nestačily a silnému soupeři hladce podlehly.

Post by: Marek Sonnevend

S prosbou o pomoc se na své příznivce obrací prostějovský volejbalový oddíl směrem k nadcházející bitvě v evropském CEV Cupu proti Stuttgartu na domácí palubovce (středa 22. února, 18.00 hodin).

Post by: Marek Sonnevend

Žádné potíže neměly prostějovské volejbalistky na startu nadstavbové části UNIQA extraligy žen ČR 2016/2017. Skupinu o 1. až 4. místo otevřely potenciálně nebezpečným soubojem na Olympu Praha, kde však v 19. kole soutěže herně kralovaly. A jedním z nejlepších výkonů této ligové sezóny zaknihovaly zaslouženě hladký triumf.

  • Kendrion
  • Auto Kubicek
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak jste spokojeni s právě skončenou hokejovou sezonou a 9. místem Jestřábů?

DM_ZOUBKY
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Přidali se i další.

Student Jan Šmída a zastupitelka Milada Sokolová už nejsou sami, bezdomovcům u místního nádraží pomáhají i jiní jakožto například zástupce ředitelky Střední zdravotnické školy Martin Mokroš. Díky těmto dobrým lidem už nezůstává pouze u horké polévky, ale k mání jsou i chlebíčky, zákusky a spousta ovoce.

Ztrácejí autoritu a respekt?

Za našich mladých let jsme se třepali strachem, když jsme spatřili policajta, říkají pamětníci. Dnes je zřejmě jiná doba. Na dva ochránce zákona si v obci na Prostějovsku vyšlápl opilý násilník, dokonce je napadl s pohrabáčem v ruce. Jediné štěstí, že strážci zákona mu hned ukázali, zač je toho loket!

Osobnost týdne

VÁCLAV VYDRA
08 vydra
Potlesk vyprodaného sálu Městského divadla v Prostějově si naprosto zasloužil. Společně se svojí manželkou Janou Bouškovou, Svatoplukem Skopalem a dalšími slavnými herci exceloval před prostějovskými diváky v divadelní hře Rukojmí bez rizika.  
Reportáž najdete v příštím tištěném vydání Večerníku!

Číslo týdne

8
Až tolik fotbalových hřišť by se vlezlo na plochu, která má být u Kostelce na Hané zaplněna skleníky pro pěstování rajčat. Něco tak rozlehlého se v historii prostějovského regionu asi ještě nikdy nestavělo!

Výrok týdne

„PROČ MAJÍ MÍT MRTVÍ PŘEDNOST PŘED ŽIVÝMI?“   

Bouři potlesku při besedě se zástupci židovské obce sklidila primátorka Alena Rašková tímto zřetelným výrokem