Dobré odpoledne, dnes je úterý 18.2.2020
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Kvalitní výkon plný bojovnosti předvedly prostějovské volejbalistky v Brně, tentokrát při extraligovém duelu na palubovce silných Šelem. A jejich výsledkově neúspěšná snaha se dá sesumírovat do stručného výroku, že rozhodně mohly i měly odvést víc než porážku 1:3.

Post by: Marek Sonnevend

Mnohem lepší dojem než před týdnem na nevydařeném pohárovém Final Four zanechaly prostějovské volejbalistky v těžkém utkání 22. kola UNIQA extraligy u vedoucího družstva soutěže. Favorizované Šelmy Brno měly co dělat, aby je udolaly 3:1, přičemž nescházelo mnoho k bodovému zisku VK.

V Prostějově bude volejbalové ME kadetek 2022!
Post by: Marek Sonnevend

Velmi zajímavou a také potěšitelnou informaci se Večerníku podařilo zjistit pod vysokou sítí. Hovoří o tom, že město Prostějov se za dva a půl roku stane dějištěm Mistrovství Evropy kadetek 2022 ve volejbalu!

Juniorky vyhrály na půdě Nového Jičína oba klíčové duely v boji o prvenství v nadstavbové skupině 1. ligy
Post by: Marek Sonnevend

Mladé volejbalistky VK Prostějov věkové kategorie U19 jsou znovu o něco blíž k prvenství po nadstavbové části 1. ligy juniorek ČR 2019/20. Dvakrát totiž zvítězily ve druhém dvoukole skupiny III o 1. až 6. místo a šlo přitom o stěžejní bitvy na palubovce dosud vedoucího Nového Jičína. Hanačky jej v obou střetnutích porazily, čímž samy pronikly do čela!

Post by: Marek Sonnevend

Aktuálně nejsilnější družstvo UNIQA extraligy žen ČR 2019/20 potkají volejbalistky VK Prostějov ve svém prvním zápase po vyvrcholení Českého poháru. Dvaadvacáté kolo elitní tuzemské soutěže je posílá na palubovku vedoucích Šelem Brno, hraje se v sobotu 15. února od 18.00 hodin.

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...