Příjemnou noc, dnes je pátek 24.3.2017
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

Premiérově v desetileté klubové historii hrozilo volejbalistkám VK Prostějov, že vyřazovací boje v UNIQA extralize žen České republiky nezahájí coby vítězky dlouhodobé části soutěže. Agelky však tenhle neblahý scénář odvrátily triumfem 3:0 v klíčovém střetnutí předposledního kola nadstavbové fáze na horké půdě konkurenční Olomouce. Výchozí první místo je nyní už jisté.

Post by: Marek Sonnevend

Důležité utkání, ve kterém šlo o prvenství po nadstavbové části UNIQA extraligy žen ČR 2016/17, patřilo v Olomouci volejbalistkám Prostějova. Dlouho hladký průběh souboje 23. kola soutěže podpořený kvalitním výkonem si sice zkomplikovaly vlastními chybami od půlky druhého setu, ale ani tak neztratily nakonec žádnou sadu. A díky tříbodově zvládnutému derby mají jistotu, že do play-off tradičně vyrazí z nejvyšší výchozí pozice!

Post by: Marek Sonnevend

V předposledním dějství nadstavbové části UNIQA extraligy je na programu hanácké derby VK UP Olomouc versus VK AGEL Prostějov. Hraje se tuto sobotu 18. března od 17.00 hodin ve Sportovní hale Univerzity Palackého a vzhledem k dosavadnímu vývoji této sezóny půjde o bitvu se skutečně třaskavým nábojem.

Post by: Marek Sonnevend

Změna zabrala, zaplaťpánbůh. Volejbalový Prostějov si může (zatím) oddechnout, neboť návrat zkušeného kouče Miroslava Čady se proti Olympu stoprocentně osvědčil. Ale jak známo, jedna vlaštovka jaro nedělá, zvlášť když trápící se protivník favorita moc neprověřil. Na druhou stranu Agelky překonaly své vlastní trápení přímo ukázkově a start staronové éry jim vyšel na výbornou.

Post by: Marek Sonnevend

Že bude letošní sezóna pro volejbalistky Prostějova náročnější než ty předchozí, se předpokládalo už dlouho před jejím začátkem. Snížil se finanční rozpočet, skončil renomovaný kouč Miroslav Čada, citelně oslabil hráčský kádr, trenérské zastřešení na sebe vzal sportovní manažer Peter Goga.

 • Pozvánka basket
 • caje
 • konstrukta
 • berani
 • U vezicek
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI BESEDA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Kavárna ve Špalíčku bude!

Dva a půl roku to trvalo, ale milovníci dobré kávy a ještě k tomu v atraktivním prostředí, se konečně dočkají. Po byrokratických průtazích a jednáních s Olomouckým krajem otevře konečně prostějovské muzeum vlastní kavárnu ve Špalíčku. Muzeum si ale muselo půjčit u banky...

 
Prošustrovaná licence!

Kdo z hokejových fanoušků doufal, že licence na první ligu je pod kuratelou magistrátu a nelze prodat do jiného města, toho vyvedlo z omylu pondělní jednání zastupitelstva. Licenční právo na WSM ligu má soukromého majitele! A prý hned dokonce dva, k vlastnictví se hlásí jak Michal Tomiga, tak i Jaroslav Luňák...

Osobnost týdne

Bohumil Pácl
12 pacl

Nestor zimního a dálkového plavání v exkluzivním rozhovoru pro Večerník prozradil několik fíglů, jak vyzrát na studenou vodu a přitom si neuhnat zápal plic. Bezmála sedmasedmdesátiletý otužilec zároveň přiznal, že přeplavání kanálu La Manche už nechá těm mladším...

Číslo týdne

20 000

PROSTĚJOVSKÝ Večerník se pořádně plácne přes kapsu! Pěkně zakulacenou částku vyplatí nejčtenější regionální periodikum letošnímu vítězi celoroční tipovačky „FOTBALOVÁ DEVÍTKA“. Ten tak dostane na ruku dvacet „prutů“, jelikož právě kulaté narozeniny tohoto čísla se chystáme slavit.

Výrok týdne

„UŽ MĚ NEFOŤTE, JÁ BYL U VÁS JIŽ PĚTKRÁT!“


Jednomu z bezdomovců u místního nádraží se pranic nelíbil fotograf Večerníku, který se ho snažil zvěčnit u pojídání polévky...