Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.6.2017
svátek slaví Jan,
zítra Ivan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

Se značným časovým předstihem mají volejbalistky VK AGEL Prostějov jasno téměř o celé společné přípravě na novou sezónu 2017/2018. Podrobnosti Večerníku prozradil hlavní trenér Miroslav Čada.

Post by: Marek Sonnevend

Čerstvý přírůstek na soupisce volejbalistek VK AGEL Prostějov v osobě Kathleen Weiss nafouknul aktuální kádr úřadujících mistryň České republiky již na osm hráček. Což znamená, že hanácký kolektiv pro příští sezónu 2017/2018 je složen ze dvou třetin. Které plejerky vytvoří zbývající část?

Post by: Marek Sonnevend

Jak už Večerník dříve informoval, realizační tým prostějovských volejbalistek pro příští sezónu 2017/18 se bude od toho z uplynulého ročníku lišit na jediném postu. Večerníku to potvrdil hlavní trenér „A“-družstva žen VK AGEL.

Post by: Marek Sonnevend

Ačkoliv je doba volejbalových dovolených, má oddíl VK AGEL Prostějov za sebou velice rušný i plodný týden, během nějž podepsal smlouvy hned se čtyřmi novými hráčkami. Už dříve došlo ke zveřejnění jiných tří volejbalistek, jež setrvají v prostějovských službách (libero Julie Kovářová, blokařka Nina Herelová, smečařka Lucie Nová) a zatím poslední v této potěšující řadě je blokařka Veronika Trnková, jež v kádru zůstává z uplynulého ročníku. Už před touto volejbalistkou stvrdila své setrvání na Hané německá smečařka Laura Emonts a v Polsku vékáčko ulovilo dvě zvučné české posily Helenu Horkou na univerzál i Andreu Kossányiovou na smeč! Pojďme se nyní podívat, jak postupné rozšiřování kádru chronologicky postupovalo...

Post by: Marek Sonnevend

Jak už Večerník informoval, volejbalistky České republiky včetně jedné Agelky Julie Kovářové postoupily ze druhé fáze kvalifikace Mistrovství světa žen 2018 do její závěrečné třetí části, kterou bude od 22. do 27. srpna rozhodující baráž. Nyní už svěřenky trenéra Zdeňka Pommera ví, proti komu v ní nastoupí.

  • U Věžiček
  • Prostějov Cup 2017
  • Keltská noc
  • legendy
  • Finsys
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI „U DITTRICHŮ“

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Voda v přehradě je čistá.

Hodně lidí chtivých koupání netrpělivě čekalo na pondělní měření kvality vody v plumlovské nádrži. A hygienici všechny potěšili! V přehradě nejsou žádné sinice ani jiný „binec“ a voda tak dostala nejlepší možnou známku čistoty. Takže neváhejte a jděte si pořádně zaplavat.  

 

 
Bez uzávěrky

Naprostou ostudou skončilo hlasování zastupitelů o Závěrečném účtu města Prostějova za rok 2016, když Účetní závěrka nebyla schválena, přičemž chyběl jeden jediný hlas! Na Ministerstvu financí ČR nyní budou mít těžkou hlavu, očekávat se dá série kontrol na prostějovském magistrátu... 

Osobnost týdne

MARASD
25 marasd

V domácím prostředí na konickém festivalu „Legendy se vrací“ vystoupila nejen regionálně známá skupina. Rocková kapela vznikla v roce 1990 právě v Konici po rozpadu tehdejší legendární kapely Merkur. A že stále dokáže rozpálit své věrné fanoušky, předvedla i při sobotním koncertu.     

Číslo týdne

26+32

Uplynulou sobotu vyhasly na Prostějovsku životy dvou mladých mužů. Šestadvacetiletý naprosto bezproblémový mladík z Čehovic skočil v Bedihošti pod nákladní vlak a pár minut poté dvaatřicetiletý řidič narazil v Dětkovicích autem do stromu. Oba byli na místě mrtví. 

Výrok týdne

„NENECHÁM ZE

SEBE UŽ DĚLAT

ŽÁDNÝHO VOLA!“ 

Prostějovský zastupitel a náměstek hejtmana
František Jura byl hodně zklamán
z přístupu Jestřábů k řešení problematiky
mládežnického hokeje. A naštval se pořádně!.