Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.1.2017
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

Podruhé za sebou absolvovaly prostějovské volejbalistky zápas, v němž proti sobě stály dva vedoucí mančafty tabulky. A v dohrávce 13. kola UNIQA extraligy žen ČR 2016/17 to na palubovce Ostravy dlouho vypadalo na opakování předchozího dramatu proti Olomouci. Po vyrovnané půlce střetnutí však Agelky víc zabraly, ze severní Moravy odvezly díky výkonnostnímu zlepšení výhru 3:1 a v čele soutěže odskočily do trháku deseti bodů před dvojicí zmíněných pronásledovatelů.

Post by: Marek Sonnevend

Dosavadní procházení aktuálním ročníkem národních soutěží nebylo ze strany volejbalistek VK AGEL Prostějov zcela bezproblémové, ale do skutečně výrazných potíží se nedostávaly. Až do sobotního podvečera. V duelu čtrnáctého extraligového dějství proti Olomouci totiž stály na pokraji porážky, která by se v celkovém kontextu dala označit za zaslouženou. Jenže k ní nakonec nedošlo.

Post by: Marek Sonnevend

Ani tentokrát nechyběla v programu mladých volejbalistek VK AGEL Prostějov zkraje nového kalendářního roku tradiční účast na mezinárodním turnaji v Ostravě. Křišťálovou vázu 2017 absolvovaly jak juniorky, tak kadetky a stejně jako loni skončil tento přípravný start pro starší výběr vékáčka medailovým ziskem.

Post by: Marek Sonnevend

Téměř dvě a půl hodiny trvalo sobotní utkání čtrnáctého kola UNIQA extraligy žen ČR mezi volejbalistkami Prostějova a Olomouce. Družstvo UP předvedlo v zápasovém šlágru vynikající výkon a sahalo po překvapivém triumfu, dokonce mělo jeden mečbol. Ten však družina VK AGEL odvrátila a navzdory hernímu trápení zachránila nejtěsnější vítězství. Přesto vedoucí tým průběžného pořadí ztratil v aktuálním ročníku soutěže svůj premiérový bod a náskok v čele zvýšil pouze nepatrně.

Post by: Marek Sonnevend

Čistě tréninkové týdny Agelkám vyvrcholily zvláštním přátelským utkáním v Olomouci, na kterou teď narazí extraligově. Skoro měsíc se volejbalistky VK AGEL Prostějov musely obejít bez soutěžního duelu. Poslední před Vánocemi odehrály 20. prosince v rámci Českého poháru s Přerovem, první po Novém roce absolvují 14. ledna v UNIQA extralize ČR proti Olomouci. A celé období okolo svátků vyplnily jak odpočinkem, tak především intenzivní přípravou.

  • Toray
  • interforst
  • spsOL
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Na co se v letošním roce nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Řidiči byli opatrní.

Sníh a náledí provázely řidiče na silnicích prostějovského regionu hlavně během středy a čtvrtka. Pozitivní ovšem je, že kromě pár nehod na Plumlovsku a Konicku nemuseli policisté a lékaři už vůbec řešit žádné závažnější karamboly. Za to patří šoférům určitě palec nahoru. 


Proč pouze krádež?
Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Proč pouze krádež? Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Osobnost týdne

JOSEF LAUFER

03 osobnost tydne laufer
 

Do Hotelu Plumlov si uplynulou sobotu pozvali organizátoři Plesu ve styluosmdesátých let skutečnou hvězdu. Josef Laufer hostům skvělého bálu dokázal, že pořád ještě umí nejenom perfektně zpívat, ale i bavit celou společnost. 

JOSEF LAUFER

Číslo týdne

1 348 987

Až takřka půldruhého milionu korun může znít letošní výnos z Tříkrálové sbírky. Organizátoři jak z konického, tak i prostějovského děkanátu si tak poprávu pochvalují štědrost lidí po celém regionu. V obou případech se jedná o překonání rekordních částek z loňského roku.

Výrok týdne

„PROTI ROKU 1987 JE TO ÚPLNÁ HAVAJ!“  


Božena Černohousová z prostějovské hvězdárny míní, že sedmnáct stupňů pod nulou je oproti třicet let starým třicetistupňovým mrazům úplná pohoda...