Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.1.2017
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Výsledkový servis
Post by: Redakce

V dalším přípravném utkání prověřil fotbalisty Prostějova silný celek prvoligového Slovácka. Šedesát minut drželi svěřenci trenérského triumvariátu Aliksejevič, Jura, Popelka přijatelný výsledek a předváděli fotbal solidní úrovně. Po střídáních získali domácí zřetelnější převahu a pečetili výsledek.

Post by: Redakce

Na stejné vyškovské umělce jako prvním případě, ale v podstatně lepších povětrnostních podmínkách druholigový Prostějov svého divizního soupeře sice jednoznačně přehrál, zakončení bylo ovšem žalostné. Jediná branka sobotního duelu tak nakonec padla po hrubé chybě přerovské obrany. Viktorie ve druhém poločase nastřelila břevno.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Kdeže loňské sněhy jsou. V týdnu mezi Vánocemi a Silvestrem se konal tradiční futsalový turnaj rozhodčích – Memoriál Milana Bartoška. Tentokrát se jednalo už o 23. ročník této populární akce. Pravidelně se ho účastní výběry rozhodčích různých úrovní. Předchozím vítězem se stal tým krajských arbitrů, jenž přerušil čtyřletou nadvládu ligáčů. Letos však bylo výsledkově všechno naopak. Prvenství uzmuli sudí z Řídící komise Morava, obhájci skončili předposlední... „Po minulém vítězství měli opět ty nejvyšší ambice...,“ komentoval neúspěch favorita Petr Antoníček, jenž měl celý turnaj na starost a dodal: „Prvenství Moravy bylo zasloužené.“

Post by: Zdeněk Vysloužil

Vystoupení s rozpaky. Z pohledu výsledků trojice regionálních zástupců Prostějovska v I.A třídě Olomouckého KFS Mostkovic, Plumlova a Konice by se tak první část soutěžního ročníku 2016/2017 dala hodnotit. Týmy Mostkovic a Plumlova se nacházejí v klidném středu tabulky s dvacetibodovým ziskem, což je postavení dle předsezónního očekávání. Nepříjemným překvapením je tak postavení Sokola Konice. Jedenáctá příčka a hlavně pouze patnáct bodů jsou daleko za očekáváním jak klubového vedení, tak i fotbalové veřejnosti.

Post by: Redakce

Velkým cestováním mezi severočeským Libercem a přibližně padesát kilometrů vzdáleným německým městem Neugersdorf strávil uplynulý rok 2016 Jiří Liška. Bývalý fotbalový obránce a prostějovský odchovanec se již plně přesunul z pozice hráče do realizačního týmu, na hřišti však stále tráví prakticky každý den a na jaře se opět chystá naskočit s kopačkami na nohou, avšak tentokrát již v soutěži určené pro pětatřicetileté a starší hráče.

  • Toray
  • interforst
  • spsOL
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Na co se v letošním roce nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Řidiči byli opatrní.

Sníh a náledí provázely řidiče na silnicích prostějovského regionu hlavně během středy a čtvrtka. Pozitivní ovšem je, že kromě pár nehod na Plumlovsku a Konicku nemuseli policisté a lékaři už vůbec řešit žádné závažnější karamboly. Za to patří šoférům určitě palec nahoru. 


Proč pouze krádež?
Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Proč pouze krádež? Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Osobnost týdne

JOSEF LAUFER

03 osobnost tydne laufer
 

Do Hotelu Plumlov si uplynulou sobotu pozvali organizátoři Plesu ve styluosmdesátých let skutečnou hvězdu. Josef Laufer hostům skvělého bálu dokázal, že pořád ještě umí nejenom perfektně zpívat, ale i bavit celou společnost. 

JOSEF LAUFER

Číslo týdne

1 348 987

Až takřka půldruhého milionu korun může znít letošní výnos z Tříkrálové sbírky. Organizátoři jak z konického, tak i prostějovského děkanátu si tak poprávu pochvalují štědrost lidí po celém regionu. V obou případech se jedná o překonání rekordních částek z loňského roku.

Výrok týdne

„PROTI ROKU 1987 JE TO ÚPLNÁ HAVAJ!“  


Božena Černohousová z prostějovské hvězdárny míní, že sedmnáct stupňů pod nulou je oproti třicet let starým třicetistupňovým mrazům úplná pohoda...