Dobrý večer, dnes je pátek 20.10.2017
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Výsledkový servis
Post by: Redakce

Zpět na vítěznou vlnu se o víkendu vrátili koničtí fotbalisté. Tým Petra Ullmanna přivítal v neděli odpoledne nedávno ještě účastníka krajského přeboru z Chválkovic, který několik let zpátky vyhrál právě s Konicí minisouboj o záchranu v tamější soutěži, a dočkal se už šesté tříbodové výhry v ročníku. I díky ní se dál drží v popředí tabulky a na dohled má druhou pozici.

Post by: Tomáš Kaláb

Již tuto sobotu čeká fotbalové fanoušky v Prostějově pravé hanácké derby. Místní třetiligový tým totiž přivítá na svém hřišti Hanáckou Slavii z Kroměříže, která si na podzim vede velice dobře. V případě vítězství by eskáčko odrazilo útok soupeřů na druhé místo v tabulce.

ilustrační foto
Post by: Tomáš Kaláb

Cesta na okraj Brna nikdy není nic příjemného. A opravdu v tom nehraje svou roli jen pověstná dálnice se vznosným názvem „Via Moravica“. Líšeň příliš přátelské prostředí nevytváří, stačí vzpomenout třeba na odmítnuté rozhovory bývalým trenérem Mazurou. Nový trenér a prostějovský rodák Miloslav Machálek je v tomto ohledu naštěstí profesionál a s médii nemá problém hovořit.

Post by: Tomáš Kaláb

Diváci v Líšni na branky, které jsou pověstným kořením fotbalu, sice nečekali dlouho, zato si jich užili během jediné minuty a pak nic. Ne tedy, že by se nebylo na co dívat. Ve druhém poločase sobotního utkání 11. kola MSFL nebylo především díky Prostějovu o krásné akce nouze. Jenže nikomu ze svěřenců trenéra Machaly se nepodařilo strhnout vítězství na svoji stranu. A to je při šancích eskáčka opravdu velká škoda.

Post by: Jiří Možný

Rovná stovka příznivců si nenechala ujít první okresní dívčí derby této divizní sezóny. Hostitelem byl Sokol Držovice, avšak jako doma se mohly cítit hráčky mostkovického Sokola, které si po závěrečném hvizdu vychutnávaly sedmibrankové vítězství.

 • supersektor
 • finsis
 • olympic
 • Pozvánka na box
 • koncert
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI „U RYBÁŘE“?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Otevřené srdce za pastelku

Dva tucty středoškoláků doplněné žáky čtyř základních škol se uplynulou středu vydaly do prostějovských ulic, aby všichni společně prodejem bílých pastelek za „tři pětky“ vybrali potřebné peníze na pomoc nevidomým. Prostějované měli svá srdce i peněženky otevřené, výše vybrané částky je ale zatím neznámá. 

 

Pátek třináctého

Snad jen osmačtyřicetiletý muž se má právo vymlouvat na pověru, která provází podobný den a datum. Minulý pátek ráno dotyčný svým autem vjel bůhví proč do protisměru v Kojetínské ulici a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. V něm se zranily dvě ženy, které sanitka převezla do nemocnice. 

Osobnost týdne

PETR ČTVRTNÍČEK
42 02 ctvrtnicekDesátý ročník divadelní přehlídky Aplaus 2017 pokračoval v Městském divadle v Prostějově druhým dílem. Pražské divadlo Na zábradlí právě s excelentním Petrem Čtvrtníčkem představilo inscenaci Hamlet. Také on se zamýšlel nad otázkou, zda „být, či nebýt“... 

Číslo týdne

2607

Přesně tolik lidí je aktuálně v Prostějově bez práce. Nízká nezaměstnanost panuje v místním regionu i nadále. Navíc přes Úřad práce ČR firmy poptávají zaměstnance na 1 784 volných míst, takže výběr je velice pestrý. Podíl nezaměstnaných činí 2,7 procenta, což Prostějov řadí pod celorepublikový průměr! 

Výrok týdne

„TEN VRAH JE

ALE JINAK

NEŠKODNEJ!“

Současný obyvatel azylového domu

Pavel Jakubčík se takto vyjádřil

k jednomu svému spolubydlícímu