Dobré odpoledne, dnes je středa 23.8.2017
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Výsledkový servis
Post by: Zdeněk Vysloužil

První ztráta. Výborný vstup do sezóny v podobě dvou výher se Konickým nepodařilo v Bělkovicích-Lašťanech nastavit. Z části se tak stalo vlastní vinou hostujícího Sokola, jenž prospal první poločas a následně neproměnil ložené šance a vyhořel v penaltách. „Soupeř byl hratelný, ale my jsme nenavázali na předchozí výkony. Chyběla pokora, v rozstřelu jsme pak nedali čtyři penalty v řadě,“ krčil rameny Petr Ullmann, trenér Konice.

Post by: Tomáš Kaláb

FOTOGALERIE: Jeden z nejtěžších týdnů podzimu, který se už jistě opakovat nebude, mají za sebou fotbalisté 1.SK Prostějov. Po úvodním domácím utkání proti Hlučínu bojovali už tři dny nato, v úterý, v pohárovém utkání proti rozjeté Opavě a o pět dnů později jeli ve třetím kole MSFL na hřiště loňského vítěze této soutěže, Uničova. Ten se pravda úvodem soutěže protrápil, nijak to ovšem nesnižuje jeho kvality.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Fotbalistky Mostkovic se poctivě připravují na nadcházející sezónu, ve které budou muset premiérově působit v pozici regionální jedničky. „Zahájili jsme přípravu 1. srpna. Trénujeme dvakrát týdně, i když je to v prázdninovém období těžké,“ říká Jaroslav Karafiát, trenér Sokola.

Ilustrační foto
Post by: Jiří Možný

Sestupnou tendenci mají zatím výsledky kralických fotbalistů v tomto ročníku krajského přeboru. Po úvodních dvou bodech z Medlova a jednom proti Velkým Losinám se tentokrát žádného bodového přísunu nedočkali a v Želatovicích těsně prohráli. Soupeři tak pomohli k první podzimní výhře a sami uzavírají elitní desítku pořadí.

Post by: Tomáš Kaláb

FOTOGALERIE: Do jaké míry se loňskému vítězi MSFL zatím nedaří, nejlépe ozřejmuje výrok domácích, že cílem utkání bylo nedostat branku. To se jim nakonec povedlo, ovšem ani ne tak vlastní zásluhou, jako spíš neschopností Hanáků zužitkovat některou z mála vypracovaných příležitostí.

  • militaryfest
  • Mikroregion Nemcicko
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak tipujete umístění fotbalistů 1.SK Prostějov po návratu do MSFL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Jsme nejlepší!

Prostějov si aktuálně jako jediné město v Olomouckém kraji udržuje nižší nezaměstnanost, než je celorepublikový průměr. Bez práce je u nás 2 755 lidí, z toho 1 594 žen. Podíl nezaměstnaných se ustálil na rovných třech procentech, což by nám měl závidět celý zbytek republiky. 

 

 
Vyhrála, ale tajemnicí není.

Výběrové řízení na post tajemníka prostějovského magistrátu skončilo neslavně. Konkurz vyhrála přesvědčivě současná vedoucí odboru kanceláře tajemníka Jana Orságová. Nakonec ale odmítla do funkce po Lubomíru Balášovi nastoupit, prý se tak dohodla s primátorkou... 

Osobnost týdne

FRANTIŠEK RINGO ČECH
Známý šoumen zavítal minulou středu do Čech pod Kosířem, kde byl hlavním aktérem divadelního představení Dívčí válka. Populární Ringo divákům ukázal, že ne všechno, co Alois Jirásek napsal, byla pravda...


cech

Číslo týdne

100


V neobyčejné fyzické i duševní svěžesti oslavila 100. narozeniny „první dáma“ Stražiska Linda Wichterlová. Místo aby na své narozeniny odpočívala,
tak pro celou rodinu upekla skvělou buchtu s borůvkami. 

Výrok týdne

„Ještě pět minut toho vyrválu

a budu hluchej jak Smetana!“


Ne všem se zamlouvaly čtvrteční
dva koncerty metalových skupin
na náměstí T. G. Masaryka.
Jeden z občanů si nestačil stěžovat...