Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.5.2017
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Výsledkový servis
Post by: Tomáš Kaláb

Jakoby přijel soubor písní a tanců, zaznělo o poločase na hostující střídačce. Striktně sebekritický postoj byl na místě, protože hráči 1.SK Prostějov naprosto zapomněli na vydařený domácí zápas s Viktorií Žižkov a sklouzli do mizerné šablony výkonů na venkovních hřištích. Čtyřgólová porážka vyzněla ještě milosrdně...

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE+VIDEO Přemky se drží stébla. Pravidelné střídání svých výkonů a výsledků předvedli Přemyslovičtí v duelu s Čechovicemi. Tlak povinnosti jako by na tento celek blahodárně působil. Když se musí mobilizovat, tak se zkrátka dokáže zabodovat. Tentokrát odnesli přemyslovické vzepětí mladíci z Čechovic.

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE Tři kola zbývají do konce letošního fotbalového ročníku a pomalu se začínají odkrývat postupové a sestupové tajenky. V krajském přeboru slavili výhru v derby s Určicemi plejeři Kralc. O patro níže deklasovala Lipová venku Opatovice a odskočila Čechovicím na rozdíl dvou bodů. Němčicím se povedl husarský kousek v podobě skalpu Dubu. Pivín pak vybral Nezamyslice.

Post by: Tomáš Kaláb

FOTOGALERIE: Průběh jako přes kopírák. Reportáže z venkovních utkání 1.SK Prostějov by bylo možné si připravit předem. První branka po hrubé chybě v úvodních minutách, brzy následovaná druhou. A je po zápase. Gól do šatny pak jistí výsledek a druhý poločas se jen dohrává.

Post by: Tomáš Kaláb

Kolotoč zápasů ve Fortuna národní lize se pro prostějovské eskáčko pomalu uzavírá. O nadcházejícím víkendu sehraje poslední venkovní utkání. Do Třince ale zajíždí až v neděli, protože Ligová fotbalová asociace naordinovala kvůli regulérnosti pro poslední dvě kola shodné hrací časy.

  • Interforst
  • Interier
  • legendy
  • restaurant day
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V PIZZERII U HRADEB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

A zase nejpřívětivější.

Prostějovský magistrát odpověděl dlouhému zástupu kritiků tím nejpříhodnějším způsobem. V prestižní anketě obhájil své loňské prvenství a opět tak získal titul „Nejpřívětivější úřad v Olomouckém kraji“. Hodnocena byla otevřenost, transparentnost a vstřícnost úřadu vůči občanům města. 

 

 
Vyvlastňovat jako za komunistů?

Podle aktuálních zpráv z magistrátu se zřejmě dočkáme tolik kýženého severního obchvatu Prostějova. Má to ale jeden háček. Vykoupených je sice už devadesát procent potřebných pozemků, nicméně až v osmi případech hrozí jejich vyvlastnění! K tomu došlo naposledy za minulého režimu...

Osobnost týdne

LUBOMÍR BALÁŠ
balas

Aktuálně stále ještě tajemník prostějovského magistrátu má nakročeno na „kraj“. Lubomír Baláš totiž zvítězil ve výběrovém řízení na pozici ředitele Krajského úřadu Olomouckého kraje. Hejtman Ladislav Okleštěk již zaslal ministru vnitra žádost o jeho jmenování. 

Číslo týdne

5

Pětice vyvolených osobností obdržela minulé pondělí dopoledne prestižní Cenu města Prostějova za rok 2016. Ocenění na základě složitého výběru dostali fotograf Jiří Andrýsek, historička Marie Dokoupilová, spisovatelka Jarmila Pospíšilová, plavkyně Dana Zbořilová a cenu in memoriam obdržel i bojovník za svobodu František Doležel.Výrok týdne

JÁ NA TO HOVNO

SVÍTIT NEPOTŘEBUJU!

Štamgast jedné prostějovské hospůdky
u centra města takto ve čtvrtek okomentoval
zvláštní krádež žárovky na místní toaletě!