Dobrý večer, dnes je pondělí 18.11.2019
svátek slaví Romana,
zítra Alžběta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Výsledkový servis
Post by: Redakce

V posledním podzimním kole krajského přeboru se na Hané potkali sousedé v tabulce. Tento fakt sám o sobě sliboval vyrovnaný souboj, v němž si domácí mohli vylepšit pozici do zimní přestávky. Utkání poznamenalo několik neuznaných branek na obou stranách, ty regulérní padly až deset minut před koncem a rozhodující náskok jimi získaly Losiny. Domácí v nastavení jen korigovali výsledek, díky němuž se soupeř dostal v tabulce před jednoho ze dvou zástupců prostějovského regionu.

Post by: Michal Sobecký

FOTOGALERIE: Skvělý začátek, mizerný prostředek a velmi divoký závěr se šťastnou koncovkou. Takový zápas mají ze svého pohledu za sebou hráči Lipové, kteří se v rámci předehrávaného 16. kola Clean4you krajského přeboru utkali s týmem Ústí u Hranic.

Post by: Tomáš Kaláb

FOTOGALERIE: Vzájemný duel Prostějova s brněnskou Zbrojovkou má vždycky svůj specifický náboj, byť se nejedná o klasické regionální derby. Prostějovský tým už před pěti lety začal lovit ve zbrojováckých vodách a od té doby se enkláva hráčů, která prošla brněnským klubem, na Hané značně rozšířila. Na druhé straně zvýšila prestiž přítomnost prostějovského rodáka Miloslava Machálka na lavičce, kam se nedávno přesunul z nedaleké Líšně. Přestože se v jihomoravské metropoli hraje „jen“ na Městském stadionu na Srbské, jde o jeden z mála druholigových stadionů, kde panuje ta pravá fotbalová atmosféra. Uplynulý pátek se diváci hrou svých idolů pořádně namlsali, ti totiž Prostějovu v rámci utkání 16. kola Fortuna:Národní ligy nastříleli „bůra“, přičemž ve druhé půli se ze strany eskáčka o fotbalu snad ani nedalo mluvit...

Post by: Redakce

Eskáčko uzavře první polovinu soutěže pátečním duelem na brněnském stadionu proti Zbrojovce. Krajskou soutěž i okres čeká poslední kolo před zimní přestávkou. Kralice i Lipová se představí doma v sobotním programu. V okresu se čeká pikantní souboj mezi dvěma nejlepšími celky v Horním Štěpánově.

Post by: Redakce

V dalším klání Přeboru OFS Prostějov-II. třídy na sebe narazily celky z popředí tabulky. Třetí Brodek u Prostějova přivítal druhý Horní Štěpánov a zápas sliboval kvalitní podívanou, která se také potvrdila. Na začátek listopadu se hrálo v poměrně slušných podmínkách. Diváci se kromě sedmi branek dočkali také řady šancí na obou stranách. Domácí mohli rozhodnout již dříve z brejkových situací. Nakonec ovšem rozhodli až v poslední minutě zápasu po dobře zahrané standardní situaci. Brodek se vítězstvím dostal na dostřel svého dnešního soupeře a tento výsledek hraje do karet i lídrovi z Vrahovic, který má tak v čele náskok již sedmi bodů.

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.