Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Výsledkový servis
Post by: Michal Sobecký

FOTOGALERIE: Nepříjemné skóre 0:10 a také nula na kontě v kolonce bodů. Taková je nyní realita fotbalových Kralic na Hané. Úvod ročníku se jim vůbec nedaří a nevylepšily si ho ani v Ústí.

Post by: Michal Sobecký

FOTOGALERIE: Duel třetího kola FGP Studio I.A třídy, skupiny „B“ Olomouckého KFS 2019/2020 mezi fotbalisty Určic a Konice hraný v Kralicích na Hané mělo mít jasného vítěze. Favorizovaná Konice vedla už před koncem prvního poločasu hladce 3:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by měla mít nějaké problémy. Jenže již v 50. minutě to bylo 2:3 a ze zápasu se postupně stalo drama, při kterém třikrát zvonila branková konstrukce, kopaly se téměř dvě desítky rohů. Nakonec

Post by: Redakce

Další soutěžní víkend nabídne fanouškům spoustu zajímavých bitev. Eskáčko v sobotu čeká na domácím stadionu Třinec. Dalším velmi zajímavým sobotním duelem bude souboj Kralic s Lipovou v krajském přeboru. Neděle nabídne regionální derby jak v I.A třídě, tak i o třídu níže. Fotbaloví diváci si o tomto víkendu rozhodně přijdou na své.

Post by: Tomáš Kaláb

FOTOGALERIE: V obnovené premiéře nastoupila Lipová před vlastními diváky v nejvyšší krajské soutěži, krajském přeboru. Zpočátku byl obraz hry velmi opatrný a nikdo z přítomných by netipoval tak jednoznačný výsledek. Počáteční nervozitu odfoukla první branka domácích, po přestávce bylo na hřišti prakticky jen jedno mužstvo. Jediná branka chyběla, aby Lipová nadělila svému soupeři pověstného bůra.

Post by: Tomáš Kaláb

Poslední čtvrthodina zápasu ve Vítkovicích byla poměrně emotivní a doplatil na to po zcela nevinném dotazu asistent trenéra Ladislav Onofrej.

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...