Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.6.2017
svátek slaví Jan,
zítra Ivan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Výsledkový servis
Post by: Tomáš Kaláb

Oblíbené heslo českých fanoušků „Kdo neskáče, není Čech, hop, hop, hop“ si už může zcela regulérně skandovat také trenér brankářů a nedávný kouč „A“-týmu Petar Aleksijević.

Post by: Tomáš Kaláb

Vedení klubu a realizační tým mužů 1.SK Prostějov nezahálí s budováním kádru pro nadcházející sezónu. Jako vůbec první bylo potvrzeno jméno útočníka Lukáše Hapala, který v minulých sezónách hrál v třetiligové Mohelnici. Na Hanou by také měli zavítat dva hráči ze Srbska.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Každoroční napětí, kdo sestoupí a postoupí, je snad vyřešeno. O předminulém víkendu skončená fotbalová sezóna 2016–2017 mnoho radosti do regionu nepřinesla. Více týmů postihl pád, z postupu se radovalo jen pár klubů. Posloupnost regionálních soutěží je navázaná až na druhou ligu, proto jsme se pokusili trochu poodkrýt škatulata, která hýbala fotbalovým děním na celé Moravě.

Post by: Tomáš Kaláb

Málokdo pochyboval o tom, že mimořádně talentovaný David Píchal zůstane v mateřském klubu do dokončení dorostenecké kategorie. Hráč, který v necelých šestnácti letech nastoupí v třetí a o rok později pravidelně nastupuje ve druhé lize, se potřebuje rozvíjet v renomovanějších klubech. Otázka zněla, ve kterém... Večerník už to ví!

Post by: Natálie Morávková

FOTOGALERIE: V sobotu 17. června 2017 se v Hamrech u Plumlova uskutečnil již 9. ročník akce se zrakově postiženými nesoucí název Bílý den. Tuto akci pořádá nezisková organizace TyfloCentrum Olomouc, o. p. s., která poskytuje sociální služby formou poradenství, podpory zaměstnávání a aktivního trávení volného času. Tyto služby jsou určeny pro osoby starší 15 let s postižením zraku. V rámci své práce nabízí bezplatnou pomoc v nepříznivé životní situaci, kontaktního pracovníka v regionálních střediscích v Prostějově, Olomouci a Šumperku. V Prostějově najdete středisko na adrese Kostelecká 17.

  • U Věžiček
  • Prostějov Cup 2017
  • Keltská noc
  • legendy
  • Finsys
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI „U DITTRICHŮ“

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Voda v přehradě je čistá.

Hodně lidí chtivých koupání netrpělivě čekalo na pondělní měření kvality vody v plumlovské nádrži. A hygienici všechny potěšili! V přehradě nejsou žádné sinice ani jiný „binec“ a voda tak dostala nejlepší možnou známku čistoty. Takže neváhejte a jděte si pořádně zaplavat.  

 

 
Bez uzávěrky

Naprostou ostudou skončilo hlasování zastupitelů o Závěrečném účtu města Prostějova za rok 2016, když Účetní závěrka nebyla schválena, přičemž chyběl jeden jediný hlas! Na Ministerstvu financí ČR nyní budou mít těžkou hlavu, očekávat se dá série kontrol na prostějovském magistrátu... 

Osobnost týdne

MARASD
25 marasd

V domácím prostředí na konickém festivalu „Legendy se vrací“ vystoupila nejen regionálně známá skupina. Rocková kapela vznikla v roce 1990 právě v Konici po rozpadu tehdejší legendární kapely Merkur. A že stále dokáže rozpálit své věrné fanoušky, předvedla i při sobotním koncertu.     

Číslo týdne

26+32

Uplynulou sobotu vyhasly na Prostějovsku životy dvou mladých mužů. Šestadvacetiletý naprosto bezproblémový mladík z Čehovic skočil v Bedihošti pod nákladní vlak a pár minut poté dvaatřicetiletý řidič narazil v Dětkovicích autem do stromu. Oba byli na místě mrtví. 

Výrok týdne

„NENECHÁM ZE

SEBE UŽ DĚLAT

ŽÁDNÝHO VOLA!“ 

Prostějovský zastupitel a náměstek hejtmana
František Jura byl hodně zklamán
z přístupu Jestřábů k řešení problematiky
mládežnického hokeje. A naštval se pořádně!.