Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 20.6.2019
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Výsledkový servis
Post by: Tomáš Kaláb

Ještě nezazněl úplně poslední hvizd soutěžního ročníku 2018-2019 a PROSTĚJOVSKÝ Večerník už za vámi spěchá s pilotním dílem letní verze seriálu FOTBAL EXTRA, který vás bude i tentokrát provázet v pauze mezi sezónami servisem mapujícím účinkování všech regionálních týmů od Fortuna:Národní ligy až po III. třídu OFS Prostějov. Zapomenout nechceme ani na mládežnický a ženský fotbal.

Post by: Redakce

Už to vypadalo na problém, když Zvole po vítězství nad Jesencem uhájila na první pohled před Smržicemi dvanáctou příčku tabulky skupiny "B" I.B třídy Olomouckého KFS, která znamená jistotu záchrany. V tištěném vydání tak Večerník informoval o Smržicích jako o sestupujícím týmu. Nicméně fotbalisté výběru hrajícího trenéra Iva Zbožínka nejnižší krajskou soutěž udrželi! V reportáži, který vyšel v pondělním čísle, totiž nebyl vzat v potaz vzájemný zápas, který Smržice ovládly 5:2.

Post by: Tomáš Kaláb

Po velmi krátké pauze zahájil tým mužů 1.SK Prostějov přípravu na nový soutěžní ročník. Ve čtvrtek 13. června dopoledne se sešel v kabině tým, v němž figurovaly čtyři nové tváře a dva páry berlí. Tréninky budou zatím probíhat na hřištích v okolí. Letní přípravu zahájili s áčkem 1. SK Prostějov čtyři noví hráči. Klub před novou sezónou posiluje na všech postech s výjimkou gólmanů, mezi tyče se postaví uzdravený MIloslav Bréda a „dvojku“ bude dělat Filip Mucha.

Post by: Redakce

FOTOGALERIE: Šlágr závěrečného kola Okresního přeboru – II. třídy OFS Prostějov nabídl zápas týmů se zcela odlišnými problémy. Zatímco Vrchoslavice věděly, že po zápase začnou mohutné oslavy návratu do krajské soutěže, hosté stále bojovali o záchranu okresu i pro příští ročník.

Post by: Michal Sobecký

FOTOGALERIE: Zápas, který už víceméně nic neřešil. Takový přívlastek si zasloužilo páteční střetnutí dohrávaného 15. kola skupiny „B“ I.A třídy Olomouckého KFS, v němž na sebe narazily týmy Lipové a Protivanova. Derby přilákalo snad i proto relativně málo fanoušků, než by se čekalo. Možná za to mohl i rychlý přesun termínu zápasu, z původní neděle se hrálo o dva dny dříve. Ovšem ti, co přišli, se měli na co dívat. Zejména ze strany Lipové byl k vidění útočný fotbal, který snesl přísná měřítka. A přestože Protivanov herně nezklamal, rychlou kombinací i protiútoky jej domácí přehráli. A po zápase se tak mohli nejen radovat z výhry, ale také z ovládnutí celé soutěže. Derby s Kralicemi bude novým bonbónkem pro regionální fanoušky.

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ CANALL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad