Dobré odpoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Závěrečným čtvrtým dílem vyvrcholila v Praze charitativní exhibiční tenisová série Tipsport Elite Trophy. Původně čistě ženské klání v závěrečném podniku nečekaně doplnili také muži a pro Růžový výběr to byla dobrá volba. Prostějovský Jiří Lehečka totiž dokázal porazit Václava Šafránka a pomohl spoluhráčkám k vítězství 5:4.

Post by: Redakce

Ani jeden bod neztratili v průběhu Letní ligy, kterou Český tenisový svaz pořádal pod názvem Barvy pro budoucnost, tenisté Bílého týmu. Ten byl složený z hráčů TK Agrofert Prostějov. V posledním kole Hanáci porazili na kurtech Spoje Praha žlutý výběr 13:11 a potvrdili svoji dominanci v soutěži. Stříbrnou příčku obsadí modrý výběr, který v posledním kole porazil červené. Těm patří v konečném pořadí třetí místo.

Post by: Redakce

Od pátku 7. srpna do neděle 9. srpna proti sobě nastoupí černý a růžový tým v závěrečné sérii Tipsport Elite Trophy. Turnaj se opět odehraje v tenisovém areálu pražské Štvanice na centrálním dvorci s betonovým povrchem. Týmy se představí v novém složení. Ze závěrečného klání vzejde vítězný tým, který obdrží šek na dobročinné účely.

Post by: Redakce

Tenisté Darja Viďmanová a Michael Vrbenský se stali vítězi turnaje v Liberci, který se hrál v rámci projektu O trofej solidarity a naděje ČTS. Do finálových duelů zástupci TK Agrofert Prostějov tentokrát nezasáhli. Tereza Smitková, Anna Sisková a Jaroslav Pospíšil skončili v semifinále.

Post by: Redakce

 Už před posledním kolem zná týmová soutěž Barvy pro budoucnost ČTS by MONETA svého vítěze. Prvenství si zajistil Bílý tým, který se vesměs opíral o výkony hráčů TK Agrofert Prostějov. Potvrdilo se, že se na Hané dlouhodobě daří vychovávat mladé tenisty, kteří by se časem mohli prosadit na světových okruzích WTA a ATP.

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

-