Dobré ráno, dnes je úterý 19.6.2018
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Po pěti porážkách se radoval z vítězství Tomáš Berdych, na turnaji ve Stuttgartu ale neoslnil. Ve čtvrtfinále s Kanaďanem Raonicem prohrál dvě zkrácené hry, v nichž při vlastním servisu ztratil sedm bodů.

Post by: Redakce

Do televizního studia se z kurtů přesunula Petra Cetkovská, bývalá dvanáctá hráčka světového žebříčku WTA. Prostějovská rodačka kývla na nabídku České televize být expertkou glosující průběh MONETA Czech Open. Nelehkou roli zvládla a její postřehy osvěžily přímé přenosy. „Když jsem dostala nabídku, dala jsem si několik dní na rozmyšlenou, pak jsem kývla. Ze začátku jsem samozřejmě byla hodně nervózní,“ přiznala Cetkovská.

Post by: Jakub Čermák

FOTOGALERIE: Tradiční prostějovský challenger po letech změnil titulárního partnera a hrál se pod hlavičkou MONETA Czech Open. Šlo o úspěšnou premiéru a díky spokojenosti všech zainteresovaných stran se předpokládá dlouhodobá spolupráce.

Post by: Redakce

FOTOGALERIE: Příjemnou a odlehčenou odvetu za vzájemný semifinálový souboj ze semifinále na Australian Open 2002 sehráli v rámci tradiční exhibice před závěrečným duelem MONETA Czech Open Švéd Thomas Johansson a Jiří Novák. Úspěšnější byl tentokrát díky výsledku 5:3 bývalý špičkový prostějovský tenista. Zástupci bývalé silné generace předvedli, že cit v ruce jim i po letech rozhodně neschází. Bavili diváky přesnými tvrdými údery i citlivými kraťasy. Příjemné představení tak bylo důstojným předprogramem závěrečného utkání.

Post by: Redakce

FOTOGALERIE: Od pondělí do soboty byl hlavním městem českého tenisu Prostějov. Právě v něm probíhal již 25. ročník mezinárodního turnaje mužů MONETA Czech Open 2018. Největší mužský podnik na území České republiky byl oslavou antukového tenisu. Letos domácí hráči bohužel opustili turnaj příliš brzy. Ani jeden nepostoupil do čtvrtfinále, což se ještě v historii prostějovského challengeru nestalo. Jak probíhal singlový turnaj pěkně den po dni, pro vás Večerník sledoval pěkně zblízka.

  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne