Dobrý podvečer, dnes je úterý 21.11.2017
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Ani na druhý pokus se hráčce TK Agrofert Barboře Strýcové nepodařilo postoupit ze skupiny na turnaji Elite Trophy v čínském Ču-chaji.

Post by: Redakce

Stejně jako v minulých letech dokázala mládežnická družstva TK Agrofert Prostějov uspět na týmových šampionátech České republiky i v právě končící sezóně s letopočtem 2017. Ve všech pěti věkových kategoriích získali mladí tenisté cennou medaili, ve dvou případech (minitenisté a babytenisté) se přitom radovali z mistrovského titulu. „Držíme se v absolutní republikové špičce a na Moravě nemáme konkurenci. Opětovně se potvrdilo, že v Prostějově sídlí Národní tenisové centrum Morava skutečně právem. Máme medaile ze všech šampionátů a to je bezesporu úspěch,“ ohlíží se za sezónou Petra Černošková, šéfka místních tenisových projektů.

Post by: Redakce

Nejprve to byli Lucie Šafářová a Adam Pavlásek. Poté je následoval Tomáš Berdych, jehož o pár dnů později napodobili Petra Kvitová i Jiří Veselý. Tenisté TK Agrofert Prostějov tedy ukončili předčasně sezónu, a přiřadili se tak k dalším světovým hráčům, kteří dali přednost léčení svých zdravotních problémů. Na kurty se vrátí až se startem nové sezóny v příštím roce. Otázkou tedy nyní je, jaké bude složení extraligového týmu TK Agrofert Prostějov, který se má v prosinci vydat za další obhajobou mistrovského titulu?

Post by: Redakce

Po roce se členka TK Agrofert Barbora Strýcová opět představí na turnaji Elite Trophy v čínském Ču-chaji pro dvanáct nejlepších tenistek sezóny, které se nekvalifikovaly na Turnaj mistryň. Atraktivní podnik se hraje od 31. října do 5. listopadu.

Post by: Redakce

Porážkou v semifinále Turnaje mistryň zakončila zatím životní sezónu Karolína Plíšková. Postupem ze skupiny sice hráčka TK Agrofert vylepšila svůj loňský výsledek ze singapurské premiéry, sen o návratu do čela světového žebříčku však utnula v semifinále Dánka Caroline Wozniacká.

 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově