Dobré dopoledne, dnes je neděle 29.3.2020
svátek slaví Taťána,
zítra Arnošt
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

V obrácené roli v těchto týdnech vystupují sportovci. Obvykle doufají v podporu fanoušků během svých zápasů, teď ovšem příznivce povzbuzují v boji s nebezpečnou nemocí.

Post by: Redakce

O body do světového tenisového žebříčku WTA se letos v Praze bojovat nebude. Předpokládají to pořadatelé J&T Banka Prague Open, kteří už o záměru upustit od konání akce informovali vedení WTA. Ve Stromovce se mělo hrát na přelomu dubna a května.

Post by: Redakce

V Budapešti měla tenisová družstva žen od 14. do 19. dubna bojovat o vítězství ve finálovém turnaji Fed Cupu. Kvůli šířící se pandemii nového koronaviru ale Mezinárodní tenisová federace ITF podnik odložila a bude hledat nový termín.

Post by: Redakce

Los základních skupin finálového turnaje Davis Cupu nebyl českým tenistům příliš nakloněný. Ve skupině C totiž narazí na silnou Francii a ambiciózní Velkou Británii. Finálový turnaj se bude konat ve španělském Madridu od 23. do 29. listopadu. Francie dostala do letošního finálového turnaje divokou kartu. Britové se kvalifikovali díky semifinálové účasti v minulém ročníku soutěže.

Post by: Redakce

Úspěšně vstoupili do nového ročníku Davis Cupu tenisté České republiky. V Bratislavě dokázali během uplynulého víkendu porazit nebezpečný výběr Slovenska 3:1 a postoupili do finálového turnaje, který se bude hrát v listopadu v Madridu. V rámci nového formátu soutěže se ve Španělsku představí poprvé.

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RYCHLÁ OBČERSTVENÍ V PROSTĚJOVĚ?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Aspoň něco hezkého, jaro je tady!

Uplynulý pátek deset minut před pátou hodinou ranní nastala jarní rovnodennost. A to krásné období roku o sobě dává vědět už v každé ulici, když nejen v Prostějově kvetou sněženky, bledule, a dokonce už i fialky. Tak snad nám to zlepší celkově smutnou „koronavirovou“ náladu…

Výpovědi hokejistům.

Nepříjemný závěr sezóny v podání prostějovských Jestřábů podtrhl klub několika výpověďmi pro hokejisty. Klub dle kuloárních hlasů údajně přišel o smlouvy a tím pádem i o příjmy. Pro fanoušky možná překvapení, pro některé z hokejistů však, podle jejich slov, ani ne. A bohužel půltucet už obdržel padáka. Poštou…

Osobnost týdne

Anna Hanáková

Známá prostějovská numeroložka přispěchala v exkluzivním rozhovoru pro rubriku Servis pro ženy alespoň s kouskem nádechu optimismu, že by ten letošní rok nemusel být až tak špatný. A dokonce poradila, jak se obrnit proti strachu. A to se právě v těchto dnech hodí!

11 stasova

Číslo týdne

12

Počet lidí s prokázanou nákazou Covid-19 v Olomouckém kraji do nedělního večera vzrostl na 85. Během víkendu výrazně přibylo nakažených zejména na Prostějovsku, kde bylo nově evidováno už plný tucet případů.

Výrok týdne

„NEJEN MY JSME TEĎ MĚSTEM DUCHŮ...“

Náměstek primátora Jiří Rozehnal přiznal, že zahájení jakékoliv stavební investice je v těchto dnech velkým problémem

Z_Kalendar