Dobré dopoledne, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Hodně rychle se na turnaji v Linci rozloučily hráčky extraligového TK Prostějov. Barbora Strýcová vypadla v prvním kole a stejně skončila také Kristýna Plíšková. Dohromady vyhrály pouze jeden set.

Post by: Redakce

Druhé semifinále na turnajích kategorie challenger si zahrál prostějovský tenista Jiří Veselý. V průběhu podniku ve francouzském Mouilleron le Captif dokázal vyřadit i domácí nasazenou jedničku Humberta, v utkání o postup do finále ale nestačil na Ymera ze Švédska.

Post by: Redakce

K postupu na závěrečný Turnaj mistryň se v Pekingu přiblížila prostějovská tenistka Petra Kvitová. Jistota hráčce TK Agrofert unikla pouze o jedno vítězství, ve čtvrtfinále totiž po velkém boji prohrála se světovou jedničkou Bartyovou z Austrálie a právě případný úspěch by jí zajistil letenku do Šen-čenu. Přesto má stále reálnou šanci proniknout mezi osm nejlepších hráček sezóny.

Post by: Redakce

Na prestižní mistrovský titul v soutěži smíšených družstev dosáhli tenisté Prostějova v dorostenecké kategorii. Potvrdili tak, že hanácký klub je nejlepší v republice. V semifinále porazili Přerov 7:2 a ve finále přehráli jednoznačným poměrem 6:2 pražskou Spartu.

Post by: Redakce

Na třetí titul ve Wu-chanu sice Petra Kvitová nedosáhla, protože v semifinále těsně prohrála s Američankou Riskeovou, přesto prostějovská tenistka byla se svým výkonem na turnaji spokojená. Zvýšila totiž své šance na postup na Turnaj mistryň.

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla