Dobrý podvečer, dnes je úterý 21.1.2020
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Ani jeden český hráč se nedostal do hlavní soutěže ve dvouhře na úvodním grandslamu sezóny v Melbourne! Po konci kariéry Tomáše Berdycha a při zdravotních trablech Jiřího Veselého šli dva borci TK Agrofert do kvalifikace. Zdeněk Kolář vypadl hned v jejím úvodu, Lukáš Rosol ztroskotal až těsně před vstupem do hlavní soutěže. O prestižní titul bude naopak bojovat devítka žen, vyslankyně prostějovského klubu Petra Kvitová a Karolína Plíšková navíc patří do okruhu favoritek.

Post by: Redakce

První turnaj Série halových tenisových turnajů mládeže ČTS 2020 hostila prostějovská hala a o vítězství bojovali mladí hráči a hráčky v kategorii babytenis. V obou kategoriích se z celkového vítězství radovaly talentované děti z Prostějova.

Post by: Redakce

Potřetí v kariéře ovládla Karolína Plíšková turnaj v Brisbane. Ve finále porazila česká tenistka Madison Keysovou z USA a obhájila loňský titul. Plíšková se kl boji o triumf probojovala poté, co v sobotu odvrátila Japonce Naomi Ósakaové mečbol. V sedmadvaceti letech se tak české tenistce s příslušností k TK Agrofert Prostějov povedla první obhajoba na okruhu WTA a získala už šestnáctý titul v kariéře.

Post by: Redakce

 Hodně vydařený rok mají za sebou sporty, které fungují díky podpoře prostějovské marketingové společnosti TK PLUS. V roce 2019 byli nejúspěšnější tenisté, na ligové medaile dosáhly výrazně omlazené volejbalistky a také basketbalisté, kteří v týmu BK Olomoucko dávají stále větší prostor hráčům z prostějovské líhně.

Post by: Redakce

Po vánočních svátcích a náročné přípravě vstoupí Petra Kvitová do nové sezóny na turnaji v Brisbane. Dvojnásobná vítězka Wimbledonu tuší, že rok 2020 bude jednou velkou výzvou. Úspěšná tenistka by ráda hned na dvou frontách reprezentovala Českou republiku.

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...