Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.1.2017
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Už na šestnácté místo se v tenisovém žebříčku WTA posunula Barbora Strýcová, která drží kvalitní formu z posledních měsíců. Hráčka TK Agrofert t potvrdila také postupem do semifinále v Sydney, kde nestačila až na Polku Radwaňskou. O jednu příčku výš postoupila další členka prostějovského oddílu Karolína Plíšková, která je aktuálně pátá na světě.

Post by: Redakce

Žádné velké nadšení nezavládlo mezi českými tenisty po losu Australian Open. Hodně špatně dopadl například Tomáš Berdych, jeden z šesti prostějovských zástupců na prvním grandslamu sezóny. Už ve třetím kole může narazit na Rogera Federera, který je po dlouhé pauze ve druhé polovině loňského roku nasazený až jako turnajová sedmnáctka.

Post by: Redakce

V páru společně s Lucií Hradeckou reprezentoval Českou republiku na tradičním Hopmanově poháru Adam Pavlásek. Prostějovský tenista sice neuspěl ani v jedné dvouhře, přesto odehrál kvalitní zápasy s těžkými soupeři. S Američanem Sockem získal set a nadějné byly i výkony s domácím Kyrgiosem a Španělem Lopézem.

Post by: Redakce

První sladké plody přinesla nová spolupráce Karolíny Plíškové s trenérem Davidem Kotyzou. Česká jednička triumfovala hned na svém úvodním turnaji v sezoně. V Brisbane během pěti zápasů ztratila jediný set a ve finále dovolila Francouzce Cornetové pouze tři hry.

Post by: Redakce

Až do semifinále se při své letošní premiéře probil Tomáš Berdych. Na silně obsazeném podniku v Dauhá nestačil až na světovou jedničku Andyho Murrayho. S britským tenistou nezískal ani set.

  • Toray
  • interforst
  • spsOL
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Na co se v letošním roce nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Řidiči byli opatrní.

Sníh a náledí provázely řidiče na silnicích prostějovského regionu hlavně během středy a čtvrtka. Pozitivní ovšem je, že kromě pár nehod na Plumlovsku a Konicku nemuseli policisté a lékaři už vůbec řešit žádné závažnější karamboly. Za to patří šoférům určitě palec nahoru. 


Proč pouze krádež?
Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Proč pouze krádež? Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Osobnost týdne

JOSEF LAUFER

03 osobnost tydne laufer
 

Do Hotelu Plumlov si uplynulou sobotu pozvali organizátoři Plesu ve styluosmdesátých let skutečnou hvězdu. Josef Laufer hostům skvělého bálu dokázal, že pořád ještě umí nejenom perfektně zpívat, ale i bavit celou společnost. 

JOSEF LAUFER

Číslo týdne

1 348 987

Až takřka půldruhého milionu korun může znít letošní výnos z Tříkrálové sbírky. Organizátoři jak z konického, tak i prostějovského děkanátu si tak poprávu pochvalují štědrost lidí po celém regionu. V obou případech se jedná o překonání rekordních částek z loňského roku.

Výrok týdne

„PROTI ROKU 1987 JE TO ÚPLNÁ HAVAJ!“  


Božena Černohousová z prostějovské hvězdárny míní, že sedmnáct stupňů pod nulou je oproti třicet let starým třicetistupňovým mrazům úplná pohoda...