Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.5.2017
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Je to blízko! Prostějovská tenistka Petra Kvitová ve středu odpoledne odletěla z Prahy do Paříže, aby na sociálních sítích uvedla, že tento pátek v areálu Roland Garros na tiskové konferenci oznámí, zda bude po zranění ruky hrát na druhém grandslamovém podniku sezony French Open. Ten odstartuje už v neděli.

Post by: Redakce

Až na konec druhé stovky se propadl prostějovský tenista Lukáš Rosol. Bývalý šestadvacátý hráč světa po zdravotních a soukromých problémech hledá cestu zpátky mezi nejlepší stovku na challengerech.

Post by: Redakce

Důležitou prověrkou před druhým grandslamem je tradičně skvěle obsazený turnaj v Římě. Na kurtech se v hlavní soutěži představila pětice reprezentantů TK Agrofert Prostějov. Alespoň do čtvrtfinále postoupila pouze Karolína Plíšková.

Post by: Redakce

Na antuce odehrají tenisté České republiky daviscupovou baráž proti Nizozemsku. Dějištěm duelu bude Haag. Nečekanou volbu povrchu mají na starost pořadatelé střetnutí.

Post by: Redakce

Po šesti letech chyběl minimálně ve čtvrtfinále madridského turnaje Tomáš Berdych. Prostějovský tenista v osmifinále nestačil na Němce Zvereva, když předtím vyřadil Uzbeka Istomina a Nizozemce Haaseho.

  • Interforst
  • Interier
  • legendy
  • restaurant day
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V PIZZERII U HRADEB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

A zase nejpřívětivější.

Prostějovský magistrát odpověděl dlouhému zástupu kritiků tím nejpříhodnějším způsobem. V prestižní anketě obhájil své loňské prvenství a opět tak získal titul „Nejpřívětivější úřad v Olomouckém kraji“. Hodnocena byla otevřenost, transparentnost a vstřícnost úřadu vůči občanům města. 

 

 
Vyvlastňovat jako za komunistů?

Podle aktuálních zpráv z magistrátu se zřejmě dočkáme tolik kýženého severního obchvatu Prostějova. Má to ale jeden háček. Vykoupených je sice už devadesát procent potřebných pozemků, nicméně až v osmi případech hrozí jejich vyvlastnění! K tomu došlo naposledy za minulého režimu...

Osobnost týdne

LUBOMÍR BALÁŠ
balas

Aktuálně stále ještě tajemník prostějovského magistrátu má nakročeno na „kraj“. Lubomír Baláš totiž zvítězil ve výběrovém řízení na pozici ředitele Krajského úřadu Olomouckého kraje. Hejtman Ladislav Okleštěk již zaslal ministru vnitra žádost o jeho jmenování. 

Číslo týdne

5

Pětice vyvolených osobností obdržela minulé pondělí dopoledne prestižní Cenu města Prostějova za rok 2016. Ocenění na základě složitého výběru dostali fotograf Jiří Andrýsek, historička Marie Dokoupilová, spisovatelka Jarmila Pospíšilová, plavkyně Dana Zbořilová a cenu in memoriam obdržel i bojovník za svobodu František Doležel.Výrok týdne

JÁ NA TO HOVNO

SVÍTIT NEPOTŘEBUJU!

Štamgast jedné prostějovské hospůdky
u centra města takto ve čtvrtek okomentoval
zvláštní krádež žárovky na místní toaletě!