Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.6.2017
svátek slaví Jan,
zítra Ivan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

FOTOGALERIE Mezi turnajové legendy se na konci 24. ročníku prostějovského turnaje UniCredit Czech Open zařadil člen pořádajícího oddílu Jiří Veselý. Ve finále challengeru s dotací 127 000 amerických dolarů udolal Argentince Delbonise 5:7, 6:1, 7:5 a potřetí v kariéře získal vítězný pohár. To se v minulosti povedlo pouze Radku Štěpánkovi a Janu Hájkovi. Rozhodující bitva stála třiadvacetiletého daviscupového reprezentanta hodně sil, protože trvala dvě hodiny a dvacet minut.

Post by: Redakce

Také v letošním roce byli všichni nasazení tenisté prostějovského challengeru z první světové stovky. V současné době je to velký úspěch všech zainteresovaných v čele s Miroslavem Černoškem, šéfem spolupořádající marketingové společnosti TK PLUS.

Post by: Redakce

Až do semifinále v britském Nottinghamu postoupila Lucie Šafářová. Na travnatém povrchu odehrála hráčka prostějovského TK Agrofert celkově dvanáct setů. Ve čtyřech zápasech vždy předvedla bojovný výkon, prohrála až v bitvě o finále s Chorvatkou Donnou Vekićovou. Po vyřazení na Roland Garros hned v úvodu turnaje si tak deblová šampionka French Open zvedla náladu před blížícím se Wimbledonem i ve dvouhře.

Post by: Redakce

Po deseti měsících skončila spolupráce Tomáše Berdycha s Goranem Ivaniševičem. Stopku udělalo předčasné vyřazení české jedničky na Roland Garros, následně se jejich cesty rozešly. Užil jsem si naši společnou cestu a zůstaneme dobrými přáteli. Přeji mu vše nejlepší do budoucna a já budu naplňovat svoje cíle se svým současným týmem,“ vyjádřil se Berdych na sociálních sítích.

Post by: Redakce

FOTOGALERIE: Turnajovému finále v sobotu dopoledne tradičně předcházelo exhibiční utkání, v němž tentokrát proti sobě nastoupily žijící olympijské legendy. Na jedné straně Lukáš Krpálek a Miloš Mečíř, na straně druhé Jan Železný a Aleš Valenta, vše navíc z umpiru rozhodoval Radek Štěpánek.

  • U Věžiček
  • Prostějov Cup 2017
  • Keltská noc
  • legendy
  • Finsys
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI „U DITTRICHŮ“

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Voda v přehradě je čistá.

Hodně lidí chtivých koupání netrpělivě čekalo na pondělní měření kvality vody v plumlovské nádrži. A hygienici všechny potěšili! V přehradě nejsou žádné sinice ani jiný „binec“ a voda tak dostala nejlepší možnou známku čistoty. Takže neváhejte a jděte si pořádně zaplavat.  

 

 
Bez uzávěrky

Naprostou ostudou skončilo hlasování zastupitelů o Závěrečném účtu města Prostějova za rok 2016, když Účetní závěrka nebyla schválena, přičemž chyběl jeden jediný hlas! Na Ministerstvu financí ČR nyní budou mít těžkou hlavu, očekávat se dá série kontrol na prostějovském magistrátu... 

Osobnost týdne

MARASD
25 marasd

V domácím prostředí na konickém festivalu „Legendy se vrací“ vystoupila nejen regionálně známá skupina. Rocková kapela vznikla v roce 1990 právě v Konici po rozpadu tehdejší legendární kapely Merkur. A že stále dokáže rozpálit své věrné fanoušky, předvedla i při sobotním koncertu.     

Číslo týdne

26+32

Uplynulou sobotu vyhasly na Prostějovsku životy dvou mladých mužů. Šestadvacetiletý naprosto bezproblémový mladík z Čehovic skočil v Bedihošti pod nákladní vlak a pár minut poté dvaatřicetiletý řidič narazil v Dětkovicích autem do stromu. Oba byli na místě mrtví. 

Výrok týdne

„NENECHÁM ZE

SEBE UŽ DĚLAT

ŽÁDNÝHO VOLA!“ 

Prostějovský zastupitel a náměstek hejtmana
František Jura byl hodně zklamán
z přístupu Jestřábů k řešení problematiky
mládežnického hokeje. A naštval se pořádně!.