Příjemnou noc, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

FOTOGALERIE: Devětadvacátý ročník ITF World Junior Tennis Finals neboli mistrovství světa družstev do 14 let se počátkem srpna 2019 uskutečnil opět v Prostějově na místních kurtech oddílu TK AGROFERT, který nejdůležitější mládežnickou akci planety v bílém sportu uspořádal už po jedenadvacáté za sebou. Znovu perfektně, navíc se stejně jako loni parádně zaskvěly domácí tenisové týmy České republiky. Fantastické žákyně po šestnácti letech získaly potřetí v historii (2001 a 2003) nejcennější zlato, neméně výborní žáci vybojovali bronz! Exkluzivní hanácký areál NTC Morava tak ovládla oprávněná euforie.

Post by: Redakce

Na turnaji v Torontu měla Karolína Plíšková šanci vrátit se po dvou letech na pozici světové jedničky ve dvouhře. Potřebovala ovšem postoupit do finále úvodního podniku americké části sezóny na betonech, což se bohužel nepodařilo. Tnistka prostějovského TK Agrofert vypadla ve čtvrtfinále.

Post by: Redakce

FOTOGALERIE: Už loni si vedly mladé tenisové naděje České republiky na mistrovství světa družstev do 14 let skvěle, když získaly dvě stříbra. Tentokrát dopadly v prostějovském areálu TK AGROFERT ještě lépe, neboť z letošního šampionátu World Junior Tennis Final 2019 vytěžily suverénní titul dívek a cenný bronz chlapců.

Post by: Marek Sonnevend

FOTOGALERIE: Reálná naděje, že by poprvé v téměř třicetileté historii ITF World Junior Tennis Finals mohly toto mistrovství světa družstev U14 současně vyhrát žáci i žákyně České republiky, se letos už nenaplní. Přesto jedna šance, aby prestižní zlato zůstalo v tuzemsku, nadále trvá.

Post by: Marek Sonnevend

Loni z toho byla dvě stříbra. A letos? Oba reprezentační výběry České republiky jsou na tenisovém mistrovství světa družstev do 14 let v Prostějově už jen krůček od medailí! Svorně totiž zvládly své čtvrtfinálové duely, a to znovu dominantním způsobem. Jasno bylo opět už po dvouhrách o půl jedné odpoledne.

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 22:00

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...