Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

To, že to s návratem mezi absolutní světovou elitu myslí vážně, ukázala Petra Kvitová na prestižním turnaji v Dauhá. Hráčka prostějovského tenisového klubu ovládla v elitní konkurenci celý turnaj a natáhla sérii svých vítězných zápasů v řadě na třináct, když triumfovala v Petrohradu, vyhrála obě své dvě dvouhry ve Fed Cupu a teď získala dvaadvacátý titul na okruhu WTA.

Post by: Redakce

Pouze do druhého kola se na turnaji v Budapešti dostal Adam Pavlásek. Sice v úvodu turnaje porazil zkušeného Gabašviliho, následně ale doplatil na těžký los a vypadl se čtvrtým nasazeným Vaskem Pospisilem.

Post by: Redakce

Čeští tenisté zahájí svoji cestu za vysněným návratem do světové skupiny Davis Cupu na domácí půdě. Ve druhém kole evropsko-africké zóny přivítají izraelský tým, který zdolal Jihoafrickou republiku 3:2, když dokázal otočit nepříznivý stav 1:2 po čtyřhře.

Post by: Redakce

FOTOGALERIE: Minimální počet zápasů stačil tenistkám České republiky k vítězství nad Švýcarskem a postupu do semifinále Fed Cupu. Základ výběru tradičně vytvořily hráčky TK Agrofert, které v průběhu tří dvouher ztratily jediný set. Při absenci žebříčkové jedničky Karolíny Plíškové zařídila postup především Petra Kvitová, která získala dva body. Další přidala Barbora Strýcová v singlu v rámci prvního hracího dne. Vítězkám vůbec nevadilo, že v uvolněné atmosféře ztratily závěrečnou čtyřhru v super tie-breaku. Vedle Strýcové nastoupila další prostějovská tenistka Lucie Šafářová, stopu hanáckého klubu pak dokreslila bývalá členka TK Prostějov Martina Hingis, která seděla na lavičce Švýcarska jako trenérka.

Post by: Redakce

Nejsilnější možná sestava se představí v dresu České republiky v utkání prvního kola Fed Cupu proti Švýcarsku. Nehrající kapitán Petr Pála nominoval do týmu Karolínu Plíškovou, Barboru Strýcovou, Petru Kvitovou a Lucii Šafářovou. Všechny mají za sebou působní v TK Agrofert Prostějov. O postup do semifinále se bude hrát v pražské O2 Areně o nadcházejícím víkendu 10. a 11. února.

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě