Dobré odpoledne, dnes je středa 23.8.2017
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

Když se před sedmadvaceti lety začala psát historie mistrovství světa tenisových družstev do 14 let, uskutečnilo se prvních osm ročníků za sebou v Japonsku. U podobných sportovních akcí šlo o téměř bezprecedentní pořadatelskou šňůru a zřejmě nikdo si v té době nedokázal představit, že bude následovat ještě mnohem delší série zorganizovaných šampionátů dané věkové kategorie na jednom jiném místě.

Post by: Redakce

Nepříliš povedenou generálku před US Open absolvovali na excelentně obsazeném turnaji v americkém Cincinnati nejlepší tenisté České republiky. Mezi nejlepší se dostala pouze Karolína Plíšková, která postoupila do semifinále. Sice neobhájila loňský triumf, vyhrála ale tři náročné zápasy a vyřadila například Dánku Caroline Wozniackou. „Musela jsem odehrát tři zápasy během čtyřiadvaceti hodin a v tom posledním už mi chyběla energie,“ konstatovala Plíšková.

Post by: Redakce

Po Karolíně Plíškové se na tenisový vrchol vyšplhala další česká tenistka. V novém vydání světového žebříčku WTA svítí jednička u Lucie Šafářové – aktuálně nejlepší deblistce světa. Na turnaji v Cincinnati postoupila s Barborou Strýcovou do semifinále a získané body ji katapultovaly na čelo světového pořadí.

Post by: Redakce

Jedna z posledních příprav před závěrečným grandslamovým turnajem sezóny dopadla nadějně především pro Karolínu Plíškovou a Lucii Šafářovou. Čerstvá světová jednička na podniku v Torontu postoupila do čtvrtfinále, stejně jako zkušená tenistka, které dokonce k postupu mezi nejlepší čtyři chyběl proti Američance Stephensové jediný míček.

Post by: Marek Sonnevend

FOTOGALERIE World Junior Tennis Final 2017 už je minulostí. Na prostějovské antuce v areálu TK AGROFERT vyvrcholil další ročník mládežnického turnaje nejlepších družstev planety ve věkové kategorii U14 zápasy o konečná umístění včetně medailových postů.

  • militaryfest
  • Mikroregion Nemcicko
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak tipujete umístění fotbalistů 1.SK Prostějov po návratu do MSFL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Jsme nejlepší!

Prostějov si aktuálně jako jediné město v Olomouckém kraji udržuje nižší nezaměstnanost, než je celorepublikový průměr. Bez práce je u nás 2 755 lidí, z toho 1 594 žen. Podíl nezaměstnaných se ustálil na rovných třech procentech, což by nám měl závidět celý zbytek republiky. 

 

 
Vyhrála, ale tajemnicí není.

Výběrové řízení na post tajemníka prostějovského magistrátu skončilo neslavně. Konkurz vyhrála přesvědčivě současná vedoucí odboru kanceláře tajemníka Jana Orságová. Nakonec ale odmítla do funkce po Lubomíru Balášovi nastoupit, prý se tak dohodla s primátorkou... 

Osobnost týdne

FRANTIŠEK RINGO ČECH
Známý šoumen zavítal minulou středu do Čech pod Kosířem, kde byl hlavním aktérem divadelního představení Dívčí válka. Populární Ringo divákům ukázal, že ne všechno, co Alois Jirásek napsal, byla pravda...


cech

Číslo týdne

100


V neobyčejné fyzické i duševní svěžesti oslavila 100. narozeniny „první dáma“ Stražiska Linda Wichterlová. Místo aby na své narozeniny odpočívala,
tak pro celou rodinu upekla skvělou buchtu s borůvkami. 

Výrok týdne

„Ještě pět minut toho vyrválu

a budu hluchej jak Smetana!“


Ne všem se zamlouvaly čtvrteční
dva koncerty metalových skupin
na náměstí T. G. Masaryka.
Jeden z občanů si nestačil stěžovat...