Dobré ráno, dnes je pátek 7.8.2020
svátek slaví Lada,
zítra Soběslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Před dvěma lety se v areálu DTJ Prostějov v Krasické ulici konalo premiérové Mistrovství republiky UNITOP v boxu. Letos se tento rohovnický šampionát nejlepších policistů vyznávajících tradiční bojový sport do místní boxárny vrátí, a to v pátek 4. září.

Post by: Marek Sonnevend

Novým centrem reprezentačního týmu žen a dívek České republiky v boxu se stal od letoška Prostějov. A v termínu 10. až 12. července se zde národní výběr rohovnic sešel k prvnímu společnému soustředění, jež proběhlo ve sportovním areálu DTJ Prostějov v Krasické ulici. Bylo náročné, boxerky všech věkových kategorií od žen přes juniorky a kadetky až po žákyně dostaly zabrat.

Post by: Marek Sonnevend

Novým centrem českého národního výběru boxerských žen a juniorek se od letoška stal Prostějov se zázemím místního úspěšného oddílu BC DTJ. A právě v klubové boxárně, která je součástí areálu Dělnické tělocvičné jednoty PV v Krasické ulici (vedle aquaparku), proběhne od pátku 10. do neděle 12. července úvodní soustředění rohovnické reprezentace něžného pohlaví.

Post by: Marek Sonnevend

Velký hlad po sportování prožívá v době uvolněných protikoronavirových opatřetí i boxerská komunita. Svědčí o tom rekordní účast v rámci první rohovnické akce po více než tříměsíční zdravotní přestávce, kterou byla Oblastní soutěž pořádaná oddílem BC DTJ Prostějov v areálu détéjéčka v Krasické ulici. Celodenní maraton sobotních zápasů neohrozilo ani výrazně nepříznivé počasí.

Post by: Marek Sonnevend

To, k čemu se v českém boxu vinou koronavirové pandemie schylovalo, se stalo definitivní skutečností. Extraliga družstev mužů ČR 2019/2020 byla už dříve – vzhledem k daným zdravotním okolnostem – předčasně ukončena. A 7. května Výkonný výbor České boxerské asociace na svém jednání rozhodl, že v soutěži nebude vyhlášeno žádné pořadí ani týmový mistr republiky.

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

-