Dobré dopoledne, dnes je neděle 29.3.2020
svátek slaví Taťána,
zítra Arnošt
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

O víkendu 11. a 12. dubna se mělo uskutečnit předposlední 5. kolo extraligy družstev mužů v boxu ČR 2019/20, jehož součástí je duel rohovníků BC DTJ Prostějov proti SKP Sever Ústí nad Labem. V daném termínu však stoprocentně neproběhne.

Post by: Marek Sonnevend

Dalšího pěkného úspěchu dosáhl mládežnický box BC DTJ Prostějov. Konkrétně se o něj tentokrát zasloužil člen oddílu Vladimír Skalský, který přivezl stříbrnou medaili za druhé místo z mistrovství republiky juniorů a juniorek v Novém Strašecí!

Post by: Marek Sonnevend

 Rohovníci BC DTJ Prostějov teď sice mají dlouhé zápasové volno, přesto se o malý kousek přiblížili k zisku dalšího mistrovského titulu. V dohrávce 1. kola extraligy družstev mužů ČR 2019/2020 totiž nováček Pablo Boxing Plzeň remizoval s BC Armex Děčín 8:8 a tabulkovému pronásledovateli vedoucího PV tím sebral jeden bod.

Post by: Marek Sonnevend

K další úspěšné sezóně nezadržitelně směřují rohovníci BC DTJ Prostějov. Před měsícem si užili vydařenou premiéru boxu v Národním sportovním centru, kde přejeli Děčín 12:4. A právě touto důležitou výhrou udělali stěžejní krok na cestě za ziskem dalšího mistrovského titulu.

Post by: Marek Sonnevend

Vydařená premiéra! Opravdová lahůdka a jeden ze sportovních vrcholů tohoto kalendářního roku čekal na příznivce a samotné boxery uplynulou sobotu vpodvečer. Tým BC DTJ Prostějov přivítal vůbec poprvé v historii svého soka na půdě Národního sportovního centra v ulici Za Velodromem. A tím protivníkem nebyl nikdo menší, než rival v boji o titul BC Armex Rohovník Děčín. Jednalo se o 4. kolo extraligy družstev mužů ČR 2019/2020, které shlédlo dobrých pět stovek příznivců. K jejich spokojenosti se zrodila jednoznačná výhra domácích. Svěřenci kouče Novotného sice nižší váhové kategorie až tak nezvládli, ale s „přibýváním“ kil u borců postupně sbírali jeden dvoubodovým ziskem za druhým. A nakonec dokázali dokráčet k jasnému a zaslouženému vítězství.

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RYCHLÁ OBČERSTVENÍ V PROSTĚJOVĚ?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Aspoň něco hezkého, jaro je tady!

Uplynulý pátek deset minut před pátou hodinou ranní nastala jarní rovnodennost. A to krásné období roku o sobě dává vědět už v každé ulici, když nejen v Prostějově kvetou sněženky, bledule, a dokonce už i fialky. Tak snad nám to zlepší celkově smutnou „koronavirovou“ náladu…

Výpovědi hokejistům.

Nepříjemný závěr sezóny v podání prostějovských Jestřábů podtrhl klub několika výpověďmi pro hokejisty. Klub dle kuloárních hlasů údajně přišel o smlouvy a tím pádem i o příjmy. Pro fanoušky možná překvapení, pro některé z hokejistů však, podle jejich slov, ani ne. A bohužel půltucet už obdržel padáka. Poštou…

Osobnost týdne

Anna Hanáková

Známá prostějovská numeroložka přispěchala v exkluzivním rozhovoru pro rubriku Servis pro ženy alespoň s kouskem nádechu optimismu, že by ten letošní rok nemusel být až tak špatný. A dokonce poradila, jak se obrnit proti strachu. A to se právě v těchto dnech hodí!

11 stasova

Číslo týdne

12

Počet lidí s prokázanou nákazou Covid-19 v Olomouckém kraji do nedělního večera vzrostl na 85. Během víkendu výrazně přibylo nakažených zejména na Prostějovsku, kde bylo nově evidováno už plný tucet případů.

Výrok týdne

„NEJEN MY JSME TEĎ MĚSTEM DUCHŮ...“

Náměstek primátora Jiří Rozehnal přiznal, že zahájení jakékoliv stavební investice je v těchto dnech velkým problémem

Z_Kalendar