Dobré odpoledne, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Vydařená premiéra! Opravdová lahůdka a jeden ze sportovních vrcholů tohoto kalendářního roku čekal na příznivce a samotné boxery uplynulou sobotu vpodvečer. Tým BC DTJ Prostějov přivítal vůbec poprvé v historii svého soka na půdě Národního sportovního centra v ulici Za Velodromem. A tím protivníkem nebyl nikdo menší, než rival v boji o titul BC Armex Rohovník Děčín. Jednalo se o 4. kolo extraligy družstev mužů ČR 2019/2020, které shlédlo dobrých pět stovek příznivců. K jejich spokojenosti se zrodila jednoznačná výhra domácích. Svěřenci kouče Novotného sice nižší váhové kategorie až tak nezvládli, ale s „přibýváním“ kil u borců postupně sbírali jeden dvoubodovým ziskem za druhým. A nakonec dokázali dokráčet k jasnému a zaslouženému vítězství.

Post by: Marek Sonnevend
Opravdová lahůdka a jeden ze sportovních vrcholů tohoto kalendářního roku čeká příznivce v sobotu 7. prosince od 18.00 hodin. Právě v tento den a čas je na programu zápas 4. kola boxerské extraligy družstev mužů ČR 2019/2020 mezi týmy BC DTJ Prostějov a BC Armex Rohovník Děčín, jehož výjimečnost spočívá v tom, že proběhne v Národním sportovním centru Prostějov.
Post by: Marek Sonnevend

Skvěle bojovali nejen dospělí boxeři BC DTJ Prostějov při extralize v Ústí nad Labem, ale také jejich mladší oddíloví parťáci na severu Moravy. Z mezinárodního turnaje v Ostravě–Porubě se vrátili s pěti konečnými triumfy!

Post by: Marek Sonnevend

Nesmírně důležitý krok za obhajobou loňského titulu udělali ve 3. kole extraligy družstev mužů ČR 2019/2020 boxeři BC DTJ Prostějov. Jak Večerník informoval již v minulém čísle, nastoupili v ringu SKP Sever Ústí nad Labem a vždy prestižní duel na půdě tradičního klubového soka dokázali jasně ovládnout výsledkem 4:12 z pohledu domácích! Pojďme se projít zápasy v jednotlivých váhových kategoriích tak, jak šly za sebou očima hlavního trenéra hanáckého mančaftu Petra Novotného.

Post by: Marek Sonnevend

Vynikajícím způsobem zvládli rohovníci BC DTJ Prostějov zápas 3. kola extraligy družstev mužů ČR 2019/20. V ringu SKP Sever Ústí nad Labem zvítězili jednoznačně 12:4 a se čtyřmi získanými body atakovali po první polovině soutěže úplné čelo tabulky!

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...