Dobré ráno, dnes je úterý 19.11.2019
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

 Dva zástupce vyslal rohovnický oddíl BC DTJ Prostějov na mistrovství republiky mužů 2019 v Praze.

Post by: Marek Sonnevend

Dva zástupce vyslal rohovnický oddíl BC DTJ Prostějov na mistrovství republiky mužů 2019 v Praze.

Post by: Marek Sonnevend

O prvním říjnovém víkendu bylo na programu úvodní kolo boxerské extraligy družstev mužů ČR 2019/2020. Rohovníci BC DTJ Prostějov však už měli za sebou zářijovou premiéru, když v předehrávce druhého dějství doma zdolali Plzeň 10:6. Tentokrát už výsledkově úspěšní nebyli a z ringu BC Armex Děčín si odvezli porážku stejným poměrem. Ačkoliv během střetnutí drželi velice slibný náskok.

Post by: Marek Sonnevend

FOTOGALERIE: Minulou sezónu extraligy družstev mužů ČR vynechali, ale do nového ročníku 2019/2020 se boxeři BC DTJ Prostějov vrátili. A hned napoprvé úspěšně, když v předehrávce úvodního kola elitní tuzemské soutěže porazili v domácím prostředí sokolovny na Skálově náměstí celek AtomGym Plzeň těsným poměrem 10:6.

Post by: Marek Sonnevend

Kdo holduje či fandí rohovnickému sportu, může se v Prostějově těšit na nejbližší víkend. Bude totiž celý patřit kvalitnímu boxu pod organizační taktovkou oddílu BC DTJ Prostějov. Co přesně pro vás připravil?

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.