Dobrý večer, dnes je úterý 14.7.2020
svátek slaví Karolína,
zítra Jindřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tolik lidí nebylo na přehradě už pěkně dlouho! Ale uplynulou sobotu při osmém ročníku ROCK MEMORY OF 2015 to opravdu žilo. Nyní již tradiční festival prostějovských legend přilákal vynikající návštěvu, skvělou atmosféru umocnil parádní výkon pěti rockových kapel, které se na akci poctivě připravovaly. A když si představíte, že při maratónu vystoupení teklo proudem pivo, po celé pláži U Vrbiček voněly pečené klobásy, makrely a maso, můžete všichni jen litovat, že jste tam nebyli také... Večerník však ano a tak vám můžeme děj sobotního večera zprostředkovat.

Jako první se těsně po osmnácté hodině představila skupina ATD následovaná seskupením KEKS, na které v osmdesátých letech chodili po zábavách současní šedesátníci. Jenomže při pohledu na křepčící fanoušky pod pódiem bylo zřejmé, že dobrá rocková muzika dokáže dnes přilákat zástupce všech generací. „Docela mě to vzalo za srdce, když jsem viděl, že jednotlivým kapelám tleskají patnáctiletí pubescenti zároveň se čtyřicátníky a také s dnešními seniory, kterým je šedesát a více let. Je vidět, že dobrá hudba spojuje lidi všeho věku,“ liboval si už na začátku osmého ročníku ROCK MEMORY OF Petr Zlámal, majitel pořádající agentury HITTRADE. Jenomže jeho role byla zdvojená, těsně před jedenadvacátou hodinou totiž usedl za bicí a se skupinou PLUS předvedl parádní hodinovou show, které dominovala zpěvačka Lucie Ritterová. „Je to náš miláček, skvěle zpívá a díky ní můžeme fanouškům zahrát i zazpívat spoustu perfektních rockových duetů,“ komentoval kapelník.j

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-