Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Čtvrtek 16. července se díky programu letošního Prostějovského léta nesl ve znamení hudebních vystoupení. Od šesté hodiny večerní zdejším posluchačům hráli a zpívali členové Zámecké kapely tvořené klienty Domova Na Zámku z Nezamyslic.

Pokud jste uplynulý čtvrtek namísto k vodě vyrazili na rozpálené nově opravené náměstí, jistě jste neprohloupili.
O zábavu bylo postaráno nejen prostřednictvím programu pro všechny generace v režii neziskových organizací, ale především díky hudební náplni podvečera, který zahájili kluci ze Zámecké kapely nezamyslického Domova Na Zámku. Ti vsadili na známé hity a mezi skladbami nechyběly písně Michala Davida ani beatlesovská Yesterday, pochopitelně v české verzi, aby si ji mohli zabroukat i ti, kteří angličtině právě nehoví. V prvních momentech si náhodný kolemjdoucí mohl připadat jako na kolotoči, protože v jedné chvíli byla slyšet kromě kluků ze Zámecké kapely z pódia u Prioru i živá hudba u kašny, takže výsledkem byl lehce matoucí a uším ne úplně lahodící zážitek. Okolo půl sedmé se ale vše srovnalo a posluchači si mohli užít ohlášeného programu. „Kluky jsem slyšela nedávno zpívat u nás v „Duze“ a jejich vystoupení se mi moc líbilo, takže doufám, že se vám budou líbit stejně jako mně,“ přiznala organizátorka Prostějovského léta a produkční kulturního klubu Duha Martina Drmolová. „Písničky si rád poslechnu, proto jsem tady, jen to vedro to trochu kazí,“ litoval divák Pavel Janeček. „Přišli jsme s dětmi, aby pořád jen neseděly doma,“ usmívala se paní Vlasta, která na náměstí doprovodila vnuky Vanessku a Dominika.
A pokud máte za to, že dobrá hudba k létu prostě neodmyslitelně patří, určitě si nenechte ujít další hudební večer Prostějovského léta. Ve čtvrtek 30. července totiž na náměstí dorazí rockové partičky Menhir a Alkehol!

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-