Příjemnou noc, dnes je sobota 4.7.2020
svátek slaví Prokop,
zítra Státní svátek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nestárnoucí legenda české rockové scény, která dostává fanoušky do varu už více než půl století, míří k nám! Už v sobotu 1. srpna to na Plumlovské přehradě vypukne! Pláž U Vrbiček se totiž stane od 19.00 hodin dějištěm koncertu legendární kapely Olympic, a pokud se počítáte mezi příznivce kvalitního českého rocku, tak určitě nesmíte chybět!

„Přípravy vrcholí a návštěvníci koncertu se mají nač těšit,“ slibuje majitel pořadatelské agentury HITTRADE Petr Zlámal. „Došlo jen k malé změně, a to v ubytování kapely Olympic, které byly nabídnuty pokoje v prostějovském hotelu Grand i v Hotelu Plumlov. Petr Janda ale požádal o ubytování v prostějovském hotelu Avion, k němuž ho váží hezké vzpomínky ještě z doby, kdy jezdíval do Prostějova koncertovat pravidelně, a také na přátelství se zpěvákem prostějovské kapely Plus Zdeňkem Havlem,“ doplnil Petr Zlámal, kterému se podařilo připravit koncert legendárních „Olympiků“ v Prostějově už třetím rokem. A tak sezdá, že tu máme našlápnuto na příjemnou „bigbíťáckou“ tradici. I letos kapela přiveze staré známé evergreeny jako Dej mi víc své lásky nebo Jasná zpráva, ale i hitovky z nových CD. Předskokany budou tentokrát kapely Pryor a Penzistor. Připravte se na pořádný rockový nářez, který umí zajistit jen Petr Janda a jeho nesmrtelná hudebnická banda. „Petr Janda si na pódiu nezadá s i o generace mladšími zpěváky. A to jak v pohybu, tak i hráčsky. Má neskutečný elán i přesto, že už oslavil sedmdesátku,“ říká Petr Zlámal, který dle svých slov na písních „Olympiků“ vyrostl. „Předběžně jsme si podali žádost u sv. Petra, aby vyšlo počasí, tak vše snad klapne podle plánu,“ směje se pořadatel.
Takže, jestli se i vy počítáte mezi rockery a fanoušky této legendární muzikantské partičky, na sobotu si nic jiného neplánujte a večer dorazte na Plumlovskou přehradu. V případě nepřízně počasí se koncert odehraje v prostorách prostějovského Společenského domu.

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-