Dobré odpoledne, dnes je pondělí 6.7.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Bohuslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Naprostou novinku do svého harmonogramu zařadila prostějovská agentura HIT TRADE. A tentokrát se jistě bude jednat o akci s úspěchem zaručeným už dopředu. Vždyť co jiného přitáhne téměř každého Čecha než výborné jídlo, skvělá muzika a atrakce, při kterých se zabaví i děti? Právě těmito atributy se má vyznačovat premiérový GULÁŠ ROCK FEST, jehož první ročník se uskuteční už tuto sobotu 15. srpna na pláži U Vrbiček plumlovské přehrady.

„Tato akce navazuje na všechny dosavadní Pivní festivaly a podobné události, při nichž se skloubí hudba, jídlo i pití. Chceme ovšem současně přinést něco ojedinělého,“ vzkazuje za organizátory Petr Zlámal. „Český národ je všeobecně známý svým vřelým vztahem k pivu a klasickým tuzemským jídlům, mezi něž guláš nepochybně patří, což byl právě onen důvod vzájemného propojení,“ objasnil zrod akce.
Program byl sestaven tak, aby se bavila celá rodina. Na své si přijdou dospělí i děti. „K tomu jsme navíc stanovili lidový vstup za obyčejnou českou stokorunu,“ uvádí Zlámal další důvod, proč sobotní akci navštívit. Startuje se v 15:00 hodin a končit by se mělo zhruba o půlnoci. „Vystupovat bude necelá desítka kapel všech možných žánrů od rocku přes folk, blues, pop až po country. Představí se například Katapult, AC/DC, Smokie revival i známé prostějovské skupiny Quercus a Plus. Prostě každý hudební přívrženec si najde to svoje. K tomu bude zajištěn doslova festival gulášů. Návštěvníci si budou moct zakoupit klasický hovězí či vepřový, ale také bramborový, zvěřinový, maďarský a řadu dalších. Od patnácti do sedmnácti hodin uspořádáme soutěž pro všechny příchozí, ten nejlepší guláš následně vybere porota.
Připraven je také bohatý doprovodný program včetně možnosti jízdy na koních, hasičských ukázek, skákacích hradů pro děti i seskoků parašutistů prostějovské Dukly,“ láká fajnšmekry majitel pořádající agentury HIT TRADE.
Pokud tedy přemýšlíte, kam s celou rodinou v sobotu vyrazíte, určitě si nenechte ujít tuto jedinečnou záležitost. PROSTĚJOVSKÝ Večerník, jakožto exkluzivní mediální partner, u toho chybět nebude. Děti do deseti let mají vstup zdarma, dospělí zaplatí zmíněnou stovku. Ale jestli jste měli štěstí a lístek vyhráli, o tom se můžete přesvědčit na straně 16.


Nabídka pro všechny provozovny, restaurace!
Prodej svých gulášů na akci s vlastní reklamou podniku.
Volejte 777 301 936 (Radek Kocourek)
Upozorňujeme, že do 14:00 hodin je
PLÁŽ U VRBIČEK UZAVŘENAKDY: SOBOTA 15. SRPNA, 15:00 HODIN
KDE: PLÁŽ U VRBIČEK, PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-