Dobré dopoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Minulý týden ve čtvrtek do Společenského domu přijela Eva Holubová s Bohumilem Kleplem. Možnosti podívat se na tuto hvězdnou dvojici a položit jí otázky využila víc než stovka zájemců. Celý večer se nesl v duchu vtipných odpovědí a neuvěřitelných historek ze života. Známá dvojka se přítomným postarala o pohodový večer.


Bohoušku, řekni nám, jak jsi málem hrál v seriálu Komisař Moulin,“ začala Eva Holubová otázkou na kolegu. „Já sice nejsem tak filmový, jako je Eva… Jednou mi nabídli roli nějakého vraha, a to v detektivce komisař Moulin. To byl takový protivný frajírek, ale hrál jsem, víte nakonec koho? Mrtvolu v černém pytli. Detektiv měl ke mně přijít, podívat se na mě, zatlačit mi oči a zapnout ten zip. To bylo de facto celý. A já jsem si říkal, že musím nějak zaujmout, aby si mě pamatovali všichni. Takže byla kamera, akce... A jak ten komisař šel a sáhl mi na obličej, tak jsem zařval, abych jej vylekal. Ten vyskočil, řval něco ve smyslu ‚merde, merde' a začal se rozčilovat, co je to za debila. Tak mu vysvětlili, že je to takový začínající český herec a já jsem na něj z toho pytle dělal, jako že už mu to neudělám. Tak on celý vyděšený, když jsme znova točili tu scénu, šel ke mně. A jak ke mně přišel a tu ruku dával k tomu obličeji, tak řekl: ‚ne, normálně to nedám'. Tak našli nějakého bezdomovce, který si lehl do pytle, dostal tři stovky a já šel domů. Z komisaře Moulina jsem nic nenatočil,“ vyprávěl přítomným Prostějovanům Bohumil Klepl.
Sálem se nesl hlučný smích, který neměl konce. Nešlo totiž o jedinou legrační historku. Grimasy, citoslovce a výrazy, které Klepl přidával k vyprávění, neměly chybu. Otázku na tělo dostala Eva Holubová, zda byla nevěrná. Chvíli se cukala, ale následně přiznala, že někdy kdysi dávno ano... „Čekala jsem od toho úplně něco jiného, ale musím říct, že to bylo ještě lepší než v mých představách. Dost jsem se bavila a Evička je úplně skvělá žena se skvělými názory. Mám ji moc ráda,“ prozradila při odchodu jedna z divaček Tereza Malátná.
Neopominutelným faktem byla skutečnost, že právě ten den Eva Holubová slavila své šedesátileté narozeniny. A tak jí nemalou radost udělala spousta gratulací.


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments