Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.3.2019
svátek slaví Marián,
zítra Emanuel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Minulý týden ve čtvrtek do Společenského domu přijela Eva Holubová s Bohumilem Kleplem. Možnosti podívat se na tuto hvězdnou dvojici a položit jí otázky využila víc než stovka zájemců. Celý večer se nesl v duchu vtipných odpovědí a neuvěřitelných historek ze života. Známá dvojka se přítomným postarala o pohodový večer.


Bohoušku, řekni nám, jak jsi málem hrál v seriálu Komisař Moulin,“ začala Eva Holubová otázkou na kolegu. „Já sice nejsem tak filmový, jako je Eva… Jednou mi nabídli roli nějakého vraha, a to v detektivce komisař Moulin. To byl takový protivný frajírek, ale hrál jsem, víte nakonec koho? Mrtvolu v černém pytli. Detektiv měl ke mně přijít, podívat se na mě, zatlačit mi oči a zapnout ten zip. To bylo de facto celý. A já jsem si říkal, že musím nějak zaujmout, aby si mě pamatovali všichni. Takže byla kamera, akce... A jak ten komisař šel a sáhl mi na obličej, tak jsem zařval, abych jej vylekal. Ten vyskočil, řval něco ve smyslu ‚merde, merde' a začal se rozčilovat, co je to za debila. Tak mu vysvětlili, že je to takový začínající český herec a já jsem na něj z toho pytle dělal, jako že už mu to neudělám. Tak on celý vyděšený, když jsme znova točili tu scénu, šel ke mně. A jak ke mně přišel a tu ruku dával k tomu obličeji, tak řekl: ‚ne, normálně to nedám'. Tak našli nějakého bezdomovce, který si lehl do pytle, dostal tři stovky a já šel domů. Z komisaře Moulina jsem nic nenatočil,“ vyprávěl přítomným Prostějovanům Bohumil Klepl.
Sálem se nesl hlučný smích, který neměl konce. Nešlo totiž o jedinou legrační historku. Grimasy, citoslovce a výrazy, které Klepl přidával k vyprávění, neměly chybu. Otázku na tělo dostala Eva Holubová, zda byla nevěrná. Chvíli se cukala, ale následně přiznala, že někdy kdysi dávno ano... „Čekala jsem od toho úplně něco jiného, ale musím říct, že to bylo ještě lepší než v mých představách. Dost jsem se bavila a Evička je úplně skvělá žena se skvělými názory. Mám ji moc ráda,“ prozradila při odchodu jedna z divaček Tereza Malátná.
Neopominutelným faktem byla skutečnost, že právě ten den Eva Holubová slavila své šedesátileté narozeniny. A tak jí nemalou radost udělala spousta gratulací.


Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments