Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Minulý týden ve čtvrtek do Společenského domu přijela Eva Holubová s Bohumilem Kleplem. Možnosti podívat se na tuto hvězdnou dvojici a položit jí otázky využila víc než stovka zájemců. Celý večer se nesl v duchu vtipných odpovědí a neuvěřitelných historek ze života. Známá dvojka se přítomným postarala o pohodový večer.


Bohoušku, řekni nám, jak jsi málem hrál v seriálu Komisař Moulin,“ začala Eva Holubová otázkou na kolegu. „Já sice nejsem tak filmový, jako je Eva… Jednou mi nabídli roli nějakého vraha, a to v detektivce komisař Moulin. To byl takový protivný frajírek, ale hrál jsem, víte nakonec koho? Mrtvolu v černém pytli. Detektiv měl ke mně přijít, podívat se na mě, zatlačit mi oči a zapnout ten zip. To bylo de facto celý. A já jsem si říkal, že musím nějak zaujmout, aby si mě pamatovali všichni. Takže byla kamera, akce... A jak ten komisař šel a sáhl mi na obličej, tak jsem zařval, abych jej vylekal. Ten vyskočil, řval něco ve smyslu ‚merde, merde' a začal se rozčilovat, co je to za debila. Tak mu vysvětlili, že je to takový začínající český herec a já jsem na něj z toho pytle dělal, jako že už mu to neudělám. Tak on celý vyděšený, když jsme znova točili tu scénu, šel ke mně. A jak ke mně přišel a tu ruku dával k tomu obličeji, tak řekl: ‚ne, normálně to nedám'. Tak našli nějakého bezdomovce, který si lehl do pytle, dostal tři stovky a já šel domů. Z komisaře Moulina jsem nic nenatočil,“ vyprávěl přítomným Prostějovanům Bohumil Klepl.
Sálem se nesl hlučný smích, který neměl konce. Nešlo totiž o jedinou legrační historku. Grimasy, citoslovce a výrazy, které Klepl přidával k vyprávění, neměly chybu. Otázku na tělo dostala Eva Holubová, zda byla nevěrná. Chvíli se cukala, ale následně přiznala, že někdy kdysi dávno ano... „Čekala jsem od toho úplně něco jiného, ale musím říct, že to bylo ještě lepší než v mých představách. Dost jsem se bavila a Evička je úplně skvělá žena se skvělými názory. Mám ji moc ráda,“ prozradila při odchodu jedna z divaček Tereza Malátná.
Neopominutelným faktem byla skutečnost, že právě ten den Eva Holubová slavila své šedesátileté narozeniny. A tak jí nemalou radost udělala spousta gratulací.


Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments