Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 20.2.2020
svátek slaví Oldřich,
zítra Lenka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Minulý týden ve čtvrtek do Společenského domu přijela Eva Holubová s Bohumilem Kleplem. Možnosti podívat se na tuto hvězdnou dvojici a položit jí otázky využila víc než stovka zájemců. Celý večer se nesl v duchu vtipných odpovědí a neuvěřitelných historek ze života. Známá dvojka se přítomným postarala o pohodový večer.


Bohoušku, řekni nám, jak jsi málem hrál v seriálu Komisař Moulin,“ začala Eva Holubová otázkou na kolegu. „Já sice nejsem tak filmový, jako je Eva… Jednou mi nabídli roli nějakého vraha, a to v detektivce komisař Moulin. To byl takový protivný frajírek, ale hrál jsem, víte nakonec koho? Mrtvolu v černém pytli. Detektiv měl ke mně přijít, podívat se na mě, zatlačit mi oči a zapnout ten zip. To bylo de facto celý. A já jsem si říkal, že musím nějak zaujmout, aby si mě pamatovali všichni. Takže byla kamera, akce... A jak ten komisař šel a sáhl mi na obličej, tak jsem zařval, abych jej vylekal. Ten vyskočil, řval něco ve smyslu ‚merde, merde' a začal se rozčilovat, co je to za debila. Tak mu vysvětlili, že je to takový začínající český herec a já jsem na něj z toho pytle dělal, jako že už mu to neudělám. Tak on celý vyděšený, když jsme znova točili tu scénu, šel ke mně. A jak ke mně přišel a tu ruku dával k tomu obličeji, tak řekl: ‚ne, normálně to nedám'. Tak našli nějakého bezdomovce, který si lehl do pytle, dostal tři stovky a já šel domů. Z komisaře Moulina jsem nic nenatočil,“ vyprávěl přítomným Prostějovanům Bohumil Klepl.
Sálem se nesl hlučný smích, který neměl konce. Nešlo totiž o jedinou legrační historku. Grimasy, citoslovce a výrazy, které Klepl přidával k vyprávění, neměly chybu. Otázku na tělo dostala Eva Holubová, zda byla nevěrná. Chvíli se cukala, ale následně přiznala, že někdy kdysi dávno ano... „Čekala jsem od toho úplně něco jiného, ale musím říct, že to bylo ještě lepší než v mých představách. Dost jsem se bavila a Evička je úplně skvělá žena se skvělými názory. Mám ji moc ráda,“ prozradila při odchodu jedna z divaček Tereza Malátná.
Neopominutelným faktem byla skutečnost, že právě ten den Eva Holubová slavila své šedesátileté narozeniny. A tak jí nemalou radost udělala spousta gratulací.


Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments