Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po druhé ligové porážce v řadě nebylo prostějovským basketbalistům příliš do řeči. Na jejich tvářích bylo patrné zklamání. Přesto se na nic nevymlouvali a reálně zhodnotili výkon Orlů na palubovce. „Až na nějaké výjimky to byl z celkového pohledu tragický výkon. Každý se musí podívat do zrcadla, co udělal špatně,“ prohlásil bez výmluv křídelník Ariete Petr Dokoupil.

* V čem je ve vaší hře největší problém?

„Když nám v útoku nepadne koš z dálky, jsme najednou poloviční. Soupeři si to uvědomují. Potřebujeme dát do hry více vyváženosti.“

* Proti USK jste nezvládli koncovku. Nešlo už utkání otočit?

„To je možná další problém. V sezóně jsme se nedostali do takové situace. Většinou jsme vedli a hlídali náskok. Nemuseli jsme otáčet výsledek.“

* Byli jste na vysokoškoláky dobře připraveni?

„To ano, ničím nás nezaskočili. Věděli jsme, jak hrají, jaké mají systémy. Navíc jim chyběl Jarda Bohačík, který je hlavním tahounem. Nevím, možná jen více chtěli.“

* Cítíte, že jste vypadli z herního rytmu?

„Vyloučit to nejde. Ale je to jen naše chyba. Kdybychom nevypadli ve čtvrtfinále, žádnou pauzu bychom neměli...“ (pokrčí rameny)

* Myslíte si, že po dvou porážkách je šance na druhé místo po základní části ztracená?

„V poslední čtvrtině nás ještě čeká hodně zápasů, stát se tak toho ještě může hodně. Porážky jsou nepříjemné, ale druhé místo před play off stále zůstává naším cílem.“

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments