Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

První tři ligové starty od začátku sezóny nasbíral Adam Goga, jeden z klubových odchovanců v prostějovském dresu. Mládežnický reprezentant zatím na sebe nejvíce upozornil v duelu s Brnem, v němž odehrál téměř patnáct minut. „Jsem rád za každou minutu,“ vyznává se v interview s Večerníkem mladá naděje Orlů.

* Jak si užíváte skutečnost, že jste v ligovém kádru?

„Je to výborný pocit, i když jsem poskočil do úplně jiné kategorie. Maximálně jsem hrál třetí nejvyšší soutěž, liga je úplně něco jiného. Snažím se, abych tým neoslabil, když se zvednu ze střídačky.“ (úsměv)

* V čem je největší rozdíl mezi dorosteneckým a dospělým basketbalem?

„Úplně ve všem, největší asi v rychlosti. Mládežnický basket je o hodně pomalejší. Další rozdíly jsou v síle a pochopitelně i ve zkušenosti. My mladí se musíme snažit všechno oběhat a rychleji se unavíme. Postupně si zvykáme.“

* Berete i jako zkušenost, když se přes vás prosadí hráč soupeře?

„Rozhodně. Takovým způsobem se člověk nejlépe naučí. Uvědomí si chybu a příště si dá větší pozor.“

* Jak vnímáte povzbuzování starších spoluhráčů?

„Je to ohromná pomoc. Snaží se nás povzbuzovat, radí, co máme dělat, v čem se zlepšit, na co si dát pozor. Hodně to pomáhá.“

* Nejsou někdy příliš kritičtí?

„To ne, nálada v kabině je výborná. Kluci si pamatují, že taky začínali. (úsměv) Spíš chválí a povzbuzují. Jasně, že to nemůžeme flákat a musíme se snažit, abychom si jejich podporu zasloužili.“

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments