Dobrý večer, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Unavený, ale s úsměvem na rtech. Na tváři Michala Norwy se po zápase s Pardubicemi dala vyčíst velká spokojenost. „Po předchozích výsledcích jsme si říkali, že diváci v Prostějově si zaslouží z naší strany lepší basket. Je dobře, že jsme jim ho ukázali,“ těšilo po utkání prostějovského pivota.

* Neměli jste před zápasem s těžkého protivníka obavy?

„Právě že ne. Bavili jsme se o tom s klukama v kabině, tým si docela na Pardubice věřil. Začátek byl parádní, pak sice soupeř docela přitvrdil, ale bojovností se nám podařilo náskok udržet. Dali jsme do toho srdce.“

* Ani nevadilo, že jste nastoupili bez nedávných hráčů základní sestavy...

„Odešli dva stěžejní hráči, ale to nás ještě víc semklo. Dali jsme se dohromady a je dobře, se to přeneslo i na palubovku.“

* Dá se výkon proti Pardubicím brát jako omluvenka za předchozí domácí utkání, které týmu nevyšlo?

„S Jindřichovým Hradcem to byl hrozný zápas… Na to se nedalo dívat. To si naši fanoušci nezasloužili. Snad jsme se výkonem s Pardubicemi alespoň trochu omluvili.“

* Může takový úspěch týmu pomoci?

„Rozhodně ano. Slýchávám, že se v Prostějově už nehraje dobrý basket, že to jde do kytek... Výsledkem i výkonem jsme ukázali, že basketbal umíme. Vítězství sice nemůže nahradit porážku s Jindřichovým Hradcem, ta nás ještě bude hodně dlouho mrzet. Ale může pomoci v dalších zápasech.“

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-