Dobrý večer, dnes je pondělí 30.3.2020
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

* Hedviko, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte?
„Velice dobře, jsem šťastná, že jsem se mohla tohoto mimořádného dílu zúčastnit. S výsledkem jsem hrozně spokojená. Vím, že sama bych se k takové změně nikdy neodhodlala, díky pohodové atmosféře jsem se tomu všemu naprosto podvolila. Celému týmu jsem nesmírně vděčná.“ (úsměv)
* Co vás na celé proměně nejvíce překvapilo?
„Nejvíce nový účes, jsem z něho vážně nadšená, vlasy mi doslova vyrazily dech! (smích) Barva i střih jsou naprosto super, splnilo to moje tajné přání. Vím, že nikdy bych to takhle kadeřnici nedovedla vysvětlit, o to víc mě výsledek překvapil. Báječný byl i tým lidí kolem všeho dění.“
* Jak na vás reagovala rodina a známí?
„Jako první jsem jela za sestrou a ta říkala, že kdyby neviděla auto, kterým přijíždím, tak by mě vůbec nepoznala. Moji změnu si velice pochvalovala. Pochválil mě i syn, který se většinou k ničemu nevyjadřuje, nadšená byla i kamarádka. A další ohlasy teprve čekám, až lidé moji proměnu uvidí v novinách.“ (úsměv)
* Co byste vzkázala čtenářkám Večerníku?
„Každý člověk by měl něco takového vyzkoušet, bylo to vážně super. Tato možnost se nabízí pravidelně, vážně to zkuste, stojí to za to. Profesionální tým příjemných lidí o vás pečuje po všech stránkách a navíc se stanete novým člověkem. Není co ztratit, ba naopak získat. Děkuji všem, co se o mě tak starali.“
Celý díl PROMĚNA IMAGE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 29. května

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar