Dobré ráno, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V Brně zkušený křídelník Michal Křemen ukončil o rok dříve uzavřenou smlouvu a na stejnou dobu se upsal Basketbalovému klubu Olomoucko. Bývalý reprezentant přitom nevylučuje, že se na Hané třeba zdrží delší dobu. „Když budeme hrát dobrý basket a budou tu se mnou spokojení, tak nevidím důvod proč nezůstat,“ říká držitel několika ligových titulů, který se však zatím soustředí především na nejbližší soutěžní ročník.

* S týmem máte za sebou úvodní část přípravy. Dá se odhadnout, jak bude silný v průběhu sezóny?
„Kouč Predrag Benáček umí vybrat dobré zahraniční hráče. Je to vidět. Třeba kluci ze zámoří mě překvapili, jak jsou na tom dobře herně. Na nějaké odhady je ale hodně brzy. Osobně si však myslím, že na spodku tabulky rozhodně hrát nebudeme.“
* Takže čekáte pohodovou sezónu?
„Myslím, že se budeme moci soustředit pouze na basket. Nepředpokládám, že bychom měli třeba po stránce financí nějaké problémy, což je důležité. Takže klub bude fungovat, my zase hrát dobrý basket.“
* V lize chce vedení bojovat o play-off, v dalších sezonách počítá s vyššími ambicemi. Je to reálné?
„V Prostějově se již před několika lety hrávalo ligové finále. Dokonce několikrát za sebou. Je docela logické, že vedení bude chtít usilovat o podobné výsledky také. Lákalo by mě být u toho.“ (úsměv)
* Máte již představu o své roli v novém týmu?
„Myslím, že budeme hrát v širší sestavě, než jsem byl zvyklý v Brně. Očekávám, že budu hrát méně minut, ale s tím určitě nebude problém.“

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-