Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na prostějovské palubovce byli v minulé sezóně hráči Jindřichova Hradce jako doma. Všechny zápasy vyhráli, což si dobře pamatoval i pivot BK Olomoucko Michal Norwa. Tentokrát se historie neopakovala a zkušený hráč k tomu přispěl bezchybnou střelbou z pole a deseti body. „Hlavně, že jsme vyhráli. Hlavně zpočátku to nebylo úplně ideální,“ oddechl si po skončení duelu Norwa.

* Vzpomněl jste si na loňské výsledky proti Jindřichovu Hradci?
„Když budu upřímný, musím přiznat, že mi ta vzpomínka proběhla hlavou. Ale jenom na chvilku. Bylo to v jiné době. Teď v Prostějově hraje jiný tým, s řadou nových hráčů a novým vedením. Je jedině dobře, že jiný byl i výsledek.“
* Začátek se týmu střelecky příliš nepovedl. V čem byl problém?
„Někdy se to tak přihodí. Několik prvních střel se nepodařilo proměnit, soupeř na tom byl naštěstí stejně. Dokázali jsme to ale zlomit a náš výkon šel nahoru. Horší vstup do zápasu nás nezlomil.“
* Co rozhodlo o vašem vítězství?
„Už před utkáním jsme si říkali, že uspěje ten, který bude více bojovat. To se potvrdilo. Nasazení zahraničních hráčů Jindřichova Hradce šlo naopak postupně dolů. V tom byl velký rozdíl.“
* Cítíte ve hře nově složeného týmu, že jdou jeho výkony nahoru?
„To je vždy problém, když se skládá nový tým. Chce to docela hodně času. Trvá to, než se sehraje. Ale na některé naše pasáže se už dá dívat. Postupně se lepšíme, ale nejde to ze dne na den.“

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-