Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ani Lukáš Petržela (na snímku) toho na podzim příliš neodehrál a sotva se dal do pořádku, Pančochářovo vyloučení mu dalo skvělou příležitost se předvést v základní sestavě. Jenže co čert nechtěl, terén tomuto technicky založenému halfovi vůbec nepřál. Jak se s podmínkami nedělního utkání 13. kola MSFL vypořádal?

* Po delší době jste nastoupil v základní sestavě, jak jste tento fakt, a vůbec celé utkání vnímal?
„Nebylo to nic jednoduchého, bylo to hodně soubojové utkání. Říkali jsme si, že hru maximálně zjednodušíme, dávali jsme balóny za obranu, protože obránci rychlostí nevynikali. V druhém poločase to bylo hlavně o vstřelení vítězné branky, protože domácí toho mnoho dopředu nepředvedli.“
* Jak se hrálo speciálně vám jako techničtějšímu typu, což terén rozhodně nedovoloval?
„Něco málo šlo, ale příliš tvořit se nedalo. Potřebovali jsme se vyvarovat ztráty míče ve středu hřiště, aby se domácí nedostali do brejku, hrát jednoduše.“
* S jakými pokyny jste šel na hřiště?
„Původně jsem měl vyvážet míč dopředu, ale to jsme ještě nevěděli, jaký bude terén. Jenže pak šlo o to zápas spíše ubojovat. Po vedoucí brance po mně trenér chtěl, abych hrál před stopery defenzivního záložníka.“
* Bylo podle vás lepší, že se zápas nakonec hrál?
„Myslím, že určitě. Oni se také snaží hrát všechno na Dolejše a nákopy v tom větru nemohly být přesné. Takže nakonec dobře, že zápas máme zdárně za sebou.“

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-