Příjemnou noc, dnes je pátek 23.10.2020
svátek slaví Teodor,
zítra Nina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

* Honzo, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte? Splnili jsme vaše přání?
„Splnili a cítím se naprosto fantasticky! Uvědomil jsem si, že i muž si může třeba u kadeřníka odpočinout a nemusí pospíchat. Já jsem žil ve spěchu, hodně práce a povinností, k holiči jsem vždy vběhl na deset minut a stříhal se pořád dokola stejně už patnáct let. Až v proměně jsem si u kadeřníka uvědomil, že opravdu nemá smysl pořád pospíchat a že by si i muž měl udělat čas a brát to jako relax, odpočinout si tam, popovídat a hlavně se nebát experimentovat. Nechat tu péči o vlasy úplně celou na odborníkovi, nemluvit mu do jeho práce a prostě si to užívat. Po odhalení to byl šok, ale pro mě velice pozitivní. Asi by se to říkat nemělo, ale opravdu jsem se sám sobě líbil a cítil se skvěle.“ (úsměv)

* Co vás na celé proměně nejvíce překvapilo?
„Nejvíce to, že jsem se fakt nepoznal a to se sebou žiji už čtyřicet let. (smích) Celá ta proměna mi otevřela oči, a to v tom smyslu, že odborníci, ať už se jedná o kadeřníka, nebo stylistu a všechny další, jsou lidé, kteří ovládají svou práci. Když se věnují lidem, kteří je navštíví, tak to není z důvodu, aby tam ty lidi zdrželi a prodali jím ty nejdražší kusy, které mají na skladě, a vydělali spoustu peněz, ale naopak. Rozumí své práci dokonale a dělají vše, aby od nich člověk odcházel opravdu spokojený a cítil se skvěle. Takže jsem fascinován celou tou proměnou a lidmi, kteří se na ní podílejí, opravdu se mi všichni věnovali a podařilo se jim něco neskutečného, nepoznal jsem sám sebe! Takže jsem si uvědomil, že jak kadeřník, tak stylista by měli patřit do života každého muže, není to výsada žen, jak jsem si dříve myslel.“
* Jak na vás reagovala rodina a známí?
„Manželka byla opravdu překvapená, vůbec si nedokázala představit, jak se může pro ni tak známý člověk změnit. (úsměv) Hned v pondělí ráno v práci byli všichni zaměstnanci v šoku a dokonce mi ubírali roky, což jsou krásná představa i báječný pocit.“
* Co byste vzkázala čtenářkám Večerníku?
„Ať se toho nebojí, zahodí všechny předsudky a utíkají na proměnu! Protože jsem si jistý, že něco tak úžasného ještě nikdy v životě nezažili. Každý si může dopřát takový jeden den relaxu, odpočinku a svěřit se do rukou pravých odborníků. Pro mě to byl životní zážitek, tak proč by nemohl být pro každého.“ (úsměv)

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-