Dobré ráno, dnes je úterý 18.6.2019
svátek slaví Milan,
zítra Leoš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jméno Michala Trajera je spojeno především s určickým fotbalem. V jarní části se poprvé objevil v novém dresu Plumlova a změna po herní stránce evidentně prospěla. Bylo jej na hřišti plno, načež v samotném závěru mohl svůj výkon pečetit brankou. Proč se tak nestalo, vysvětlil Večerníku v následujícím rozhovoru.

* Odehrál jste první zápas v novém dresu, jak jste si to užíval?
„Dosyta. (úsměv) Právě proto jsem přestoupil. Celou zimní přípravu jsem na sobě hodně makal, soustředil jsem se na to, abych ještě něco ve fotbale dokázal. Na této úrovni je pro hráče největší odměna, když ze hřiště odchází spokojený. To se mně tady v Plumlově zatím každý zápas plnilo.“
* Čím to je dané?
„Zdejší kvalita týmu je bohužel úplně jiná než v Určicích. Jejich snahou je vychovat si vlastní hráče a jednou třeba na tuhle soutěž mít budou, ale já jsem se tam už jenom trápil.“
* Asi jste moc nepočítali s tím, že zápas proti papírově silnějšímu Kostelci bude tak jednoznačný?
„Já jsem s tím počítal. (smích) Po přípravných utkáních, v nichž jsme prokázali kvalitu, bylo takové očekávání myslím od všech spoluhráčů. Cítili jsme, že to zvládneme. Na tomhle týmu mám hodně rád to srdíčko, bojovnost, tady jeden bojuje za druhého a dává do toho srdce. A o tom to je.“
* V závěru jste měl šanci na korunovaci svého výkonu, gól ovšem nepřišel...
„První myšlenku jsem měl na svou šajtli. Dělají si legraci z Trajerovy šajtle, tak jsem to tak chtěl uklidit k levé tyči, jenže jsem si řekl, zahraji to tak, jak se to má. Dal jsem si to na placírku, ale brankář to vystihl. Tou šajtlí bych ho asi překvapil a gól dal.“ (úsměv)

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments