Příjemnou noc, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Jméno Michala Trajera je spojeno především s určickým fotbalem. V jarní části se poprvé objevil v novém dresu Plumlova a změna po herní stránce evidentně prospěla. Bylo jej na hřišti plno, načež v samotném závěru mohl svůj výkon pečetit brankou. Proč se tak nestalo, vysvětlil Večerníku v následujícím rozhovoru.

* Odehrál jste první zápas v novém dresu, jak jste si to užíval?
„Dosyta. (úsměv) Právě proto jsem přestoupil. Celou zimní přípravu jsem na sobě hodně makal, soustředil jsem se na to, abych ještě něco ve fotbale dokázal. Na této úrovni je pro hráče největší odměna, když ze hřiště odchází spokojený. To se mně tady v Plumlově zatím každý zápas plnilo.“
* Čím to je dané?
„Zdejší kvalita týmu je bohužel úplně jiná než v Určicích. Jejich snahou je vychovat si vlastní hráče a jednou třeba na tuhle soutěž mít budou, ale já jsem se tam už jenom trápil.“
* Asi jste moc nepočítali s tím, že zápas proti papírově silnějšímu Kostelci bude tak jednoznačný?
„Já jsem s tím počítal. (smích) Po přípravných utkáních, v nichž jsme prokázali kvalitu, bylo takové očekávání myslím od všech spoluhráčů. Cítili jsme, že to zvládneme. Na tomhle týmu mám hodně rád to srdíčko, bojovnost, tady jeden bojuje za druhého a dává do toho srdce. A o tom to je.“
* V závěru jste měl šanci na korunovaci svého výkonu, gól ovšem nepřišel...
„První myšlenku jsem měl na svou šajtli. Dělají si legraci z Trajerovy šajtle, tak jsem to tak chtěl uklidit k levé tyči, jenže jsem si řekl, zahraji to tak, jak se to má. Dal jsem si to na placírku, ale brankář to vystihl. Tou šajtlí bych ho asi překvapil a gól dal.“ (úsměv)

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments