Dobré odpoledne, dnes je středa 22.5.2019
svátek slaví Emil,
zítra Vladimír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Stálice v brance prostějovského Sokola II Jiří Hrubý (na snímku) předvedl i proti Maloměřicím několik stěžejních zákroků, od nichž se mohli spoluhráči odrazit k zaslouženému vítězství. Po vydařené premiéře jarní části druholigové soutěže tak nebylo divu, že nálada gólmana byla jedním slovem skvělá.

* Vzhledem k postavení soupeře v tabulce šlo o povinné dva body?
„To jsou v naší situaci skoro každé. (úsměv) Maloměřice jsou rezerva od prvoligového mužstva, u nich člověk nikdy neví, v jakém složení a s jakou sestavou přijedou. Je to dost nepředvídatelné a je dobře, že jsme utkání s nimi zvládli. Bylo třeba zase začít bodovat, udělat si nějaký náskok a vyhrávat.“
* Na začátku druhé půle přišla určitá krize, kdy jste za stavu 18:16 chytil brejk soupeře, vzápětí přišla sedmička na druhé straně a odskočení na 19:16. Byl to klíčový okamžik utkání?
„Takové momenty přicházejí a bylo důležité, že jsme si udrželi vedení, zvlášť když jsme se na něj tak nadřeli v prvním poločase, byť to možná vypadalo lehce. Trochu jsme polevili v koncentraci, samozřejmě při vedení o pět šest branek ta tendence tady je. Jsem rád, že jsme to udrželi a konečně i výsledek je o pět branek, takže paráda.“
* Jak velká je to vzpruha před těžkým zápasem v Kuřimi?
„Vždycky je dost velká katastrofa, když se doma prohraje, takže výhra je tak trochu povinná. Jedeme tam s otevřenou hlavou, zabojujeme a řekl bych, že máme na to, abychom odtud odvezli body.“

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Muzejní noc
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Semo Smržice
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments