Dobré odpoledne, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Stálice v brance prostějovského Sokola II Jiří Hrubý (na snímku) předvedl i proti Maloměřicím několik stěžejních zákroků, od nichž se mohli spoluhráči odrazit k zaslouženému vítězství. Po vydařené premiéře jarní části druholigové soutěže tak nebylo divu, že nálada gólmana byla jedním slovem skvělá.

* Vzhledem k postavení soupeře v tabulce šlo o povinné dva body?
„To jsou v naší situaci skoro každé. (úsměv) Maloměřice jsou rezerva od prvoligového mužstva, u nich člověk nikdy neví, v jakém složení a s jakou sestavou přijedou. Je to dost nepředvídatelné a je dobře, že jsme utkání s nimi zvládli. Bylo třeba zase začít bodovat, udělat si nějaký náskok a vyhrávat.“
* Na začátku druhé půle přišla určitá krize, kdy jste za stavu 18:16 chytil brejk soupeře, vzápětí přišla sedmička na druhé straně a odskočení na 19:16. Byl to klíčový okamžik utkání?
„Takové momenty přicházejí a bylo důležité, že jsme si udrželi vedení, zvlášť když jsme se na něj tak nadřeli v prvním poločase, byť to možná vypadalo lehce. Trochu jsme polevili v koncentraci, samozřejmě při vedení o pět šest branek ta tendence tady je. Jsem rád, že jsme to udrželi a konečně i výsledek je o pět branek, takže paráda.“
* Jak velká je to vzpruha před těžkým zápasem v Kuřimi?
„Vždycky je dost velká katastrofa, když se doma prohraje, takže výhra je tak trochu povinná. Jedeme tam s otevřenou hlavou, zabojujeme a řekl bych, že máme na to, abychom odtud odvezli body.“

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments