Příjemnou noc, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: * Slečno Jarmilo, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte? Splnili jsme vaše přání?

„Je to opravdu nezvyk... Změna je, myslím, dost razantní, hlavně tedy účes. Doufám, že si na něj zvyknu a naučím se jej upravovat tak, ať se v tom cítím dobře. Líčení bylo jiné, než jsem sama zvyklá, ale o tom proměny jsou. (úsměv) A celkově si připadám starší, ale možná je to jen pocit. Některé šaty se mi moc líbily a některé méně, ale myslím, že jsme vybraly dobře.“
* Co vás na celé proměně nejvíce překvapilo?
„Nejvíce mě překvapil určitě účes, popravdě jsem čekala něco živějšího, hlavně tedy barevně. A střih je úplně jiný, než jsem byla zvyklá, s čímž budu určitě bojovat, než se naučím jej upravovat tak, ať je pěkný.“
* Jak na vás reagovala rodina a známí?
„Každý, kdo mě viděl, reagoval jinak. Někomu se líbil střih, ale barva se mu ke mně třeba nehodila, někomu zase naopak. Ale vše je jen o zvyku, takhle mě nikdo nezná, je to opravdu úplně něco jiného, než co jsem kdy měla.“ (pousměje se)
* Co byste vzkázala čtenářkám Večerníku?
„I když jsem byla nervózní, což je asi přirozené, rozhodně musím PROMĚNU IMAGE všem doporučit. Bylo to celé hrozně fajn. Nikdy na ni nezapomenu!“

Únorový díl seriálu PROMĚNA IMAGE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 25. února


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments