Dobrý podvečer, dnes je pátek 22.11.2019
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
SMETÁNKA V „NÁRODĚ“

„Mistr Gott mi věnoval cédéčka,“ pochlubil se primátor M. Pišťák

U příležitosti předání Cen Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury, které se konalo podruhé v historii ankety na půdě Městského divadla, se předminulý čtvrtek sešly hlavní postavy slavnostního ceremoniálu ještě o chvíli předtím. Jak Večerník exkluzivně zjistil, k hvězdnému setkání došlo v soukromí jednoho ze salonků Národního domu. A na místě byla opravdová smetánka!

Prostějov nemá tu čest každý den, aby se po jeho půdě procházelo tolik slavných osobností a celebrit, jako tomu bylo druhý dubnový čtvrtek. Na skvěle připraveném rautu před slavnostním večerem se dobře bavila i hvězda největší - devětatřicetinásobný Český (dříve Zlatý) slavík Karel Gott, který rozdával úsměvy na všechny strany. Zdrželi se i populární moderátoři Marek Eben a Petr Salava, jen Karel Šíp bohužel chyběl, neboť se zdržel na dálnici a později dorazil i na samotné pódium.

 Známé hvězdy českého showbyznysu hostili manželé Miroslav a Petra Černoškovi z marketingové společnosti TK PLUS, která je společně s Olomouckým krajem již tradičně pořadatelem ankety. A tak se skleničkou v ruce jsme nachytali také krajského hejtmana Jiřího Rozbořila a chybět nemohl ani primátor Statutárního města Prostějov Miroslav Pišťák.

„Cítil jsem se v této společnosti sebevědomě, protože mám právo být sebevědomý i mezi těmito slavnými hvězdami. Ostatně, Petr Salava je můj dobrý kamarád, stejně jako hejtman kraje. A Karel Gott? Setkání s ním bylo velmi příjemné, osobně mi přivezl několik ´cédéček´ s věnováním,“ pochlubil se Večerníku primátor a šibalsky se u toho smál.

„Myslím, že všechny osobnosti si příjemné setkání užívali. Bylo vkusné, decentní, prostě takové, jako si prestiž kulturní ankety zaslouží,“ okomentoval vydařený večer Miroslav Černošek.

Total Comments

  • Kendrion
  • Fischer Lokomotive
  • Interforst
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments