Dobré ráno, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
SMETÁNKA V „NÁRODĚ“

„Mistr Gott mi věnoval cédéčka,“ pochlubil se primátor M. Pišťák

U příležitosti předání Cen Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury, které se konalo podruhé v historii ankety na půdě Městského divadla, se předminulý čtvrtek sešly hlavní postavy slavnostního ceremoniálu ještě o chvíli předtím. Jak Večerník exkluzivně zjistil, k hvězdnému setkání došlo v soukromí jednoho ze salonků Národního domu. A na místě byla opravdová smetánka!

Prostějov nemá tu čest každý den, aby se po jeho půdě procházelo tolik slavných osobností a celebrit, jako tomu bylo druhý dubnový čtvrtek. Na skvěle připraveném rautu před slavnostním večerem se dobře bavila i hvězda největší - devětatřicetinásobný Český (dříve Zlatý) slavík Karel Gott, který rozdával úsměvy na všechny strany. Zdrželi se i populární moderátoři Marek Eben a Petr Salava, jen Karel Šíp bohužel chyběl, neboť se zdržel na dálnici a později dorazil i na samotné pódium.

 Známé hvězdy českého showbyznysu hostili manželé Miroslav a Petra Černoškovi z marketingové společnosti TK PLUS, která je společně s Olomouckým krajem již tradičně pořadatelem ankety. A tak se skleničkou v ruce jsme nachytali také krajského hejtmana Jiřího Rozbořila a chybět nemohl ani primátor Statutárního města Prostějov Miroslav Pišťák.

„Cítil jsem se v této společnosti sebevědomě, protože mám právo být sebevědomý i mezi těmito slavnými hvězdami. Ostatně, Petr Salava je můj dobrý kamarád, stejně jako hejtman kraje. A Karel Gott? Setkání s ním bylo velmi příjemné, osobně mi přivezl několik ´cédéček´ s věnováním,“ pochlubil se Večerníku primátor a šibalsky se u toho smál.

„Myslím, že všechny osobnosti si příjemné setkání užívali. Bylo vkusné, decentní, prostě takové, jako si prestiž kulturní ankety zaslouží,“ okomentoval vydařený večer Miroslav Černošek.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-