Příjemnou noc, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje a Česká asociace hasičských důstojníků pořádaly minulý víkend již v pořadí dvanáctý ročník soutěže jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí v záchranářských disciplínách pod názvem Rallye Hamry 2015. Pro celkem devět jednotek (pro některé již poněkolikáté, pro některé poprvé) byl připraven den vyplněný úkoly prověřujícími jejich schopnosti v modelových situacích běžných z hasičské praxe, mezi které patří požáry, dopravní nehody, záchrana osob a majetku. Letošním vítězem se stala zásahová jednotka města Plumlov, která se této soutěže zúčastnila již pošesté. Jednotka pracovala pod vedením zkušeného velitele Ctibora Kocourka ve složení Martin Mikuš, Oldřich Mikuš, Petr Šmíd, Lukáš Janeček, Pavel Zavadil. Jak uvedl velitel Kocourek, všichni členové týmu zúročili v jednotlivých disciplínách několikaletou systematickou přípravu celé jednotky. Pro pořádek uveďme, že další místa obsadili členové jednotek Hlučín, Olomouc - Černovír, Nová Hradečná, Ostrava - Muglinov, Protivanov, Brodek u Prostějova, Prostějovičky a Lutín - Třebčín.

22 hasici01

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments