Dobrý večer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Příběh Zdeničky Kotyzové, mladé dívky, která bojuje s následky těžké autonehody, sleduje Večerník prakticky od samého začátku. A pro všechny, kdo jí drží pěsti, máme vynikající zprávy - Zdenička se s pomocí postavila na nohy a již se vrátila domů! Všichni, kdo ji budou chtít vidět na vlastní oči, mají nyní šanci. Maminka totiž slečnu, kterou postihla těžká autonehoda, přiveze na prostějovský Festival gulášů, který se koná již tuto sobotu v Kolářových sadech.

„Zdenička se lepší s mluvením, takže se s ní trochu lépe dorozumím. Snaží se,“ sdělila nedávno Zdena Kotyzová starší. Dcera se podle jejích slov s pomocí posadí, dokázala se už i postavit. Ve čtvrtek uplynulého týdne se pak Zdenička se svojí maminkou vrátila domů do Prostějova. „Chceme se ale do Klimkovic brzy vrátit, aby se to zase posunulo dál. Doufáme a pevně věříme, že se nám podaří holku podaří postavit na nohy,“ řekla odhodlaně maminka. „Nechtěli bychom, aby se zastavilo všechno, co jsme tu dokázali. V Prostějově navštívíme hned několik lékařů, aby nám dali pro Zdeničku doporučení k další léčbě,“ sdělila dále Zdeňka Kotyzová starší.
Se Zdeničkou se uvidí všichni přítomní na Vaření kotlíkových gulášů a hudebním odpoledni, které v sobotu 6. června pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci si Jiřím Petriciusem. „Pokud chcete Zdeničku podpořit osobně a podívat se na to, jak v léčení pokročila, máte tak ideální možnost na již zmíněném Festivalu gulášů. Maminka ji tam přiveze, i když jen na chvilku,“ potvrdila Milada Sokolová, předsedkyně pořádajícího Okrašlovacího spolku města Prostějova. Výtěžek festivalu poputuje na transparentní účet sbírky ve prospěch Zdeničky Kotyzové. Přispět můžete i vy - 107-5771500217/0100.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-