Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Příběh Zdeničky Kotyzové, mladé dívky, která bojuje s následky těžké autonehody, sleduje Večerník prakticky od samého začátku. A pro všechny, kdo jí drží pěsti, máme vynikající zprávy - Zdenička se s pomocí postavila na nohy a již se vrátila domů! Všichni, kdo ji budou chtít vidět na vlastní oči, mají nyní šanci. Maminka totiž slečnu, kterou postihla těžká autonehoda, přiveze na prostějovský Festival gulášů, který se koná již tuto sobotu v Kolářových sadech.

„Zdenička se lepší s mluvením, takže se s ní trochu lépe dorozumím. Snaží se,“ sdělila nedávno Zdena Kotyzová starší. Dcera se podle jejích slov s pomocí posadí, dokázala se už i postavit. Ve čtvrtek uplynulého týdne se pak Zdenička se svojí maminkou vrátila domů do Prostějova. „Chceme se ale do Klimkovic brzy vrátit, aby se to zase posunulo dál. Doufáme a pevně věříme, že se nám podaří holku podaří postavit na nohy,“ řekla odhodlaně maminka. „Nechtěli bychom, aby se zastavilo všechno, co jsme tu dokázali. V Prostějově navštívíme hned několik lékařů, aby nám dali pro Zdeničku doporučení k další léčbě,“ sdělila dále Zdeňka Kotyzová starší.
Se Zdeničkou se uvidí všichni přítomní na Vaření kotlíkových gulášů a hudebním odpoledni, které v sobotu 6. června pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci si Jiřím Petriciusem. „Pokud chcete Zdeničku podpořit osobně a podívat se na to, jak v léčení pokročila, máte tak ideální možnost na již zmíněném Festivalu gulášů. Maminka ji tam přiveze, i když jen na chvilku,“ potvrdila Milada Sokolová, předsedkyně pořádajícího Okrašlovacího spolku města Prostějova. Výtěžek festivalu poputuje na transparentní účet sbírky ve prospěch Zdeničky Kotyzové. Přispět můžete i vy - 107-5771500217/0100.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments