Příjemnou noc, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Příběh Zdeničky Kotyzové, mladé dívky, která bojuje s následky těžké autonehody, sleduje Večerník prakticky od samého začátku. A pro všechny, kdo jí drží pěsti, máme vynikající zprávy - Zdenička se s pomocí postavila na nohy a již se vrátila domů! Všichni, kdo ji budou chtít vidět na vlastní oči, mají nyní šanci. Maminka totiž slečnu, kterou postihla těžká autonehoda, přiveze na prostějovský Festival gulášů, který se koná již tuto sobotu v Kolářových sadech.

„Zdenička se lepší s mluvením, takže se s ní trochu lépe dorozumím. Snaží se,“ sdělila nedávno Zdena Kotyzová starší. Dcera se podle jejích slov s pomocí posadí, dokázala se už i postavit. Ve čtvrtek uplynulého týdne se pak Zdenička se svojí maminkou vrátila domů do Prostějova. „Chceme se ale do Klimkovic brzy vrátit, aby se to zase posunulo dál. Doufáme a pevně věříme, že se nám podaří holku podaří postavit na nohy,“ řekla odhodlaně maminka. „Nechtěli bychom, aby se zastavilo všechno, co jsme tu dokázali. V Prostějově navštívíme hned několik lékařů, aby nám dali pro Zdeničku doporučení k další léčbě,“ sdělila dále Zdeňka Kotyzová starší.
Se Zdeničkou se uvidí všichni přítomní na Vaření kotlíkových gulášů a hudebním odpoledni, které v sobotu 6. června pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci si Jiřím Petriciusem. „Pokud chcete Zdeničku podpořit osobně a podívat se na to, jak v léčení pokročila, máte tak ideální možnost na již zmíněném Festivalu gulášů. Maminka ji tam přiveze, i když jen na chvilku,“ potvrdila Milada Sokolová, předsedkyně pořádajícího Okrašlovacího spolku města Prostějova. Výtěžek festivalu poputuje na transparentní účet sbírky ve prospěch Zdeničky Kotyzové. Přispět můžete i vy - 107-5771500217/0100.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments