Dobré odpoledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějov, 3. června 2015: Společnost AGEL si v letošním roce připomíná 25. výročí svého založení. Toto významné jubileum se rozhodla oslavit společně se svými zaměstnanci i širokou veřejností, pro které uspořádá v areálu Nemocnice Prostějov RODINNÝ DEN S AGELEM. Akce s bezplatným vstupem se uskuteční v sobotu 6. června od 14.00 do 18.00 hodin a nabídne bohatý program pro děti i dospělé.

Zatímco děti nejvíce ocení skákací hrad, lezeckou stěnu, malování na obličej a další atrakce, které pro ně budou zdarma k dispozici, dospělí a sportovní nadšenci se mohou těšit na LOPRAIS TEAM. Rodinného dne se totiž zúčastní sám Karel Loprais i se svou legendární závodní Tatrou, kterou si budou moci zájemci prohlédnout. Šestinásobný vítěz automobilových závodů Rally Dakar bude mít v rámci akce také malou autogramiádu.

„Vzhledem k tomu, že AGEL je společnost působící ve sféře zdravotnictví, věnovali jsme část programu také zdravotní osvětě. Lidé si tak budou moci nechat bezplatně stanovit složení těla – podíl tuku, svalů a vody a zdravotníci z prostějovské AGEL Sport Clinic všem ochotně poradí, jak zdravě žít, nebo jak začít sportovat,“ uvádí ředitelka marketingu a PR společnosti AGEL Maya Novackova s tím, že část programu bude věnována také nácviku správné hygieny rukou.

AGEL myslí i na ty nejpotřebnější z nás, a proto na Rodinný den pozval také děti z prostějovského dětského domova, kterým věnoval poukaz na občerstvení v hodnotě 3,5 tisíce korun. Děti na oplátku v rámci programu nabídnou účastníkům krátké hudební představení a jako překvapení na ně čeká předání šeku od NADACE AGEL na 50 tisíc korun. Tato částka bude určena na zakoupení venkovních posilovacích strojů a různých herních prvků do zahrady dětského domova.

V průběhu celého programu budou lidem k dispozici stánky s občerstvením, reprodukovaná hudba a moderátor. Příchozí se budou moci zúčastnit slosovatelné soutěže o věcné ceny, které věnovaly společnosti Martek Medical a LÉKÁRNA AGEL, hlavní výhru – LED televizor do soutěže věnovala společnost AGEL.


LETÁK ZDE:jpg23_rodinny-den-agel.jpg

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-