Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějov, 3. června 2015: Společnost AGEL si v letošním roce připomíná 25. výročí svého založení. Toto významné jubileum se rozhodla oslavit společně se svými zaměstnanci i širokou veřejností, pro které uspořádá v areálu Nemocnice Prostějov RODINNÝ DEN S AGELEM. Akce s bezplatným vstupem se uskuteční v sobotu 6. června od 14.00 do 18.00 hodin a nabídne bohatý program pro děti i dospělé.

Zatímco děti nejvíce ocení skákací hrad, lezeckou stěnu, malování na obličej a další atrakce, které pro ně budou zdarma k dispozici, dospělí a sportovní nadšenci se mohou těšit na LOPRAIS TEAM. Rodinného dne se totiž zúčastní sám Karel Loprais i se svou legendární závodní Tatrou, kterou si budou moci zájemci prohlédnout. Šestinásobný vítěz automobilových závodů Rally Dakar bude mít v rámci akce také malou autogramiádu.

„Vzhledem k tomu, že AGEL je společnost působící ve sféře zdravotnictví, věnovali jsme část programu také zdravotní osvětě. Lidé si tak budou moci nechat bezplatně stanovit složení těla – podíl tuku, svalů a vody a zdravotníci z prostějovské AGEL Sport Clinic všem ochotně poradí, jak zdravě žít, nebo jak začít sportovat,“ uvádí ředitelka marketingu a PR společnosti AGEL Maya Novackova s tím, že část programu bude věnována také nácviku správné hygieny rukou.

AGEL myslí i na ty nejpotřebnější z nás, a proto na Rodinný den pozval také děti z prostějovského dětského domova, kterým věnoval poukaz na občerstvení v hodnotě 3,5 tisíce korun. Děti na oplátku v rámci programu nabídnou účastníkům krátké hudební představení a jako překvapení na ně čeká předání šeku od NADACE AGEL na 50 tisíc korun. Tato částka bude určena na zakoupení venkovních posilovacích strojů a různých herních prvků do zahrady dětského domova.

V průběhu celého programu budou lidem k dispozici stánky s občerstvením, reprodukovaná hudba a moderátor. Příchozí se budou moci zúčastnit slosovatelné soutěže o věcné ceny, které věnovaly společnosti Martek Medical a LÉKÁRNA AGEL, hlavní výhru – LED televizor do soutěže věnovala společnost AGEL.


LETÁK ZDE:jpg23_rodinny-den-agel.jpg

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments