Dobré poledne, dnes je pondělí 25.5.2020
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějov, 3. června 2015: Společnost AGEL si v letošním roce připomíná 25. výročí svého založení. Toto významné jubileum se rozhodla oslavit společně se svými zaměstnanci i širokou veřejností, pro které uspořádá v areálu Nemocnice Prostějov RODINNÝ DEN S AGELEM. Akce s bezplatným vstupem se uskuteční v sobotu 6. června od 14.00 do 18.00 hodin a nabídne bohatý program pro děti i dospělé.

Zatímco děti nejvíce ocení skákací hrad, lezeckou stěnu, malování na obličej a další atrakce, které pro ně budou zdarma k dispozici, dospělí a sportovní nadšenci se mohou těšit na LOPRAIS TEAM. Rodinného dne se totiž zúčastní sám Karel Loprais i se svou legendární závodní Tatrou, kterou si budou moci zájemci prohlédnout. Šestinásobný vítěz automobilových závodů Rally Dakar bude mít v rámci akce také malou autogramiádu.

„Vzhledem k tomu, že AGEL je společnost působící ve sféře zdravotnictví, věnovali jsme část programu také zdravotní osvětě. Lidé si tak budou moci nechat bezplatně stanovit složení těla – podíl tuku, svalů a vody a zdravotníci z prostějovské AGEL Sport Clinic všem ochotně poradí, jak zdravě žít, nebo jak začít sportovat,“ uvádí ředitelka marketingu a PR společnosti AGEL Maya Novackova s tím, že část programu bude věnována také nácviku správné hygieny rukou.

AGEL myslí i na ty nejpotřebnější z nás, a proto na Rodinný den pozval také děti z prostějovského dětského domova, kterým věnoval poukaz na občerstvení v hodnotě 3,5 tisíce korun. Děti na oplátku v rámci programu nabídnou účastníkům krátké hudební představení a jako překvapení na ně čeká předání šeku od NADACE AGEL na 50 tisíc korun. Tato částka bude určena na zakoupení venkovních posilovacích strojů a různých herních prvků do zahrady dětského domova.

V průběhu celého programu budou lidem k dispozici stánky s občerstvením, reprodukovaná hudba a moderátor. Příchozí se budou moci zúčastnit slosovatelné soutěže o věcné ceny, které věnovaly společnosti Martek Medical a LÉKÁRNA AGEL, hlavní výhru – LED televizor do soutěže věnovala společnost AGEL.


LETÁK ZDE:jpg23_rodinny-den-agel.jpg

Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zájmu.

Obrovský zájem vyvolal příběh nemocné holčičky, která trpí epilepsií, vzácnou genetickou vadou a prošla si také dětskou mozkovou obrnou. Po zveřejnění v minulém vydání jsme zaregistrovali několik dárců, kteří chtěli rodičům tříapůlroční Lexinky pomoci. Sbírka proběhla i mezi členy redakce a přidali se k nám také manželé Černoškovi, načež došlo k předání více jak třiceti tisíc korun.

Opět bez tiskovky.

Přestože byl nouzový stav ukončen a v platnost už vešla další a další rozvolňovací opatření v souvislosti s obavami před nákazou Covid-19, prostějovští radní po svém úterním jednání opět zrušili tiskovou konferenci s novináři. Ve snaze zjistit informace o práci konšelů je tak nejen Večerník stále odkázán na e-mail či telefon...

Total Comments

Osobnost týdne

Miroslav Hochvald

Starosta Bílovic-Lutotína byl nepravomocně odsouzen za trestný čin z nedbalosti, kdy se loni v březnu zabila po pádu do sklepa v obecní budově sedmadvacetiletá žena. Třicetiměsíční trest má však tříletou podmínku a jeho součástí není zákaz výkonu zastupitelské funkce. Hochvald tak zůstává ve funkci.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

8 000 000


Od minulého úterý už může veřejnost vkročit do zrekonstruovaného Bezručova červeného domku v Kostelci na Hané. Oprava domu slavného básníka stála krajskou kasu osm milionů korun.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„VEČER BYL UNAVENÝ, USNUL TADY NA KANAPI A UŽ SE NEPROBUDIL…“

Takto okomentoval smutnou událost ve Vrahovické ulici v Prostějově, kde zemřel padesátiletý muž, jeden ze zaměstnanců autoopravny.

Total Comments