Příjemnou noc, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

PROSTĚJOV Tanečníci nově založené taneční skupiny Extension Dance, která dokáže poskytnout kvalitní výuku tance, měli náročný, ale velmi úspěšný předposlední květnový víkend. Dne 23. května se totiž v Praze konalo Mistrovství České republiky ve street a disco show.Prostějovští tanečníci se zúčastnili hned v několika kategoriích a skórovali na plné čáře s mnoha výbornými výsledky. Hned v prvních disciplínách, kterými byly dětské kategorie, si tanečníci vytančili několik zlatých medailí. První příčky v sólech obsadili Diana Konečná a Dominik Svoboda, kteří následně v dětských duetech skončili taktéž první. Následovaly malé skupiny juniorů, v nichž Dominik Svoboda, Karolína Doleželová, Alice Flajsarová, Eva Hlahůlková, Denisa Konečná, Diana Konečná a Alice Špalková získali krásné druhé místo. V další juniorské kategorii ve velké konkurenci získala Alice Flajsarová čtvrté místo v sóle. Na konec velmi úspěšného dne si vytancovala Alice Flajsarová s Gabrielou Koudelkovou skvělé a zasloužené první místo v dospělých duetech.

Poděkování zaslouží hlavně trenér a choreograf Ondřej Berky, ale i všichni zúčastnění tanečníci a samozřejmě i rodiče.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments