Dobrý večer, dnes je pátek 14.8.2020
svátek slaví Alan,
zítra Hana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

PROSTĚJOV Jak se již stalo tradicí, i letos uspořádal Okresní výkonný výbor ČSSD a městská organizace této strany každoroční akci pod názvem „ Prázdniny končí, za rok se vrátí“. Sám název napovídá, že vládnoucí strana se pokusila ulehčit dětem školou povinným návrat do školních lavic.

Tentokrát se všichni nesešli na tradičním místě před radnicí u sochy T. G. Masaryka, ale v prostoru nově zrekonstruovaného náměstí před muzeem. Pro děti byl připraven bohatý program v podobě skákacího hradu a soutěží, které zajišťovaly členky Klubu SDŽ. K příjemné atmosféře v tento horký první školní den přispěla i hudební skupina Kornet, která umí zaujmout svými písničkami nejen pro děti školu povinné, ale i těmi pro dříve narozené. A nemohly chybět ani již tradiční oranžové balonky či ceny pro soutěžící děti včetně bonbonů s logem ČSSD.
„Prázdniny tedy definitivně končí, ale za necelý rok, tedy za deset měsíců, se znovu vrátí a jak všichni doufáme, bude těchto deset měsíců úspěšných pro malé školáky,“ pronesl za ČSSD Pavel Smetana, člen Rady města Prostějova. 

Total Comments

  • Čechy pod Kosířem
  • prodej zveriny
  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-