Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

PROSTĚJOV Jak se již stalo tradicí, i letos uspořádal Okresní výkonný výbor ČSSD a městská organizace této strany každoroční akci pod názvem „ Prázdniny končí, za rok se vrátí“. Sám název napovídá, že vládnoucí strana se pokusila ulehčit dětem školou povinným návrat do školních lavic.

Tentokrát se všichni nesešli na tradičním místě před radnicí u sochy T. G. Masaryka, ale v prostoru nově zrekonstruovaného náměstí před muzeem. Pro děti byl připraven bohatý program v podobě skákacího hradu a soutěží, které zajišťovaly členky Klubu SDŽ. K příjemné atmosféře v tento horký první školní den přispěla i hudební skupina Kornet, která umí zaujmout svými písničkami nejen pro děti školu povinné, ale i těmi pro dříve narozené. A nemohly chybět ani již tradiční oranžové balonky či ceny pro soutěžící děti včetně bonbonů s logem ČSSD.
„Prázdniny tedy definitivně končí, ale za necelý rok, tedy za deset měsíců, se znovu vrátí a jak všichni doufáme, bude těchto deset měsíců úspěšných pro malé školáky,“ pronesl za ČSSD Pavel Smetana, člen Rady města Prostějova. 

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments