Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Minulý čtvrtek 24. září si všechny generace mohly na náměstí T.G. Masaryka „zablbnout“ na koloběžkách na již tradiční Koloběžkiádě, jejímž pořadatelem v Prostějově je Sportcentrum DDM v čele s Jirkou Novákem.

Závody se konaly na vytýčeném okruhu a na čas. Jezdci s nejlepšími časy postoupili do jízd semifinálových, následně pak až do finále. Hlavní cenou byla překvapivě koloběžka, ale i další medailisté nezůstali bez hodnotných cen. Nakonec lze konstatovat, že není důležité, kdo byl oceněným vítězem, ale za vítěze lze považovat každého, kdo se byl ochoten hýbat a je třeba přiznat, že někteří jezdci po trati opravdu doslova létali.
Na akci dále participovali příslušníci Městské Policie, kteří hlídali celou trať, žákyně Střední zdravotnické školy, které byly připravené ošetřit případná zranění, Policie ČR s preventivním programem a zástupci jedné z velkých pojišťoven. Počasí přálo a tak tedy za rok zas.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments