Dobré ráno, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Každoročně se po celém světě koná řada veletrhů, které určují, jaké interiéry budou následně v kurzu. To se týká stylu nábytku, barev a vůbec kompletního působení interiéru na člověka. Zatímco předchozí roky byla hitem jednoduchost, čistota a světlé barvy, tentokrát k tomuto všemu ještě přibyly vzory. Důraz je a v následujícím roce bude kladen na sofistikované vzory, které mají dodat jednoduchému a čistě laděnému interiéru jistý punc...
Vzory můžete zvolit rustikální, historické, retro, malé či velké květy, geometrické obrazce, abstraktní vzory apod. Tyto prvky mohou být umístěné na tapetách, japonských zdech, závěsech, ale mohou být také nalepeny na zdi nebo ve formě obrazů či fotografií. To vše lze použít v široké paletě barev a textur. Tento trend je inspirován temperamentními kulturami, jakými jsou africké či mexické národnosti.

Vnitřní prostory by také měly být více obklopeny přírodou. Kromě samotných květin bychom podle nejnovějších trendů měli kombinovat klasické interiérové součásti s přírodními prvky. Oblíbeným trendem jsou v současné době kamenné obklady. Ty jsou k vidění nejen v domácnostech, ale i v interiérech restaurací, hotelů apod. Tento ekologický materiál nám má pomoci vrátit se k matce přírodě a navodit harmonii a pocit duševního klidu.
Celý článek najdete už dnes na www.vecernikpv.cz

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-