Dobré ráno, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Uplynulý pátek se v přednáškovém sále Národního domu konala tradiční Mikulášská nadílka Mateřského centra Cipísek. Děti a rodiče si společně zazpívali i zatancovali, přivítali Mikuláše a jeho družinu, načež za mikulášského dozoru pak splnily všechny čertovské a andělské úkoly, která jim vynesla bohatou nadílku. Besídku zpestřilo, jako už řadu let, taneční vystoupení žáků ZUŠ pod vedením učitelky Pavly Krieger-Jahodové na téma Vánoce jsou za dveřmi.
„U Cipíska začalo mikulášské těšení už první adventní víkend, kdy se konalo pohádkové odpoledne pro rodiče s dětmi. Čertovská pohádka o čertovi Lumpíkovi spojená s kreativní dílničkou byla poslední pohádkovou sobotou s Cipískem v podzimním cyklu programů. Kromě maňáskové pohádky čekalo pro rodiče s dětmi tvoření čertíka, kterého může Mikuláš naplnit sladkou nadílkou. Za spolupráci při nadílce děkujeme Karlovi Pokorskému a studentkám SOŠPO v Prostějově,“ uvedla Markéta Skládalová z MC Cipísek.
Podzimní cyklus programů s Cipískemv těchto dnech pokračuje vánočními hodinami, kdy rodiče s dětmi mimo jiné strojí společně vánoční stromeček, tvoří dekorace, zpívají koledy a povídají si o tradicích.Pravidelné programy MC Cipísek končí v polovině prosince a do nového cyklu programů pro rodiče s dětmi leden-březen se mohou noví zájemci zapsat 15. prosince od 8:30 do 12:00 hodin, kdy proběhne zápis i den otevřených dveří.

Bližší infromace o programech získáte zájemci na www.mcprostejov.cz, www.facebook.com/cipisekprostejov a e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-