Dobré ráno, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Stejně jako loni se první prosincový den sešli někteří hráči mužského týmu a starší dorostenci do devatenácti let na ledě Víceúčelové haly-zimním stadionu, aby si hodinku spolu zahráli hokej. Přestože nebylo důležité, kdo vyhrál, na individuální výkony byli hráči jaksepatří hrdí...
„Nevím přesně, kolik to skončilo, ale moje bilance byla každopádně tři plus čtyři,“ hlásil po utkání se šibalským úsměvem obránce Martin Hirsch, když se částečně v hokejové výstroji ubíral ze stadionu k domovu. Ti s bruslemi a hokejkami se opravdu vyřádili, protože jich ve srovnání s loňskem bylo pohříchu málo. Vystačilo to akorát na dvě pětky proti sobě s dvojicí střídajících na obou stranách. V civilu se přišli podívat Bureš, Kroupa (ten se na střídačce stylizoval do role kouče), Nekuda, Machálek, Sečkář nebo Pančochář, který měl na prstě viditelnou omluvu v podobě hojící se jizvy s pěti stehy po pracovním úrazu.
Mezi tradiční tahouny patřili na jedné straně Koudelka, Rus, na straně druhé Krejčíř nebo Hirsch. Zajímavou postavou na ledové ploše byl Sus, který zásadně nebránil a při útočných aktivitách předvedl několik neotřelých kreací. Přestože to zpočátku vypadalo, že mládežničtí gólmani Jestřábů budou mít nad střelci jednoznačně navrch, nakonec padlo nějakých patnáct branek.
Šlo o poslední setkání hráčů s realizačním týmem v tomto roce, hráči se potkají opět v polovině ledna při startu zimní přípravy.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-