Dobré poledne, dnes je pátek 18.9.2020
svátek slaví Kryštof,
zítra Zita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO+FOTOGALERIE Zcela novou tradici tematicky zaměřených plesů začal uplynulou sobotu nedávno rekonstruovaný Hotel Plumlov na břehu přehrady. Ve zdařile evokované atmosféře se jeho účastníci mohli pomyslně přenést do třicátých let minulého století. Napomohl tomu nejen interiér hotelu, ale i kostýmy účastníků a dobové menu. A sladkým bonbónkem bylo vystoupení populární zpěvačky Ilony Csákové.

Hlavní část plesu probíhala v přízemních prostorách hotelu, v patře byla k dispozici diskotéka s populárními hity, k tanci na hlavním parketu hrála skupina TRIO Plus. U stolů a později na parketu se pak především na dámách skvěla přehlídka dobových úborů včetně účesů a módních doplňků. A takové oblečení, jak známo, dokáže s člověkem divy. „Přiznám se, že k prvorepublikové atmosféře žádný vyhraněný vztah nemám, nikdy jsem o tom moc nepřemýšlela, ale jakmile jsem na sebe oblékla tento kostým, cítím se najednou úplně jinak,“ svěřila se Simona Blahoušková v tmavozelených šatech s dobovými prvky.

Dlouho očekávaná chvíle nastala těsně před půl desátou večerní, kdy na parket přišla známá zpěvačka Ilona Csáková coby exkluzivní host plesu. „Příjemně nás překvapila svým outfitem, ona je snad čím dál krásnější,“ vzdychly její fanynky v obecenstvu. Přehled zpěvaččiných nejznámějších hitů hosty brzy rozproudil a z upejpavých posluchačů se stali vášniví tanečníci, což Csáková s neskrývaným obdivem kvitovala. „Je o mně známo, že ve frontě na taneční talent jsem stála hodně vzadu, takže obdivuji vaše kreace,“ povzbudila tanečníky. „Zatímco já snad lahodím vašemu sluchu, vy lahodíte mým očím,“ vysekla zaplněnému parketu poklonu.

V průběhu téměř třičtvrtěhodinového vystoupení zazněl Amsterdam, La Isla Bonita, Tornero a spousta dalších hitů. „Na takovém komorním plese jsem ještě nevystupovala,“ pochvalovala si proslavená interpretka specifickou a příjemnou atmosféru Hotelu Plumlov. 

„Šlo o zatím naši nejúspěšnější akci, když jsme před čtvrtou hodinou ráno  končili, rozcházelo se na osmdesát spokojených hostů,“ poznamenala exkluzivně pro Večerník sice unavená, ale spokojená Jana Polívková, provozní ředitelka hotelu. „Připravujeme na tuto sezónu ještě jeden retro ples s dalším významným hostem, kterým bude tentokrát zpěvačka Jitka Zelenková, na nějž rozšíříme kapacitu na sto deset míst,“ slibuje příznivcům hotelu další zajímavou akci, na kterou vám již dnes přinášíme upoutávku v podobě grafické prezentace.
Exkluzivní rozhovor s Ilonou Csákovou vám Večerník přinese už v příštím vydání.

Video naleznete zde

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-