Dobré odpoledne, dnes je pátek 18.9.2020
svátek slaví Kryštof,
zítra Zita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Muzikanti Roman „Pytlík“ Doležel a Tom Somr se znají dlouhá léta. Za svůj život okusili nejrůznější hudební žánry, hráli společně v bigbítových Keksech či folkové skupině So-Do. Po čase je opět spojila autorská spolupráce pro stále populárnější kanál Šlágr TV.

Oba muzikanti společně vytvořili Duo Romantika a speciálně pro tuto televizi natočili nové CD nazvané „Touha má jsi ty“, které obsahuje deset písní určených právě publiku Šlágr TV. Žánrově se na něm objevují skladby romantické, taneční až po ty inspirované lidovkami. Cédéčko vzniklo ve studiu v dánském Odense, kde Tom Somr trvale žije. „Nejvíce si ceníme zejména toho, že nejde o převzaté věci, ale o autorskou tvorbu, která dostává na Šlágr TV prostor. Hudbu složil Tom Somr, společně jsme pak napsali texty,“ prozradil Roman Doležel. 

Dvě skladby z nového alba můžete již nyní slyšet v televizní hitparádě Zlatý Šlágr. „Jde konkrétně o písničku nazvanou Na na na - ša la la. Druhá nese název Hrníčky s puntíčky, podle nichž se bude jmenovat i naše nové DVD, na kterém budou písně doplněné o natočené videoklipy,“ upřesnil Roman Doležel s tím, že oba muzikanti už nyní mají dost materiálu na druhé CD.

Přístup ze strany Šlágru TV si velice pochvalují. „Jejich jednání bylo vstřícné a profesionální. Při první návštěvě s námi hned natočili pořad, který byl odvysílaný během Vánoc. Nyní to byly hned tři další pořady jako například Pospolu u stolu či Vy dva a čas, které půjdou do vysílání v nejbližší době,“ láká fanoušky známé hudební stanice Roman Doležel, který v současnosti v Prostějově i okolí vystupuje se svou kapelou Romantica band. Multiinstrumentalista Tomáš Somr je zase známý jako organizátor oblíbeného festivalu Keltská noc.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-