Dobré ráno, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Poslední lednovou sobotu hostila čechovická sokolovna první z už tradičních tří sportovních plesů pořádaných místním oddílem kopané. A ještě před začátkem toho prvního bylo jasné, že i letošní rok se po organizační stránce vydařil náramně. I další dva koncem února a začátkem března jsou totiž vyprodané!

„Vděčíme za to skupině stálých příznivců, kteří naše plesy navštěvují, i některým vychytávkám, jako je třeba prodej bufetu,“ naznačil recept na úspěch daný tradicí člen výboru Jaroslav Šťastný. Zaplněná kapacita sálu s dvěma stovkami hostů ostatně hovořila za vše. Jak je právě fotbalistům dostatečně známo, vítězná sestava je neměnná, proto i letos si mohli hosté plesu pochutnat na zvěřinových specialitách z nedaleké restaurace Na Kovárně nebo vidět a slyšet hudební skupinu Tyrkys Mojmíra Přikryla, která letos hrála k tanci a poslechu už na plese prvním. „Na ten druhý jsme oslovili hudebníky, kteří u nás ještě nehráli, na poslední máme opět osvědčenou skupinu,“ sliboval hudební zážitky Šťastný.

Kdo si potřeboval osvěžit taneční kroky některých tanců, měl možnost je okoukat od Karla s Klárkou, kteří svůj náročný den zakončili předtančením právě na tomto plese. Kromě standardních tanců po krátké pauze vystoupili i s atraktivní ukázkou latinskoamerických tanců. A kdo netrpělivě čekal na vyhlášení tomboly, mohl se těšit na hlavní cenu, kterou byl tradičně zájezd s Čedokem, a další zajímavé ceny.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-