Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Začátkem loň-ského srpna bylo na Husově náměstí otevřeno dětské hřiště. To si Prostějované „zasloužili“ díky svému hlasování v soutěži společnosti Lidl. Letos se klání opět vrátilo. A ve hře je stavba Rákosníčkova hřiště v Anenské ulici!

Se začátkem února se na internetu opět rozběhlo hlasování pro Rákosníčkovo hřiště. Pokud se Prostějovu v konkurenci sedmatřiceti míst po celé České republice podaří získat nejvyšší, případně druhý nejvyšší počet hlasů, pak společnost Lidl postaví v dané lokalitě nové dětské hřiště.
Avšak Prostějov tentokrát start poněkud zaspal, byť v závěru uplynulého týdne se mu však podařilo probojovat se na třetí místo za Vsetín a Českou Lípu. To je však na výstavbu hřiště stále málo, přesto výsledky se mohou ještě změnit! Proto bude po celý únor potřebný každý hlas. Lidé ze Sídliště Svobody a širokého okolí by nové dětské hřiště jistě uvítali.
Takže dejte všem vědět a pusťte se do toho. Hlasovat můžete každý den prostřednictvím webových stránek www.lidl.cz a také na Facebooku, a to až do konce února!
(mls)

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments