Dobrý večer, dnes je pátek 14.8.2020
svátek slaví Alan,
zítra Hana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Začátkem loň-ského srpna bylo na Husově náměstí otevřeno dětské hřiště. To si Prostějované „zasloužili“ díky svému hlasování v soutěži společnosti Lidl. Letos se klání opět vrátilo. A ve hře je stavba Rákosníčkova hřiště v Anenské ulici!

Se začátkem února se na internetu opět rozběhlo hlasování pro Rákosníčkovo hřiště. Pokud se Prostějovu v konkurenci sedmatřiceti míst po celé České republice podaří získat nejvyšší, případně druhý nejvyšší počet hlasů, pak společnost Lidl postaví v dané lokalitě nové dětské hřiště.
Avšak Prostějov tentokrát start poněkud zaspal, byť v závěru uplynulého týdne se mu však podařilo probojovat se na třetí místo za Vsetín a Českou Lípu. To je však na výstavbu hřiště stále málo, přesto výsledky se mohou ještě změnit! Proto bude po celý únor potřebný každý hlas. Lidé ze Sídliště Svobody a širokého okolí by nové dětské hřiště jistě uvítali.
Takže dejte všem vědět a pusťte se do toho. Hlasovat můžete každý den prostřednictvím webových stránek www.lidl.cz a také na Facebooku, a to až do konce února!
(mls)

Total Comments

  • Čechy pod Kosířem
  • prodej zveriny
  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-