Dobrý podvečer, dnes je neděle 26.1.2020
svátek slaví Zora,
zítra Ingrid
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

AKTUALIZOVÁNO+FOTOGALERIE Páteční maturitní ples nejprestižnějšího vzdělávacího institutu Prostějova měl opět skvělou úroveň. Rodinní příslušníci a hosté stodvacítky stužkovaných studentů naplnili prostory Společenského domu do posledního místečka! „Stužkujeme dvě třídy čtyřletého a dvě osmiletého studia.

 

 

Studenti sršeli opět energií a při pohledu na ně si myslím, že nás čeká báječná budoucnost,“ mluvil s hrdostí Michal Šmucr, ředitel Gymnázia Jiřího Wolkera.
Taneční kreace, všemožné skeče, tanec Haka, ale hlavně všudypřítomné úsměvy. Takový byl repertoár všech čtyř maturitních tříd Gymnázia Jiřího Wolkera, kterým odstartovaly páteční ples.

„Přiznám se, že při pohledu na studenty si vzpomínám na jejich první dny na našem gymnáziu. Na zádech měli tašky a na schodech se rozhlíželi, kam mají vlastně jít. Tenkrát nám všem ten maturitní večer připadl hrozně vzdálený,“ komentoval Michal Šmucr.
O významném postavení GJW svědčí i osobní účast prostějovské primátorky Aleny Raškové a dalších význačných person regionální politické scény. K vidění tak byly jinde těžko uvěřitelné scény, kdy se nejhlasitější opozičníci přátelsky baví s jinak nenáviděnou koalicí. „Jediná akce, na které se koalice a opozice k sobě přiblíží,“ glosoval situaci s úsměvem Šmucr a přidal: „Gymnázium Jiřího Wolkera si tradičně zakládá na skvělých vztazích s městem Prostějov. Já myslím, že to jsou věci, které od sebe nejdou odtrhnout. My žijeme a pracujeme pro Prostějov a město nás v tom podporuje. Jedná se o vzájemný krásný vztah, který přetrvává léta!“
Při pohledu na zaplněný parket, na kterém se v tanci vlnily desítky párů, nelze než konstatovat, že ples GJW je bez diskuzí jedním z vrcholů letošní sezóny. „Myslím, že se zde schází každý rok spousta lidí ve výtečné atmosféře. Je to hold studentské píli, skvělé práci učitelů a rodičovské lásce,“ uzavřel Michal Šmucr.Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments