Dobré poledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

AKTUALIZOVÁNO+FOTOGALERIE Páteční maturitní ples nejprestižnějšího vzdělávacího institutu Prostějova měl opět skvělou úroveň. Rodinní příslušníci a hosté stodvacítky stužkovaných studentů naplnili prostory Společenského domu do posledního místečka! „Stužkujeme dvě třídy čtyřletého a dvě osmiletého studia.

 

 

Studenti sršeli opět energií a při pohledu na ně si myslím, že nás čeká báječná budoucnost,“ mluvil s hrdostí Michal Šmucr, ředitel Gymnázia Jiřího Wolkera.
Taneční kreace, všemožné skeče, tanec Haka, ale hlavně všudypřítomné úsměvy. Takový byl repertoár všech čtyř maturitních tříd Gymnázia Jiřího Wolkera, kterým odstartovaly páteční ples.

„Přiznám se, že při pohledu na studenty si vzpomínám na jejich první dny na našem gymnáziu. Na zádech měli tašky a na schodech se rozhlíželi, kam mají vlastně jít. Tenkrát nám všem ten maturitní večer připadl hrozně vzdálený,“ komentoval Michal Šmucr.
O významném postavení GJW svědčí i osobní účast prostějovské primátorky Aleny Raškové a dalších význačných person regionální politické scény. K vidění tak byly jinde těžko uvěřitelné scény, kdy se nejhlasitější opozičníci přátelsky baví s jinak nenáviděnou koalicí. „Jediná akce, na které se koalice a opozice k sobě přiblíží,“ glosoval situaci s úsměvem Šmucr a přidal: „Gymnázium Jiřího Wolkera si tradičně zakládá na skvělých vztazích s městem Prostějov. Já myslím, že to jsou věci, které od sebe nejdou odtrhnout. My žijeme a pracujeme pro Prostějov a město nás v tom podporuje. Jedná se o vzájemný krásný vztah, který přetrvává léta!“
Při pohledu na zaplněný parket, na kterém se v tanci vlnily desítky párů, nelze než konstatovat, že ples GJW je bez diskuzí jedním z vrcholů letošní sezóny. „Myslím, že se zde schází každý rok spousta lidí ve výtečné atmosféře. Je to hold studentské píli, skvělé práci učitelů a rodičovské lásce,“ uzavřel Michal Šmucr.Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-