Dobrý večer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE + VIDEO Plný sál. Jako každoročně byl o v pořadí pátý Zámecký ples města Plumlova velký zájem. Prostory žárovického kulturáku byly obsazeny téměř do posledního místečka a v sále vládla přátelská atmosféra. „Myslím, že je tu lidí akorát a v příjemném prostředí se dobře baví,“ usmíval se Martin Hyndrich, plumlovský místostarosta a současně ředitel Klubového zařízení, které celou akci organizovalo.

Lidé se vlnili při chytlavých melodiích staršího i novějšího „data výroby“. Zajímavými cenami oplývala i tombola. Dominoval jí dort s městským znakem Plumlova nebo divočák. „Cen jsme měli třiadevadesát. Tradiční je dort, letos poprvé se znakem města. Ostatní ceny jsou ale také hodnotné,“ informoval Hyndrich a s úsměvem dodal: „Zajímavostí byly popelnice, které jsme měli v tombole dokonce dvě!“

Vedle spousty interesantních cen si návštěvníci mohli pochutnat například na srnčím gulášku nebo řízcích s bramborovým salátem. „Krásnou vsuvkou bylo vystoupení houslisty pana Pištěka. Jeho um byl odměněn bouřlivým aplausem,“ uzavřel Martin Hyndrich.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments