Dobrý podvečer, dnes je neděle 26.1.2020
svátek slaví Zora,
zítra Ingrid
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve sportovní kariéře již zažil mnohé, mimo jiné se stal juniorským vicemistrem extraligy nebo dvakrát slavil postup z druhé do první mužské hokejové ligy. Přesto nyní zažívá útočník Michal Vymazal zcela nové pocity, které tyto úspěchy přebíjí. Jednatřicetiletému hráči německého ECC Preussen Berlin a jeho manželce se totiž před pár týdny narodil prvorozený syn Michael.

„Být otcem je něco až neskutečného, jsem strašně šťastný. Kdo to nezažil, neví, o čem mluvím. Stihl jsem i porod, což byl další nepopsatelný zážitek. Začíná mi zase jiná kapitola života,“ rozplýval se exkluzivně pro Večerník prostějovský rodák. Se svou rodinou stihl pobýt přibližně deset dní, poté ho pracovní povinnosti znovu zavedly do Berlína. „Snažím se ale jezdit každý týden domů, sice jenom na dva dny, ale i za tu chvilku, kdy jsem s prckem a manželkou, jsem strašně rád. Doufám, že brzy to vyjde a pojedeme všichni do Německa spolu,“ těší se na společně strávený čas Michal Vymazal.

Vše se také promítne do jeho posezónního rozhodování, kde s aktivním hraním pokračovat, rodina je na prvním místě. „Každý svůj volný čas budu směrovat k tomu, abych byl maximálně s prckem. Když budu doma, tak se mu budu věnovat maximálně a žádný telefon nebo hry. Jelikož teď s ním ani manželkou moc nejsem, tak se jim vše budu snažit co nejdříve vynahradit,“ slibuje někdejší člen „žlutomodré síly“ či Jestřábů. Vyroste tedy u Vymazalů nová hokejová generace a půjde malý Michael v otcových šlépějích? „Byl bych za to rád, protože vím, kde jsem jako malej dělal chyby, co je dobře a co špatně. V tom bych mu rád pomáhal, vysvětloval a učil, ale rozhodně ho nebudu nutit. Když nebude chtít, tak nebude a svět se nezboří. Ale rozhodně bych chtěl, aby dělal nějaký kolektivní sport,“ přeje si novopečený otec.

Jeho malý syn se navíc může těšit na sourozence, v plánu je další přírůstek. „Nechtěl bych, aby vyrůstal sám. Zase to beru podle sebe, já jsem měl s bráchou super dětství. Pořád jsme si spolu hráli, pomáhali, zlobili a sem tam se poprali. Ale to k tomu všemu prostě patři, a když bude dobře, neříkám, že nebude třeba ještě třetí. Ale prostě ještě minimálně jednoho sourozence bude mít,“ usmíval se zářící rodič.

Vydařené období prožívá Vymazal rovněž na ledě, alespoň z osobního hlediska. Během úvodních dvaatřiceti zápasů stihl ve třetí nejvyšší německé lize třináct branek a čtyřiatřicet asistencí, což dělá průměr téměř bod a půl na zápas. „Já jsem se sebou pokaždé nespokojený, protože vždy můžu hrát líp. Ale bodově se mi daří. Bohužel týmu to však tento rok nevyjde na play off a budeme hrát play down, takže budeme mít o měsíc delší sezónu. To už je ale úděl. Přitom mužstvo máme dobré, v kabině není žádný negativní článek... Ve volném čase něco společně podnikáme, v Berlíně o zábavu není nouze,“ vyprávěl evidentně velice dobře naladěný Michal Vymazal, v minulosti také hráč Šumperku či Saské Kamenice.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments