Dobré odpoledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve sportovní kariéře již zažil mnohé, mimo jiné se stal juniorským vicemistrem extraligy nebo dvakrát slavil postup z druhé do první mužské hokejové ligy. Přesto nyní zažívá útočník Michal Vymazal zcela nové pocity, které tyto úspěchy přebíjí. Jednatřicetiletému hráči německého ECC Preussen Berlin a jeho manželce se totiž před pár týdny narodil prvorozený syn Michael.

„Být otcem je něco až neskutečného, jsem strašně šťastný. Kdo to nezažil, neví, o čem mluvím. Stihl jsem i porod, což byl další nepopsatelný zážitek. Začíná mi zase jiná kapitola života,“ rozplýval se exkluzivně pro Večerník prostějovský rodák. Se svou rodinou stihl pobýt přibližně deset dní, poté ho pracovní povinnosti znovu zavedly do Berlína. „Snažím se ale jezdit každý týden domů, sice jenom na dva dny, ale i za tu chvilku, kdy jsem s prckem a manželkou, jsem strašně rád. Doufám, že brzy to vyjde a pojedeme všichni do Německa spolu,“ těší se na společně strávený čas Michal Vymazal.

Vše se také promítne do jeho posezónního rozhodování, kde s aktivním hraním pokračovat, rodina je na prvním místě. „Každý svůj volný čas budu směrovat k tomu, abych byl maximálně s prckem. Když budu doma, tak se mu budu věnovat maximálně a žádný telefon nebo hry. Jelikož teď s ním ani manželkou moc nejsem, tak se jim vše budu snažit co nejdříve vynahradit,“ slibuje někdejší člen „žlutomodré síly“ či Jestřábů. Vyroste tedy u Vymazalů nová hokejová generace a půjde malý Michael v otcových šlépějích? „Byl bych za to rád, protože vím, kde jsem jako malej dělal chyby, co je dobře a co špatně. V tom bych mu rád pomáhal, vysvětloval a učil, ale rozhodně ho nebudu nutit. Když nebude chtít, tak nebude a svět se nezboří. Ale rozhodně bych chtěl, aby dělal nějaký kolektivní sport,“ přeje si novopečený otec.

Jeho malý syn se navíc může těšit na sourozence, v plánu je další přírůstek. „Nechtěl bych, aby vyrůstal sám. Zase to beru podle sebe, já jsem měl s bráchou super dětství. Pořád jsme si spolu hráli, pomáhali, zlobili a sem tam se poprali. Ale to k tomu všemu prostě patři, a když bude dobře, neříkám, že nebude třeba ještě třetí. Ale prostě ještě minimálně jednoho sourozence bude mít,“ usmíval se zářící rodič.

Vydařené období prožívá Vymazal rovněž na ledě, alespoň z osobního hlediska. Během úvodních dvaatřiceti zápasů stihl ve třetí nejvyšší německé lize třináct branek a čtyřiatřicet asistencí, což dělá průměr téměř bod a půl na zápas. „Já jsem se sebou pokaždé nespokojený, protože vždy můžu hrát líp. Ale bodově se mi daří. Bohužel týmu to však tento rok nevyjde na play off a budeme hrát play down, takže budeme mít o měsíc delší sezónu. To už je ale úděl. Přitom mužstvo máme dobré, v kabině není žádný negativní článek... Ve volném čase něco společně podnikáme, v Berlíně o zábavu není nouze,“ vyprávěl evidentně velice dobře naladěný Michal Vymazal, v minulosti také hráč Šumperku či Saské Kamenice.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-